Palmolive

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. október 13.

Kategória:   Tusfürdők

Gyengéden radírozó tusfürdő gyümölcskivonatokkal: feketeszeder, vanília és sárkánygyümölcs.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

KiraRokocza

2021. augusztus 28.

Nagyon szuper az illata és jól habzik. Viszont semmi különöset nem ad, nem tudom mondjuk mit lehet elvárni egy tusfürdőtől pontosan. Megtisztítja a bőröm, de semmi csodát nem tapasztalok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

pviviana

2021. június 4.

Nagyon szerettem ezt a tusfürdőt, mert jól radíroz és tartós az illata. Mostanában már nem szoktam látni a peeling változatát, csak a simát, de az illata miatt azt is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 4.

Moniko

2021. május 19.

Tavaszi-nyári tusfürdőnek szerintem szuper. Kellemes illata van, megfelelően habzik és fürdés után is érzem a bőrömön az illatát :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 19.

Pappetra99

2021. április 24.

Nagyon szeretem, jó az állaga, viszont nekem sajnos már túl édes ez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 24.

Nagyon szeretem, jó az állaga, viszont nekem sajnos már túl édes ez az illat.

netti1990

2021. február 21.

Imádom!!!😊❤
Isteni finom,édes-gyümölcsös illata van 😊❤
Szerintem a sárkánygyümölcs dominál benne a legjobban 😊
Az Én tusfürdőmben nincsenek bőrradírozó szemcsék(amit persze nem is bánok 😊),pedig ugyanaz a tusfürdő,ami a képen látható.
Jól habzik,jól tisztít.
Nem szárítja a bőrömet.
Az illata sokáig megmarad a bőrömön,és a fürdőszobában a használata után 😊❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

Imádom!!!😊❤
Isteni finom,édes-gyümölcsös illata van 😊❤
Szerintem a sárkánygyümölcs dominál benne a legjobban 😊
Jól habzik,jól tisztít.
Nem szárítja a bőrömet.
Az illata sokáig megmarad a bőrömön,és a fürdőszobában a használata után 😊❤

fioretta

2021. január 9.

Szuper édes-savanykás gyümölcsös, nyárias illatú, jól habzó tusfürdő. Az illata sajnos nem marad meg a bőrömön, de zuhanyzás közben nagyszerű élményt nyújt.
(A képen látható külsejű terméket vásároltam, de arra nincs ráírva, hogy "radírozó", és tényleg nincsenek benne szemcsék, bőrradírozó "gyöngyök").

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

dora0504

2020. december 29.

Nagyon szuper tusfürdő, eddigi legjobb minőségű és illatú amivel találkoztam. Imádom az illatát amely hosszantartó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

csipihusi

2020. november 19.

Egyik nyáron vettem először, a melegben sűrűn használtam. Tökéletes. Nyáron nem szárít, illata sokáig érezhető, még órák múlva is . Update: télen kicsit szárítja a bőröm, így csak nyáron használom,de akkor több flakon elfogy, most már nagyobb kiszerelés is kapható. Nekem főleg a Palmolive tusfürdők váltak be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 19.

Dorotii66

2020. október 1.

Egyszerűen csodás az illata! Többször is vásároltam már és habár unom, a mai napig szoktam az anyukáméból használni néha-néha. Ahogyan a márka más tusfürdője sem, úgy ez sem igazán hidratál és a radírozó hatást sem véltem felfedezni. Ezen kívül amúgy örök kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 1.

Copacabana

2020. június 2.

Amit én vettem, abban hálistennek nem voltak mikro-gyöngyök (lehet, hogy most már anélkül gyártják?) Eszméletlen jó illata van, ami meg is marad, és nem szárít. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 2.

Színezék. Lilás piros.