Palmolive

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. október 13.

Kategória:   Tusfürdők

Gyengéden radírozó tusfürdő gyümölcskivonatokkal: feketeszeder, vanília és sárkánygyümölcs.

Dorotii66

2019. október 5.

Egyszerűen mennyei az illata! Körülbelül 10-edjére vásároltam már meg, kisebb szünetekkel folyamatosan ezt használom, habár kezdem megunni. A bőrradírozó hatást én sem éreztem, de ezen kívül elégedett vagyok és árban is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Pfanci

2019. június 11.

Egyik kedvenc tusfürdőm VOLT! Sajnos megtudtam, hogy környezeti szempontból nagyon rossz választás. Bőrradíros, kicsi golyókat tartalmaz. De gondolkoztatok már azon, hogy mik azok a golyók? Mini műanyag gólyokat tartalma. Ez miért is rossz? Mert amikor a csatornába kerül, nem tudják ezeket kiszűrni olyan kis méretű, ezért vissza jut a tengerbe. Az ott élő állotk kopoltyúiba le rakodik és a természetes környezetükben fulladnak meg, ha ez nem lenne elég, de a mi szervezetünkbe is vissza jut.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Bettiiyy

2019. május 29.

Az illata miatt vettem meg. Nagyon kellemes. Reggelente használom, hogy egy kicsit felélénkítsen, mert mindig kómásan mászok be a fürdőbe. Teszi a dolgát, jó kis tusfürdő, de az INCI-től nem vagyok elájulva, és az árát kicsit sokallom, ahhoz képest, hogy semmi extrát nem tud, de azért nem vészes. Nem veszem újra, de mindenképp jó emlékeim lesznek ezzel kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

silence

2019. április 29.

Kb. 4.-szerre vásároltam már újra ezt a tusfürdőt, annyira megszerettem.
Imádom az illatát, ez a feketeszeder - vanília - sárkánygyümölcs párosítás nagyon nyerő nálam!
Tökéletes tusfürdő, jól habzó és tisztító hatással, ráadásul nem szárítja a bőrömet. Számomra megadja azt, amit egy tusfürdőtől elvárok.
A leírásában meghirdetett "bőrradírozó" hatásával azért vitatkoznék, mert semmi radírozást nem tapasztaltam, de számomra ez nem hátrány, hanem előny, mert nem is szeretem a bőrradírokat! 😁
Bármikor szívesen emelem le a polcról ezután is, bár most picit szüneteltetni fogom, de csak azért, mert szívesen kísértezegetek más tusikkal is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 29.

Kb. 4.-szerre vásároltam már újra ezt a tusfürdőt, annyira megszerettem.

JErzsi

2019. március 30.

Palmolive tusfürdőkbe sosem csalódok. Olcsó, nem szárít, teszi a dolgát, így van ez ennél a tusfürdőnél is. Az illata tényleg elég édes és tartós, nem a kedvencem, de egynek jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

csill87

2019. január 19.

Ez kívül-belül rózsaszín. Az illata is rózsaszín 😊 ráadásul tartós is. Mostanában többet csalódtam Dove ès Nivea tusfürdőkben, ès rájöttem, hogy mèg a Palmolive az ami mindig bejön. Egyedüli negatívum hogy gyorsan fogy, de legalább nem dràga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Lilc

2018. december 3.

Állagra jó, de émelyítősen édes illat, hamar be lehet tőle sokallni. Nem a tusfürdő hibája, az én ízlésemnek ez már nagyon sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Vandii

2018. november 17.

Nagyon szeretem a palmolive tusfurdoket, so relaxed-el felvaltva szoktam hasznalni!!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

Lulu23

2018. október 19.

Nagyon tetszik az illata, főleg ezért választottam. Nincs bajom vele, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 19.

TheGirl

2018. október 4.

Nagyon finom illata van. Az én bőröm elég sok tusfürdőtől kiszárad, de szerencsére ettől nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

Színezék. Lilás piros.