Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. május 6.

Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő kókusz- és levendulaolajjal.

csemezb

2021. augusztus 16.

Kellemes illat, jól habzik, de semmi extra :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Kellemes illat, jól habzik, de semmi extra :)

Erika80

2020. augusztus 8.

Végül is nem egy rossz illat, kellemeske, de számomra igen könnyen felejthető. A kókuszos aroma erőteljesebben kiérzik,mint a levendula, nem lett rossz, de nem is egy nagy alkotás. Szerintem is gyengére sikeredett az illata. Célnak megfelel, de nem veszem többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

ellla18

2020. június 28.

Nagyon finom illata van😍 és még amit szeretek benne hogy kevés mennyiségben is borzasztóan jól habzik így gazdaságos valamint nem is szárítja a bőrömet sem,szóval nagyon 5*😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

Jelizz

2020. március 24.

Kar hogy tul gyenge az illata ettol fuggetlenul tetszik jol habzik, kicsit szarit ettol fuggetlenul szokasos Palmolive minoseg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 24.

Lina14

2020. március 16.

Nekem is nagyon bejön ez a kombináció, nm gondoltam volna, hogy ilyen finom lesz. Én habfürdőbe tettem leginkább, akkor szabadulnak fel az aromák a legjobban, és isteni habot csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 16.

Bettu

2019. július 5.

Atyaéég, milyen jó kombó.😍
Mindig más tusfürdőt veszek, mikor ezt vettem is már egyet kiválasztottam, aztán szemet szúrt ez a kis csoda. Egyedül árválkodott, miután megszagoltam ezt is el kellett hoznom. :) Isteni illata van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Atyaéég, milyen jó kombó.😍

Antioxidánsok: BHT