Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 2.

Kategória:   Tusfürdők

Avokádóolaj és írisz tartalmú tusfürdő. Gyengéden tisztít, megvédi a bőrt a kiszáradástól.

bettina28

2020. július 12.

Régebben nem voltam odáig a Palmolive tusfürdőkért, de már nagyon szeretem azokat az illatokat is amiket korábban nem annyira. Finom illata van ennek a tusinak is, mint a legtöbb társának. Gazdag textúrája van, tápláló és nem szárítja a bőrt egyáltalán. Az összetevői nem tetszenek sajnos, viszont az tetszik hogy átlátszó a flakon és látom folyamatosan hogy mennyi van még a tubusban. Bármikor használnám újra szívesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

googles

2020. május 24.

Az illata 6 csillagos! Ilyen finom illatú tusfürdő ritkán van. Íriszesnek hívja, de nem a parfümökből ismert írisz illat dominál, nem tudom, milyen virágok elegye, de rettentő nagy kedvencem lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 24.

Erika80

2020. január 3.

Anno használtam ilyet, még ajándékba kaptam. Emlékszem kellemes volt, de nem hagyott túl mély nyomot bennem. Úgy rémlik gyorsan is fogyott és valamiért nem is vettem magamnak újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.

Panni21

2018. október 13.

A Palmolive jóformán az egyetlen olyan drogériás tusfürdőmárka, ami hosszútávú rendszeres használat mellett sem szárít, ezért leggyakrabban ilyet veszek.
Ennek a változatnak nagyon finom az illata. Flakonból szagolva gumicukorra emlékeztet, használat közben megváltozik kicsit, visszafogottan parfümös.
Nagyon jól habzik, és az olaj miatt hidratáltnak érzem a bőröm utána. Illik hozzá a neve egyébként :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Lina14

2018. június 16.

nagyon kellemes, könnyed, kellően felhabzó tusi, egyész sokáig megmarad az illata, nem szárít és nem hagy filmréteget a bőrön
mondjuk én kb minden palmolive tusit szeretek, szóval egyáktalán nem volt meglepő, de nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Színező anyag. (Piros)