Palmolive

Ár:   490 Ft és 1199 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Ár:   490 Ft és 1199 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Kategória:   Tusfürdők

Gyengéden hámlasztó tusfürdő Holt-tengeri ásványokkal, Aloe Vera és vízi menta kivonattal.

floracska6

2020. november 2.

Ez egy nyári illat, télen nem esik jól fürödni vele de az nyilván az én hibám hogy rosszkor vettem. Kicsit pasis az illata de tudom hogy ez egy meleg nyári nap után sosem zavart.
Szeretem benne nagyon a radírozó szemcséket, sokáig megmarad az illata is. Egyszóval szuper kis termék de azért csinálhatnának egy picit csajosabb illatot is ebből a hámlasztó tusfürdőből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

eduscho

2020. október 28.

Nagyon szeretem, az egyik kedvencem. Az illata nagyon tartós, órákig érezni a bőrön. Spa érzés a használata a kis masszírozó gyöngyökkel. Szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

szanetti

2020. augusztus 4.

Imádom! nyáron nagyon jó vele fürdeni, az illata illetve a hámlasztó/tisztító hatása miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

fioretta

2020. július 31.

Az illata szuper, nem tudom megunni... Nyáron igazi frissítő felüdülés használni, nem szeretem a tipikus marketing szövegeket, de ezzel tényleg élmény a zuhanyzás :) Habzása is nagyszerű, ráadásul az illata szupertartós, a bőrön nagyon sokáig érezni. A bőrradírozó kis szemcsék is tetszenek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Ikresmami

2020. július 17.

Nagyon jo és tartós az illata. A kis szemcsék nagyon puhává tették a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

Nagyon jo és tartós az illata. A kis szemcsék nagyon puhává tették a bőrömet.

Thumpa84

2020. május 16.

kellemes frissito nyari illata van, en szeretem a borradir szemcseket is, igaz nem olyan mintha igazi radirt hasznalna az ember

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 16.

Volver

2019. július 25.

Imádom az illatát! Friss, kellemes, igazi felfrissülés ezzel zuhanyozni egy meleg nyári este. A dörzsi érzés kicsit furcsa volt az elején, de megszoktam már.
Biztosan újra veszem ha elfogy, mert sok hasonlóan jó illatú niveatól eltérően ez nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

demeterne

2019. július 2.

Szerintem nagyon jó tusfürdő! Az illata is nagyon finom, jól habzik, és a szemcsék benne is pont kellemesen dörzsölik a bőrt! jól el van találva, nyárra mindig beszerzek belőle!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

MissScorpio

2019. június 18.

Egyik kedvenc tusfürdőm, nagyon jó az illata, szeretem hogy bőr radír is egyben. Minden nyáron veszek belőle egyet, kettőt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

zdoreebaba

2019. június 1.

Imádom! Az egyik nagy kedvenc nyári termékem a Palmolive-től. Mindig a tenger, a friss levegő és a jó idő jut eszembe. Strandolás, napozás és élményteli nyár kedves kis társa. Géles állagú tusi, de egész jól habzik. Imádom, hogy előtte nem kell testradíroznom, mert ebben radírozós kis szemcsék is vannak. Illatra vizes és egy igazi frissítő kikapcsolódást nyújt a zuhany alatt. Merem ajánlani. Bízok benne, hogy még kapható. Hamarosan levadászom az üzletek polcairól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.