Palmolive

Ár:   490 Ft és 1199 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Ár:   490 Ft és 1199 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Kategória:   Tusfürdők

Gyengéden hámlasztó tusfürdő Holt-tengeri ásványokkal, Aloe Vera és vízi menta kivonattal.

Giside

2021. augusztus 25.

Tökéletes tusfürdő, nincs benne semmi olyan anyag, amit nem kennék magamra. Az illata a tinikoromban kapható, egy régebbi Palmolive tusfürdőre emlékeztet, amit a kedvenc nagyimnál használtam. Egy kicsit hámlaszt, nekem bőven elég, felkenéskor direkt masszírozom vele a testem bőrét. Mindig újravevős nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

creammaniac

2021. augusztus 14.

Tökéletes tusfürdő nyárra frissítő, hosszantartó illattal. Számomra hidratáló érzést biztosít. Habfürdőként is szoktam használni, nagyon jól habzik. Az ára baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 14.

rbagmlak

Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín
2021. július 28.

igazi nyári, frissítő tusfürdő, ebben a melegben tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 28.

igazi nyári, frissítő tusfürdő, ebben a melegben tökéletes

Picurka1

2021. július 12.

Imádom, a kedvenc tusfürdőm.Engem a gyerekkoromra emlékeztet ez az illat. 2 óra múva is érezni az illatát a párom is imádja rajtam.Szerintem egyáltalán nem pasis illat.Egyből ketőt vettem amikor akciós volt mert mindenhova hordom ahol tusolok. Engem egyáltalán nem érdekelnek benne a szemcsék mert a tiktok videókból ismert "kefével" viszem fel így még annyira se érződnek.Nem szárít, de nem is hidratál . Kár hogy nincs hozzá illő testápoló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 12.

betty007

2021. június 3.

Sok év után ma vettem újra. Amikor ennek a holt tengeri első változta megjelent egyetemista voltam, az a boldogságos időszak jutott elsőre eszembe az illatáról. Meg természetesen a nyár, és most hogy végre jó idő van, eljött a használatának az ideje. Szappanpárti révén kivételesen ennek a tusfürdőnek jár az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 3.

KisCsi

2021. május 18.

Most már kis kihagyásokkal ezt a tusfürdőt használom évek óta, ha nincs benne radírozós cucc, nem is érzem magam igazán tisztának :)
Finom illata van, unisex de frissítő. A gyöngyöcskék lehetnének durvábbak de így is a kedvencem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

floracska6

2020. november 2.

Ez egy nyári illat, télen nem esik jól fürödni vele de az nyilván az én hibám hogy rosszkor vettem. Kicsit pasis az illata de tudom hogy ez egy meleg nyári nap után sosem zavart.
Szeretem benne nagyon a radírozó szemcséket, sokáig megmarad az illata is. Egyszóval szuper kis termék de azért csinálhatnának egy picit csajosabb illatot is ebből a hámlasztó tusfürdőből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 2.

eduscho

2020. október 28.

Nagyon szeretem, az egyik kedvencem. Az illata nagyon tartós, órákig érezni a bőrön. Spa érzés a használata a kis masszírozó gyöngyökkel. Szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

szanetti

2020. augusztus 4.

Imádom! nyáron nagyon jó vele fürdeni, az illata illetve a hámlasztó/tisztító hatása miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

fioretta

2020. július 31.

Az illata szuper, nem tudom megunni... Nyáron igazi frissítő felüdülés használni, nem szeretem a tipikus marketing szövegeket, de ezzel tényleg élmény a zuhanyzás :) Habzása is nagyszerű, ráadásul az illata szupertartós, a bőrön nagyon sokáig érezni. A bőrradírozó kis szemcsék is tetszenek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.