Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. május 26.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Kategória:   Tusfürdők

Kényeztető tus- és habfürdő rooibos, rózsa és mandula kivonattal

Olinda

2020. október 8.

Ez a tusfürdő számomra nagyon erős illatú, mire elfogyott egy flakonnal, teljesen meg is untam... Egyébként átlagos tusfürdő, teszi a dolgát, az illata sokáig megmarad a bőrön fürdés után is, de mivel ennyire meguntam, én biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

keserutimi

2019. február 1.

Mindig újravevős tusfürdő ősszel-télen. :)
Tényleg finom fűszeres, rózsás az illata egy kicsi füstösséggel. Nem szárít és jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Mindig újravevős tusfürdő ősszel-télen. :)

lovecreams

2017. október 28.

Őszi illata van.. Picit füstös és fűszeres, lazítós. Jól habzik, nem szárít, viszont gyorsan fogy.. Egynek nagyon jó volt, de újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

niki33

2016. augusztus 19.

Nagyon jó, kissé egzotikus illata van, ellazít és nem szárítja a bőröm. Szerintem újravevős:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

dbogi95

2016. április 18.

Csak habfürdőként használom. Isteni illata van, egy nagy kád forró,habos vízben garantált a tökéletes relax. Sokáig kitartott nálam, meg voltam vele elégedve. Újra veszem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

GNóri

2016. január 30.

Palmolive tusikat általában ajándékba szoktam kapni, ő is így került hozzám. Nagyon szeretem használni, megnyugtató, ugyanakkor érzéki, titokzatos, enyhén fűszeres-rózsás illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

szivecske

2015. december 30.

Finom illata van, igazi lefekvés előtti, nyugtató illat. Szépen habzik, nem szárít... de engem nagyon nagyon emlékeztet illatban a lila relax palmolive tesójára... Csúnya összetevők, ezért újra nem fogom venni, de egyszer okés

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

gyk1019

2015. november 18.

Szerelem volt első "szaglasra" :) nagyon tetszik ez a parfumos illat, elotte sosem hasznaltam Palmolive tusfurdot, de ez most abszolut kedvenc! Pozitivum meg, hogy nem szaritka ki a borom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

googles

2015. október 31.

Nekem nagyon bejön ez az illat, őszre ideális, melengedő. Tusfürdőnek, habfürdőnek is való.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 31.

Bebek

2015. szeptember 13.

Szuper illata van, édes, de nem túl édes. Nem szárít és jól habzik. Ja és tényleg tartós, nagyon sokáig érezni az illatát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)