Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2012. január 20.

Kategória:   Tusfürdők

Ennie86

2019. február 23.

Te jó ég! Hogy én hogy szerettem ezt a tusit. :) Annyira melengető illata volt, ami sokáig megmaradt fürdés után is. Belengte az egész fürdőszobát. Kár hogy már nem lehet kapni. :(

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

netti1990

2018. november 25.

Imádom!!! :) Igazi téli tusfürdő :) Élmény vele a tusolás :) Mennyeien finom,èdes illata van :) Jól habzik,jól tisztít.Nem szárítja a bőröm.Zuhanyzás után egy jó ideig érzem a bőrömön az illatát :) 5*

netti1990
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Damayanti

2015. október 6.

Szerintem ennek igazi, finom vanília illat helyett olyna az aromája, mint azoknak a kis ampullákban kapható sütibe való mesterséges adalékokkal teli vaníliás ízesítő aroma lötyiknek... Ennél sokkal jobb, finomabban vaníliás illatú az új Palmolive Gourmet Vanilla Pleasure, na az tényleg finom vanília illatú :)

Damayanti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

sabrirory

2015. április 27.

Az illata nagyon megnyerő,szerintem cseppet sem vaníliás :D ,viszont engem is rettenetesen szárított. :(

sabrirory
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 27.

Veronikakrisztina

2015. április 24.

Számomra igazi téli illat. Nagyon kiszárított a bőröm. Alig vártam, h elfogyjon.

Veronikakrisztina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

TheGirl

2015. április 11.

Nagyon finom illata van, imádom! Azonban ez is, mint szinte minden más tusfürdő szárítja a bőröm.

TheGirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 11.

LadyLatte

2015. február 6.

Imádom az illatát, az állaga is nagyon jó, legszívesebben órákig zuhanyoznék vele. Jelenleg szerintem ez a kedvenc tusim.

LadyLatte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 6.

Dori_91

2014. január 4.

A legjobb téli tusfürdőm eddig :) nem szárít, valami mennyei az illata, és nekem megmarad a bőrömön tusolás után is egy-két óráig. Felkerült a kedvenc listára.
Tescoban vettem (ha esetleg valakit érdekel), egész jó áron. Kíváncsi vagyok, a többi milyen lesz, de ezek alapján nem számítok rosszra, sőt...

Update: mintha szárítana egy kicsit, ezért csak 4 csillag jár.

Dori_91
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

Update: mintha szárítana egy kicsit, ezért csak 4 csillag jár.

Виктория

2013. december 31.

Finom vaníliás illatra számítottam, de ahhoz sajnos köze sincs, én csak mandulaolajat érzek rajta.
Jelenleg kézmosásra használom, de arra sem a legjobb, nagyon kiszárítja még a kezemet is.
Ha visszamegyek koleszba talán elhasználom, de csak végszükség esetén.

Виктория
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

Ha visszamegyek koleszba talán elhasználom, de csak végszükség esetén.

h.ancsi89

2013. november 26.

Kellemes tusfürdő, az illata igazán édes, sokáig érezni a fürdőszobában. Annyira nem tartós a bőrömön tusolás után,ezért vonok le csak 1 csillagot.

h.ancsi89
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

Az afrikai olajpálmából kivont természetes, növényi olaj. Bőrpuhító (emollient) és némi antioxidáns hatása is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!