Palmolive

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: eda, Módosítva: 2012. augusztus 23.

Kategória:   Tusfürdők

sailorluna

2018. augusztus 6.

imádtam a fűszeres illatát, reggelente teljesen felébresztett. de nagyon viszketett, húzódott tőle a bőröm, így minden napos használatra alkalmatlanná vált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Csipetke

2017. december 14.

Na hát jön a nagy kérdés, hogy miért pont ezt vettem meg? Nem tudom. Ez valami borzalom. Az illata valami borzalom. Egyszer tudtam használni mikor először és utoljára kipróbáltam. Az állaga sem hasonlít tusfurdőre. Sűrű valami trutyi. És ha már itt tartunk a színe is borzalmas mellé. Amúgy nincs bajom a markaval. De sajnos ez nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

allebag2

2016. január 13.

Az egyik olyan téli tusfürdő a néhányból, amit mindig újraveszek. Keleties, fűszeres, melengető illat, és a nagyon érzékeny bőrömet is csak egy kicsit szárítja. Fürdő és szauna után különösen jól esik használni. Akciósan megéri, de egyébként szerintem sokba kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.

picibalang

2015. január 12.

Én már többször újravettem, nem vettem észre, hogy szárított volna, az illata pedig olyan hihetetlen jó, hogy nálam eddig semmelyik másik tusfürdőt nem tudta lekörözni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

beautifullife

2014. október 19.

Meglepődtem, hogy ennyien nem bírjátok az illatát. Nekem az illatával nincs bajom, tetszik, de botrányos mennyire szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 19.

Rure90

2014. május 27.

Nem volt rossz, nem szárított, de nem az a tusfürdő, amelyiket nagyon újra akarnám venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

jud678

2014. május 6.

Egyszer próbáltam, mint női tusfürdő, de szerintem borzalmas az illata, ez számomra nem egy női illat! Ráadásul zuhanyzás után viszketett, húzódott tőle a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 6.

gabi79

2013. december 21.

Illata nagyon tetszik,de valami kegyetlenül szárít és viszket a bőröm tőle, soha többet nem veszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 21.

antonelly

2013. december 18.

..ajándékba kaptam ezt a terméket.. az illata imádni való, de nekem ez is,mint az összes palmolive termék őrült viszketést okoz, ezért nem használom ..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 18.

arybaba2

2013. december 10.

Nagyon imadom,kedvencem <3 Az illata vmi nagyszerű,sokáig érezni magamon.Esténként nagyon szeretem használni,olyan mintha relaxálnék,jól esik az egész napos pörgés után :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 10.

Antioxidánsok: BHT