Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: Xanja, Módosítva: 2012. július 27.

Kategória:   Tusfürdők

sailorluna

2018. augusztus 2.

átlagos tusfürdő az átlagnál finomabb illattal, de engem kissé szárít, és az összetevői sem túl szépek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

tundying

2017. május 8.

Nagyon finom illatú, zselés , de mégis jól habzó, nem szárít, igazi kényeztetés vele a tusolás. Amit újravennék, az megérdemli az öt csillagot és ő ilyen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 8.

Csirke87

2016. augusztus 26.

Tipikus nyári tusfürdő (legalábbis nekem), nagyon jó illata van. Sokáig érzem a bőrömön az illatát :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

xszemyx

2016. április 29.

Legeslegszuperebb tusfürdő illat!!! Én már nem nagyon látom a polcokon :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Legeslegszuperebb tusfürdő illat!!! Én már nem nagyon látom a polcokon :(

RyahOneY

2015. március 17.

A levendulás AromaTherapy mellett ez a másik kedvenc (ennek az illatát én jobban is szeretem, mint az AromaTherapy-nak). :) Nem is tudok egyebet elmondani, csak azt, amit már ott is hangsúlyoztam: egyszerűen imádom az illatát; sűrű zselé állagú, ezért kevés is elegendő belőle, sokáig elég egy flakonnal; zuhanyzás után pedig még hosszú ideig érződik a bőrön. Nem a legolcsóbb, de nagyon megéri az árát! *-*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

Gabriella1992

2014. augusztus 12.

Nagyon finom illata van, amit sokáig érzek magamon és nem szárít. Stresszoldó minden egyes zuhanyzás vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

DNBianka

2014. július 20.

Az egyik kedvenc tusfurdom és a Palmolivenak elég jó tusfurdoi vannak nagyrészt elég kellemesek.Az illata kegyetlenul jó.Tényleg 1001 éjszakás hangulata van.Ezt a tusfurdot még nyáron is szívesen használom mert nagyon jó hiába picit fuszeres exotikus illata van mert nyáron mégis a frissebb tusfurdoket szeretem használni amik felébresztenek :p és télen a fuszeresebb vagy exotikusabb illetve édesebb illatu tusfurdoket.Ha nem torolkozom meg és hagyom természetesen megszáradni a boromet elég intenzíven érzem az illatat aminek nagyon orulok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 20.

Luller

2014. június 25.

Tartós illat, kellemes zuhanyzáshoz és kádban fekvős relaxálós fürcsihez is ! Engem nem szárít, árban is okés szerintem , így csak ajánlani tudom ! Füstölős, bahiás, törökpiacos, kicsit ezeregyéjszakás hangulatot teremt , sztem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 25.

Rure90

2014. május 27.

Elég tartós az illata, aminek nagyon örülök, mert imádom az illatát:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

Elég tartós az illata, aminek nagyon örülök, mert imádom az illatát:)

Pandora

2014. április 25.

Én is most próbáltam ki, ajándékba kaptam. Az illatába egyszerűen beleszerettem. :) Nagyon kellemes atmoszférát varázsol. És tényleg tartós (az illata) ami nem utolsó szempont. Bőrömet nem szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

Antioxidánsok: BHT

Az Indiai eperfa, vagyis a noni gyümölcsének a kivonata. A noni gyömölcsének (és levelének) sokféle gyógyító tulajdonságot tulajdonít a polinéz kultúra, de a CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban használva csak bőrkondícionáló funkciót tölt be. Egy 2012-ben 49 résztvevővel (38-55 év közötti nők) végzett 6 hetes laboratóriumi kísérlettel igazolták, hogy a Noni kivonat jelentősen csökkentette az apróbb ráncokat, szarkalábakat és javította a bőr rugalmasságát. A vizsgálat során egyetlen résztvevőnél sem jelentkezett irritáció és több mint 90%-uk tapasztalt érzékelhető javulást a bőre állapotán.

Színezőanyag. Zöld.