Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: Dune, Módosítva: 2012. november 13.

Kategória:   Tusfürdők

Megany

2019. március 9.

Igazi finomság!!! Sajnálom ezt a termékcsaládot,hogy újabban nem lehet beszerezni,mert nagyon jóillató és szépcsomagolású is volt,méghozzá jó áron.A másik nagy bajom,hogy habfürdőjét se találom.Anno,mikor még forgalomba volt mindig vettem belőle,hol az orientálisat,hol a rózsásat,hol a spa-t.Kiváló termék,mindig keresem,mem adom fel ...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

GNóri

2015. szeptember 8.

Néhány éve, az egyetem alatt használtam nyaranta. Nagyon finom, frissítő illata van, nem egy szokványos tusfürdő illat, először, pont emiatt kicsit félve vettem meg. Jó erős illata van, fürdés után is sokáig lehetett érezni. Valahogy rám nyugtató hatással volt, ha betévedtem a fürdőbe, mindig megszaglásztam:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Zulu

2015. június 17.

Ez egy igazi keleties neem fa- s illat, tetszik a design és a szin is.Az összetevő lehetne natúrabb, az állaga zselés inkább, nem túl habzós. -ez jó, kevésbé lúgos- Szeretem a habfürdőjét is, gyertyafény mellett elrepít egy mór birodalomba, relax-hoz is kiváló.Szeretem, minden ősszel újraveszem a gyömbéres társával együtt. Mmmmmm JÓ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 17.

miramiruska

2014. szeptember 5.

Bárcsak megtalálnám valahol, mert ez volt a kedvenc tusfürdőm. Háromszor is újra vettem. Imádom az illatát, az állagát is, és bár nem hidratált, de nem is szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 5.

fruzsicaaa

2014. június 8.

10 eve imadtam. Most ujra vettem, az illata ugyanaz, meg mindig csodas. De az allaga... Nagy csalodas.
Tul zseles, nehezen habzik, sokat kell hasznalni belole.
Sajnalom, de az illatan kivul semmi jo nincs benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 8.

Tul zseles, nehezen habzik, sokat kell hasznalni belole.
Sajnalom, de az illatan kivul semmi jo nincs benne.

mira9413

2014. június 8.

Ez volt a kedvenc tusfürdőm, de egy ideje nem találom sehol. Pedig az én nagy szerelmem volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

Marcsus

2014. április 25.

Amikor még kollégista voltam, ez volt a "luxus tusfürdőm", konkrétan a napom fénypontjaként éltem meg a párommal való telefonálás mellett az ezzel történő tusolást. Kellemes volt az illata, olyan igazi otthon-hangulatot teremtett, ami egy kollégistának nagy szó. :D Jó kis termék, de szerintem nem pótolhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

Suwun

2014. február 4.

Sajnos kifogytam már belőle, pedig pillanatok alatt beleszerettem az illatába. Pontosan a személyiségemhez megfelelő illat. Biztosan fogom még venni, imádom ezeket az illatokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

Jelizz

2014. január 1.

Furcsaa.. de finom az illata EGY ERŐS TEÁRA emlékeztet :D de tetszik.. finom zselés illat,nem szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 1.

Rege

2013. szeptember 2.

Indiai neem fa és pacsuli - nagyon különleges, egzotikus illat, amibe első szippantásra beleszerettem. Szerintem egyaránt illik a hűvösebb estékre egy forró, gőzös zuhanyozáshoz és egy langyos-hideg vizes frissítő mosakodáshoz a nyári melegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.