Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: myosotis555, Módosítva: 2012. november 1.

Kategória:   Szappanok

pannababo

2017. június 26.

Nagyon egyedi illat és nagyon kellemea hatás. Igazi nyárra való darab. Jó áron,jó minőség,nem szárított,illata diszkréten kitartott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

lilbenike

2016. október 9.

Ez aztán a Nagy szappan kérem szépen!
Semmi negatívumot nem tudok rá mondani!
Nagyon jó kis szappan csak sajnos már nem nagyon találni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Ez aztán a Nagy szappan kérem szépen!
Semmi negatívumot nem tudok rá mondani!
Nagyon jó kis szappan csak sajnos már nem nagyon találni!

KrisztianKruppa

2015. november 6.

Szerintem 5-ös árilag olcsó,takarékos,illata,állaga,hatásai is jók.
2015. november 6. :
sajnos kipirosodot az arcom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 6.

Szerintem 5-ös árilag olcsó,takarékos,illata,állaga,hatásai is jók.
2015. november 6. :
sajnos kipirosodot az arcom tőle.

-Juti-

2014. augusztus 4.

Nekem is volt ilyen, szolid az illata, jól habzik, és nem szárítja a bőrt. Jó nagy darab, sokáig elég.

Volt ennek a típusnak damaszkuszi rózsa illata is, azt még jobban szerettem, nőiesebb, intenzívebb illata miatt.

Minőségi termék, ha találkozom vele veszek még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Minőségi termék, ha találkozom vele veszek még.

Picieri

2014. február 8.

Nagyon finom illata van, citrusos, remélem nem írtam félre, mert ezeket a növényeket nem ismerem, így nem tudom, hogy ezekből lehet-e bármelyik is citromos illatú :) Jól tisztít és sokáig elég volt kettőnknek. Bár én mostanában sehol nem láttam, ha találok még valahol megint beszerzek egyet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 8.

samtelen

2013. szeptember 7.

Az illata jó volt, nem emlékszem hogy ártott volna, úgyhogy rendben van de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

jedilovag

2013. szeptember 6.

A csomagolás miatt vettem meg és kézmosásra akartam használni.... A tusfürdőmmel mosom már a kezemet és ezt a szappant használom fürdéshez. Maximálisan meg vagyok vele elégedve, bár akkor fog csodaszernek hatni ha a téli bőrszáradásomat is kezelni tudja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

eveartstar

2013. augusztus 19.

Azt hittem már nem lehet kapni ezt a terméket, de sikerült beszereznem egy Rossmannban. Az ára azóta 450.- a 150g-os kiszerelésnek. Sokkal natúr hatásúbb az illata, mint a dm-es hasonló verbenás alverde szappannak. Az olyan felcukrozottnak hat ehhez képest, viszont ízléses a csomagolása, és a szappan színe is kellemes szemnyugtató natúr zöld. Ez meg ha kicsomagolja az ember a natúr hatású csörgős műanyag burkolatból, akkor egy jó kis élénk műzöld szappant húz elő a tokból. Nem húzódik tőle a bőröm, és kellemesen habzó, jó minőségű a szappan. Egy kis új külső dizájn frissítés viszont nem ártana.. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

Marejke

2012. november 22.

finom és nagy szappan, 140 Ft-ért igazán megéri

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 22.

finom és nagy szappan, 140 Ft-ért igazán megéri

mazsola

2012. november 15.

Imádom ezt a szappancsaládot! Több illatban is van nekem. Az illatuk mennyei, a kezem nem szárad ki, annak ellenére, hogy egy szappanról van szó! Ráadásul akkora darab, hogy nagyon sokáig elég, már-már elfogyhatatlannak tűnik! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 15.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate