Palmolive

Ár:   495 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. március 25.

Kategória:   Tusfürdők

Aloe vera kivonattal.

Kiszerelés: 200 ml

Bettina13

2017. március 19.

Brutálisan szárít, az illata nekem eléggé mű volt. Szerencsére hamar a végére értem, örültem hogy elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 19.

csibike100

2016. augusztus 6.

Egy kicsit jobb a vaníliás társánál, mivel nem irritál, viszont ő is szárít és a habzása se a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Babika20

2016. január 13.

Ajándék volt, az illatát nagyon szeretem, nagyon kellemes, sőt, fürdés után 1-2 órával is érzem. Ebből a szempontból tartósabb, mint a Balea tusik illata pl. Krémes állaga van, engem nem szárított. Elhasználom és szeretem, újra nem biztos, hogy venném. Én amúgy is szappan párti vagyok fürdés terén, de sokszor nyúlok hozzá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

Törpy

2015. július 24.

Ajándékba kaptam és teljesen meg voltam vele elégedve.Nem kedvenc de nekem megfelelt.Barátnőm ezt kapta tőlem szülinapjára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 24.

teeza

2015. május 15.

Nagyon szeretem, az illata kellemes emlékeket idéz, ami Olaszországhoz kötődik, az ottani nyaralásunk alatt használtam először :) Az állagát is nagyon minőséginek tartom, a bőröm selymesebb lesz utána. Az egyetlen baj, hogy mostanában sehol se árulják :( Remélem, még kapható lesz!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

Porka

2015. március 16.

Szerintem nagyon kellemes, szeretem az ilyen egyszerű kellemes illatú, jól tisztító tusulókat. Amitől tisztának és egyszerűen tisztának érzem magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 16.

Yubiri

2014. július 13.

Az illata nagyon kellemes, zuhany alatt sokkal intenzívebb, mint a tubusba beleszimatolva.
A bőröm annyira szereti és annyira hozzászokott a Balea tusfürdőkhöz, hogy jelenleg minden mástól - ettől is, elsősorban a nyakamon - erősen kiszárad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 13.

jetroh

2014. július 11.

Nagyon szeretem, bár tényleg szárít kicsit. Nekem annyira nem tartozik az olcsóbb kategóriába. Kisebb kiszerelés, és elég híg ahhoz, hogy gyorsabban fogyjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

fdorottya

2014. június 28.

Nagyon híg így gyorsan elfogy, nagyon szárít... Az ára viszont nem rossz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

Nagyon híg így gyorsan elfogy, nagyon szárít... Az ára viszont nem rossz!

Noncsikaaa

2014. június 28.

Ahhoz képest, hogy az olcsó kategóriába tartozik, simán leköröz egy-két 3x drágább tusfürdőt is! Nem a legeslegjobb, de ár/érték arányban nagyon helytáll!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Honey, Prunus Persica Juice, Hydrolyzed Silk

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.