Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: audreycoca, Módosítva: 2015. május 26.

Lelőhely:   százforintos boltok
Kategória:   Tusfürdők

Palmolive for men Tropical Rain tusfürdő menta kivonattal és citrusolajjal.

roddo

2016. szeptember 8.

Régebben használtam, akkor nagyon tetszett, fanyar illatú, frissítő érzést adott zuhanyzás közben. Nálam bőrproblémát nem okozott, sajnos már elég régóta nem kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

audreycoca

2015. június 9.

A férjem csak negatív véleményét adja tudtomra tusfürdő vásárlásaim után, de erre azt mondta imádja az illatát, mert tök jól felfrissíti. Hát én is imádom az illatát, és egy forró nap után én is letussoltam vele, mert fel akartam frissülni. Az egész fürdőszoba illatozott. Furcsa volt mert a zuhany alatt azt éreztem, hogy hmm milyen selymes a bőröm. Aztán mikor kiszálltam a zuhany alól kezdődött a feketeleves! Azt hittem levakarom a bőrömet! Amióta natur termékeket használok, nem éreztem ilyet. Nagy piros foltok lettek a bőrömön. Amúgy a férjemen is, de ő megmagyarázza, hogy hideg allergia, meleg allergia, víz allergia, száraz bőr stb. és nem hajlandó váltani natur kozmetikumra. Szóval jó az illata ( friss, fickós), zuhanyzás után is megmarad a bőrön kb.fél óráig, jó az ára(250 ft, százforintos boltban) de borzasztóan szárít és irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 9.

Színezék. Barnás sárga.

Színezőanyag. Zöld.