Palmolive

Ár:   629 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 26.

Kategória:   Tusfürdők

Krémtusfürdő szeder kivonattal, gyümölcsös illattal. Mandulaolajjal és shea vajjal ápolja a bőrt.

urbansoul

2020. február 24.

Jól habzik, így nem kell sok belőle, nem szárította ki a bőrömet és nagyon szeretem a kellemes, gyümölcsös illatát. Szerintem ár-érték arányban jó kis tusfürdő :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

Klayura

2020. január 11.

Hááát összességében szeretem, kellemes illata van, jól habzik, kevés is elég belőle. Ár-érték arányban közepes szinten van. Viszont kár, hogy zuhanyzás után már nem érezni az illatát a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

Gabria

2019. november 10.

Nem olyan rosszak az összetevői, az illata igazán megnyert magának. Teljesen jó tusfürdő, én nagyon szerettem, jó hamar el is használtam. Nagyon jó állaga van, nagy flakon, sokáig elég, ahhoz képest meg szerintem egyáltalán nem drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

mSzandika

2019. augusztus 28.

Nagyon imádom, nagyon finom illata van, amit még zuhanyzás után is lehet érezni. Nem szárítja ki a bőrt, így nyáron hozzájárul puhaságához. Puding szerű, ez a kedvenc tusfürdő állagom! A flakonja kézreáll. Valamint akciósan 450 ft-ért vettem, nagyon megérte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Lina14

2019. augusztus 24.

Nagyon finom illata van, szuperül habzik, jól tisztít és egész tarts a hatása is és az illata is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

magyaredina

2019. augusztus 11.

Fantasztikus illata van! Azonnal vettem belőle 4 darabot, akciós volt. Teljes áron azért elég drága (nem bio). Nem szárít, jól habzik.
Krémes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Krémes.

Szandika12

2019. július 9.

Már nagyon régen vágytam rá, körülbelül azóta mióta megjelent. :) Most egy sikeres vizsgám után, meg azután hogy láttam, hogy árulják a goods marketbe, kb 500 ft-ért, így megvettem. :) Nagyon szeretem, nekem bejön ez a puding állag, meg szerintem nagyon-nagyon finom illata van, szerintem újra vevős lesz :). Ja és úgy vettem észre puhítja a bőrt :)

Update: Nagy kedvenc lett :). Tényleg jót tesz a bőrnek, iszonyat finom illatú, megmarad zuhanyozás után is. Az állaga csodálatos, azt is megkockáztatom, hogy a legjobb állag amit valaha használtam! Iszonyatosan cuki és kézreáll a csomagolás is. Szerintem még talán hidratál is így nyáron :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

Zsuzsi216

2019. július 8.

Kezdjük azzal, hogy nagyon finom szedres-málnás illata van. Eléggé bejön.
Az állaga sűrű és krémes, nagyon kellemes használni. Puha és selymes lesz utána a bőr.
Engem nem szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

Kezdjük azzal, hogy nagyon finom szedres-málnás illata van. Eléggé bejön.
Engem nem szárított.

Bettiiyy

2019. május 29.

Nagyon jó kis tusfürdő, nagyon kellemes illattal. Jól habzik, igazi kényeztetés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

szanii

2019. május 27.

Nagyon jó illata van, krémes, megfelelően habzik. Egyszerű tusfurdo, jó az ára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Nagyon jó illata van, krémes, megfelelően habzik. Egyszerű tusfurdo, jó az ára.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Zöld)