Palmolive

Ár:   629 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 26.

Kategória:   Tusfürdők

Krémtusfürdő szeder kivonattal, gyümölcsös illattal. Mandulaolajjal és shea vajjal ápolja a bőrt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

csajszi12

2021. szeptember 20.

Csodás az illata,imádom nagyon,és sokáig meg is marad,abszolút kedvencem,eddig a legjobb amit használtam

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

JudithBeauty

2021. március 16.

Isteni finom illata van, igazi gyümölcsös kényeztetés számomra. Sűrű, krémes az állaga, a habzása szuper, és nem is szárít. A hidratáló hatása is jó, így nem muszáj testápolóval kenegetnem magam utána. Nagyon bevált, többször újravevős termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 16.

bogikaaa

2021. március 15.

Az egyik abszolút kedvencem, mindig van belőle itthon. Csodás illata van, ami zuhanyzás után is megmarad, nem szárít, jól habzik. Szeretek más-más illatokkal és márkákkal kísérletezgetni, de talán ez az első olyan, amiből évek óta mindig van itthon egy flakonnal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

NovErke

2021. január 11.

Számomra kissé zselésnek tűnik az állaga. Nagyon sűrű nagyon jól habzik, pár cseppből az egész testem megmosom. Ráadásul Isteni édes-gyümölcsös illata van, pont amilyet szeretek. A kedvenc tusfürdőim közé lépett, újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

racheldawes

2020. június 13.

Találomra vettem meg, és milyen jól tettem! Szuper termék, imádom az üde, gyümölcsös illatát és a krémes, "joghurtos" állagát. A hidratáló hatása eszméletlen, konkrétan még egyetlen fürdőterméktől sem lett ennyire puha és bársonyos a bőröm, kb. mintha testápolóban fürödtem volna. Mivel sűrű állagú, viszonylag sokáig kitart egy flakon, így az ára sem vészes, valamint az összetevői is elég jók, legalábbis a többi gourmet változathoz képest mindenképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

Jenniii92

2020. április 7.

Olyan finom, gyümölcsös illata van, hogy legszívesebben beleharapnék. :D Kevés is elég belőle, jól habzik, az állaga jó, krémes-pudingos, nem szárít. Fürdés után elég sokáig érzem a bőrömön az illatát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

urbansoul

2020. február 24.

Jól habzik, így nem kell sok belőle, nem szárította ki a bőrömet és nagyon szeretem a kellemes, gyümölcsös illatát. Szerintem ár-érték arányban jó kis tusfürdő :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

Klayura

2020. január 11.

Hááát összességében szeretem, kellemes illata van, jól habzik, kevés is elég belőle. Ár-érték arányban közepes szinten van. Viszont kár, hogy zuhanyzás után már nem érezni az illatát a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

Gabria

2019. november 10.

Nem olyan rosszak az összetevői, az illata igazán megnyert magának. Teljesen jó tusfürdő, én nagyon szerettem, jó hamar el is használtam. Nagyon jó állaga van, nagy flakon, sokáig elég, ahhoz képest meg szerintem egyáltalán nem drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

mSzandika

2019. augusztus 28.

Nagyon imádom, nagyon finom illata van, amit még zuhanyzás után is lehet érezni. Nem szárítja ki a bőrt, így nyáron hozzájárul puhaságához. Puding szerű, ez a kedvenc tusfürdő állagom! A flakonja kézreáll. Valamint akciósan 450 ft-ért vettem, nagyon megérte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Zöld)