Palmolive

Ár:   629 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 26.

Kategória:   Tusfürdők

Krémtusfürdő szeder kivonattal, gyümölcsös illattal. Mandulaolajjal és shea vajjal ápolja a bőrt.

csmelitta

2019. március 24.

A legeslegkedvencebb tusfürdőm! Csodás illata van, jól habzik, az állaga pedig elég sűrű, így egyszerre keveset is elég használni belőle. Zuhanyzás után is érezni az illatát a bőrömön, emellett nem is szárít. Újra is vettem már a legnagyobb kiszerelésben... :)

csmelitta
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

Zsuzska1979

2019. március 9.

Itt ahol lakom most jelent meg. Gyorsan meg is vettem. Nem vagyok oda a Palmolive tusfürdőkért, de ennek imádom az illatát. Olyan gyümölcsjoghurtos illata van. 😁

Zsuzska1979
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

judit14krem

2019. február 14.

Imádom. Most ez a kedvenc tusfürdőm (a barackos után, de sajnos azt már nem gyártják) Nagyon finom az illata, aránylag tartós is a bőrön. Az állagát kifejezetten szeretem, szerintem sokkal jobb, mint más márkák krémtusfürdőinek.

judit14krem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 14.

Diana0402

2019. január 10.

Annyira szuper illata van, hogy egyből beleszerettem. Sajnos viszont nekem hamar el fog fogyni mivel elég sűrű és igy több bb is kell belőle.

Diana0402
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

KiAn

2019. január 9.

Nagyon jól el lett találva ez a tusfürdő! Isteni illata van, puha a bőröm tőle, egy élmény vele fürdeni!. Nem csak én, hanem a lányom is imádja! 5 csillag! :)

KiAn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

Monaaaaa

2019. január 9.

Isteni illata van és megfelelően hidratál. Az állaga pedig sűrű...mint egy puding :)

Monaaaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

HenriettaDalma

2019. január 9.

A legcsodálatosabb tusfürdő, amelyet ezidáig használtam! Csodás illata van és a bőröm is nagyon puha és táplált lett tőle! :)

HenriettaDalma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Brunooka

2018. október 31.

Hmmmmmm, hát most ez az egyik kedvenc tusfürdőm! Mintha egy szeder-málna-eper-áfonya turmixban úsznék, isteni!! Jól habzik, nem kell belőle sok, de én amit nagyon szeretek, abból úgyis többet nyomok, mint amennyi kell, és ez olyan :D

Brunooka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

patrisha

2018. szeptember 6.

Hugomtol kaptam ajandekba, mert szeretem az erdei gyumis dolgokat, es ezt is imadom. Nem szárít, fürdés után is érezni, baratom meg is jegyezte kb egy oraval a hasznalata utan, hogy milyen jo gyumis illatom van. ☺️

patrisha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Litta

2018. augusztus 21.

Egyszerűen mindent imádok benne. A fincsi áfonyás joghurt illatát. A sűrű állagát. Hogy nagyon jól, és sokáig habzik. Nem tudok rosszat írni róla, engem meggyőzött, többszörösen újravevős lesz! :)

Litta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Zöld)