Palmolive

Ár:   799 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. július 25.

Kategória:   Tusfürdők

Krémtusfürdő a kávé frissítő illatával. Sheavajjal,kávé kivonattal és mandulaolajjal.

netti1990

2021. augusztus 25.

Kávéimádóknak kötelező kipróbálni ❤😊
Szép csomagolása van 😊😍❤
Isteni finom kávé illata van ❤😊 A Retro Kapuciner szelethez tudnám hasonlítani ❤😊
Sűrű,krémes állaga van.
Jól habzik,jól tisztít.
Szép,puha tőle a bőröm ❤😊
Az illata nagyon tartós,sokáig megmarad a bőrön,és a fürdőszobában is ❤😊
Csak ajánlani tudom ❤😊
5* ❤😍😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Kávéimádóknak kötelező kipróbálni ❤😊
Csak ajánlani tudom ❤😊
5* ❤😍😊

Picurka1

2021. július 12.

Szeretem ezt a tusfürdőt bár én csak reggel használom ha nem megyek sehova/nem parfümözök. Rajtam erős illatta van, tusolás után is érezni 1-2 órával.Nekem karamellás kávéra hasonlít az illata.Nem vettem észre hogy különösebben hidratálta volna a bőrömet ( elég száraz bőröm van ),de az biztos hogy nem szárította.Aki imádja a kávét annak be kell szereznie egyet (kisebbet )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 12.

Copacabana

2021. február 19.

Ez a kedvenc tusfürdőm, eleinte csak a reggeli fürdéshez akartam használni mert ugye kávé, de annyira jó, hogy mindig ezt használnám. Egy a gond: egy ideje sehol sem találom! Ugye nem vonják ki??? Olyan finom édes cappuccino/ tiramisu illata van, hogy nem tudok vele betelni. Nagyon-nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 19.

Agnes91P

2020. október 5.

Egy időben mindenképpen akartam egy kávés tusfürdőt, erre esett a választásom. Nagy kiszerelés volt, az utolsó negyed meg is romlott, nem tudtam maradéktalanul elhasználni. Amíg tartott, addig szerettem, sűrű volt és krémes, nekem nem hátrány az sem, ha nem marad meg a bőrön az illata, úgyis mindig testápolózok esténként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 5.

Ibrigitta84

2020. augusztus 15.

Egy darab volt belőle a boltban...húúú,mondom megveszem,de jó illata van :) .... de sajnos csak a flakonban :( az én bőrömön fürdést követően sajnos nem érezni már semmit :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

Nobilis

2020. július 11.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, mert számomra nosztalgikus az illata - a gyerekkorom retro Kapucíner csokijára emlékeztet, akárhányszor megszaglászom. :) Az illata is viszonylag tartós a bőrömön, tehát jár az öt pont.
Nálam ez egy tipikusan olyan tusfürdő, amit csak időszakosan esik jól használni, pl. csak télen vagy bizonyos hangulatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

Nussancs

2019. december 8.

Imàdom az illatàt, a tiramisura emlékeztet. Kicsit szàrìt, ezért csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 8.

Imàdom az illatàt, a tiramisura emlékeztet. Kicsit szàrìt, ezért csak 4*.

anitakiara

2019. november 25.

Első használatra valami mennyei volt vele fürödni, az állaga számomra tökéletes, az illata is. Érdekes többen írták, hogy vizes állagú, nekem meg inkább sűrűnek tűnt a többihez képest (igaz előtte egy Balea-m volt).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

dominika99

2019. november 23.

Update: úgy tűnik mégse olyan jó ez a tusi mint amennyire hittem😔 elkezdett tőle nagyon viszketni a bőröm akárhányszor használtam, úgyhogy el sem tudtam használni, így csak 2 pontot kap tőlem

A kávé/jeges kávé illat imádóinak kötelezőő! Egész nap el tudnám szaglászni😄 na de a tudása nem merül ki a jó illatban: bőrt nem szárítja és az illata is elég tartós, szóval szerintem mindent tud aminek egy tusfürdőnek tudnia kell. Mostanában sajnos már nem látom a boltok polcain, félek hogy kivonták.☹️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 23.

Lina14

2019. október 4.

Számomra kávés-.karamellás süti illata van. Nagyin kellemes! Nagyon puha utána a bőröm egész nap, vagy ha használok más tusit, és az nem hidratál ennyire, akkor is tápláltabbnak tűnik a bőröm. Nagy szerelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.