Palmolive

Ár:   799 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. július 25.

Kategória:   Tusfürdők

Krémtusfürdő a kávé frissítő illatával. Sheavajjal,kávé kivonattal és mandulaolajjal.

Ár: 800 Ft egyben (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve posta vagy Foxpost előreutalást követően
Nussancs

2019. december 8.

Imàdom az illatàt, a tiramisura emlékeztet. Kicsit szàrìt, ezért csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Imàdom az illatàt, a tiramisura emlékeztet. Kicsit szàrìt, ezért csak 4*.

anitakiara

2019. november 25.

Első használatra valami mennyei volt vele fürödni, az állaga számomra tökéletes, az illata is. Érdekes többen írták, hogy vizes állagú, nekem meg inkább sűrűnek tűnt a többihez képest (igaz előtte egy Balea-m volt).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

dominika99

2019. november 23.

Update: úgy tűnik mégse olyan jó ez a tusi mint amennyire hittem😔 elkezdett tőle nagyon viszketni a bőröm akárhányszor használtam, úgyhogy el sem tudtam használni, így csak 2 pontot kap tőlem

A kávé/jeges kávé illat imádóinak kötelezőő! Egész nap el tudnám szaglászni😄 na de a tudása nem merül ki a jó illatban: bőrt nem szárítja és az illata is elég tartós, szóval szerintem mindent tud aminek egy tusfürdőnek tudnia kell. Mostanában sajnos már nem látom a boltok polcain, félek hogy kivonták.☹️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 23.

Lina14

2019. október 4.

Számomra kávés-.karamellás süti illata van. Nagyin kellemes! Nagyon puha utána a bőröm egész nap, vagy ha használok más tusit, és az nem hidratál ennyire, akkor is tápláltabbnak tűnik a bőröm. Nagy szerelem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

Pumpkinpie

2019. április 14.

Illata isteni kávés, viszont nekem nagyon vizes állagú, kevés habot képez, fürdés közben próbál megszáradni és ragadni rajtam. Továbbá a nagy lyuk miatt ha nem figyelek oda ömlik, ettől kényelmetlen a használata. Sajnos amennyire jó az illata, a csomagolás és az állag miatt nem fogom újra venni 🙁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

EngelWhite

2019. március 24.

Erős illat, ami nem csak zuhanyzás közben erős, hanem utána is maradandó. Párom imádja, én azért kevésbé, mert regggelig kávéillatom van és úgy nehezebb aludni, de az ő kedvéért megéri :)
Egyébiránt kellemesen krémes állagú, már egy kicsi is elég belőle. Jól habzik. Nem csalódtam benne, ahogy eddig egyik Palmolive tusfürdőben sem.
Aki szereti a kávét, annak tökéletes választás! (De inkább reggel zuhanyozzon vele az, akit zavarna alvás közben az erős illat.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

PaNel95

2019. január 5.

A flakonból szagolva inkább tejes kávé illata van, de fürdés közben az én bőrömön igazi kávé illatú lesz. Jól habzik, kellemes érzetű a bőröm a használata után, nem szárít és nem húzódik a bőröm utána.
Szerintem ennél több nem is kell az öt csillaghoz.
Nekem ezerszer jobban bejött, mint a YR kávés tusija.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

Szerintem ennél több nem is kell az öt csillaghoz.
Nekem ezerszer jobban bejött, mint a YR kávés tusija.

googles

2018. október 6.

Szeretem a kávét. Tusfürdő formájában érdekes. Azért négy pont csak, mert ez kifejezetten cukros kávé (3-4 cukorral), kevés tejjel, én pedig cukor nélkül és több tejjel szeretem. V.ö. Yves Rocher kávés tusfürdő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 6.

spavanilly

2018. október 6.

Nagyon finom, lágy és rendkívül édes capucchino illatú, frappé színű krémtusfürdő.☕
Használat közben érezhető a benne lévő shea- vaj ápoló hatása, nem lett csikorgóan száraz tőle a bőröm.
Nekem nagy csalódás volt a mentás kiadás, így szemezgettem már vele egy ideje, de győzött a kíváncsiságom ( és az akciós ár: 809,- Ft/500 ml).

Igazán kellemes használni, jól habzik, és szerencsére nem olyan sűrű, mint a mentás változat.
Vigyázat! Csak akkor ajánlom, ha szereted az édes illatokat!😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 6.

Vigyázat! Csak akkor ajánlom, ha szereted az édes illatokat!😉

TheGirl

2018. október 4.

Az illata a flakonban nagyon tetszett, de zuhanyzás közben, és után már nem annyira győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.