Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Pinky, Módosítva: 2014. október 14.

Kategória:   Tusfürdők

Törökországból származó rózsaolaj kivonattal és gyöngyvirág illattal gazdagítva.

Bambino97

2016. április 26.

Egyszer még a párom vett nekem egy ilyet. Hatását tekintve bevált...de az illata miatt soha nem választottam volna magamnak. Túl intenzív és csömör virágillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 26.

Pinky

2014. október 26.

Néhány hete tusolás közben jött a gondolat, hogy a nyári , friss illatú, zselés tusfürdők mellé kellene valami krémes, hidratálóbb hatású is így őszre.. A szupermárketben pedig ezt emeltem le a polcról, le volt árazva, és gondoltam egynek jó lesz. Az illata fürdés közben kellemetlenül erős, utána nem is érzem. A hatásáról annyit, hogy a pasim megjegyezte , hogy milyen finom puha bőröm van, ekkor meséltem el, hogy új a tusfürdő. Abszolút nem szárít, jól tisztít, kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 26.

nagy.nikike

2014. október 15.

Most kezdtem el a használni. Az illata finom virágos elég intenzív. Az állaga krémes, elég jól habzik. De nem hiszem hogy újra veszem mert az illata túl erős és ez zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

Mamba

2014. augusztus 12.

Egy szó van erre: IMÁDOM! Nagyon régóta használok egyfajta a tusfürdőt, amit szeretek, de néha az illat végett szerettem volna váltani, de szinte mindegy mihez nyúltam fehérré szárította a bőröm. Már egy ideje kísérletezni se mertem. Aztán az utam egy eurós bolt felé sodort ahol 350 ft-ért vesztegették a palmolive tusikat. Gondoltam miért ne, max kézmosó lesz. Elkezdtem szagolgatni és ennél egyszerűen elvarázsolódtam. Az illata számomra tökéletes, nem túl hivalkodó, visszafogott virág illat. Nekem talán a gyöngyvirág dominánsabb valamivel a rózsától. Hazaértem és zuhanyoztam vele közben az illatától még inkább szerelmes lettem így erőteljesen mantráztam: kérlek ne száríts, kérlek ne száríts.1 hét használat után jelentem jól viselkedik és úgy tűnik nem szárít. Remélem ez így marad, mert akkor abszolút és kérdés nélkül újra vevős lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

Bnemrita

2014. július 9.

Csodás, gyöngyvirágos illat, jó habzás, elfogadható ár, mi kell még?! Engem meggyőzött. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

mira9413

2014. június 8.

Számomra nem egy nagy szám, amíg van Thermal Spa-s itthon, tuti nem fog elfogyni. Egyébként semmi különösebb problémám nincs vele, talán csak az, hogy először még tetszett az illata, aztán kiszerettem belőle. És tovább is kell dörgölni magam vele, hogy tisztítson is, ne csak illatosítson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

Lina14

2014. május 21.

csak engem emlékeztet a 10 évvel ezelőtti szappanbuborék fújók illatára? :D félreértés ne essék, imádom ezt az illatot! finoman körbeburkol, és ebben a jó időben még jobban esik ezzel tusolni. nagyon sokáig érzem magamon, még reggel is lehet érezni, pedig mindig este használom, és eddig csak nagyon kevés tusfürdő illata maradt meg ilyen sokáig. a minősége szokásos palmolive, nem szárít, jól habzik és tisztít, selymessé varázsolja a bőrt. lehet, hogy előléptetem a kedvencek közé, és újraveszem, remélem, nem fogják gyorsan bevonni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 21.

Serafina

2014. április 20.

A kedvenc tusfürdőm lett! Eredetileg anyának vettem, mert imádja a gyöngyvirágot, de vennem kell még egyet, mert beleszerettem. Az illata csodás, és hozza a márka által megszokott és elvárt minőséget is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

Bebek

2014. január 7.

Imádom a gyöngyvirág illatot és 1 hete láttam meg ezt a tusfürdőt, de az üzletben , ahogy megszaglásztam, nem éreztem különösebb gyöngyvirág illatot. De ennek ellenére ma megvettem. Este teszteltem is.
Sűrű, krémes, jól habzik, az illata is jó, és használat közben tényleg gyöngyvirág. De utána....Az illata nagyon sokáig megmarad a bőrön, de ez engem inkább vmi retro szappanra emlékeztet, nem gyöngyvirágra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 7.

babyface

2013. augusztus 30.

mindhárom tusfürdőt megvettem a marokkói mellett ez lett a másik kedvencem (a barackos-epres sajnos alulmaradt) mostanában úgy látszik csak gyerekkor illatú termékekkel találkozom. mikor beleszimatoltam egyből megjelentem ahogy nagymamám virágos kertjében totyogok és csodálva szemlélem és illatozom be a finom gyöngyvirágot. örök emlék! biztos a nagyimnak is beszerzek egyet! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.