Palmolive Naturals Calming Care Tusfürdő Ligetszépe Olajjal és Jázmin Kivonattal

Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. május 26.

Kategória:   Tusfürdők

Krémes tusfürdő tápláló tejjel és 100%-ban természetes eredetű ligetszépe olajjal és jázmin kivonattal.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Yubiri

2017. május 31.

Teljesen egyetértek az előttem szólóval, egy kellemes virágillatú tusfürdő, ami nem mű és nem emlékeztet légfrissítőre. (Amúgy én nem szeretem a jázmin illatot, pld.parfümben.) Nagyon kellemes élmény vele a fürdés, jól habzik, megfelelően tisztít, nem szárítja az én bőrömet sem. Fürdés után is kellemes illatot hagy, kissé még fürdés után is éreztem magamon az illatát.
Megadom az 5 csillagot, mert jó a termék, ráadásul euro-s boltban vásároltam, nem is volt drága, de mostanában próbáltam olyan tusfürdőt, ami jobban tetszett, csak emiatt nem lesz állandó darabja a fürdőszobámnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 31.

encicsipke

2016. november 7.

Egy Rossmann kiárusítás alkalmával kb. 320 Ft-ért jutottam hozzá. Az illata fantasztikus! Kellemes virágillat, nem mű és nem emlékeztet légfrissítőre mint sok másik termék.. :D Nagyon kellemes élmény vele a fürdés, jól habzik, megfelelően tisztít, nem szárítja a bőrt. Én fürdés után is éreztem magamon az illatát. Abszolút újravevős kategória!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

szanika

2016. szeptember 28.

Imádom az illatát, annyira kellemes, visszafogott, üde, jó érzés érezni :D
A tusi állaga, krémessége is nagyon jó. Szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Imádom az illatát, annyira kellemes, visszafogott, üde, jó érzés érezni :D
A tusi állaga, krémessége is nagyon jó. Szeretem :)

rzsofa567

2016. szeptember 19.

Remek virágillata van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Remek virágillata van. :)

Niki03

2016. április 17.

Amint megszagoltam 1 szó ugrott be: TAVASZ. Imádom az illatát, kár, hogy a bőrön nem tartósabb, el tudnám viselni ha zuhanyzás után még egy ideig ez az illat lengene körbe :) Átlagos tusfürdő egyébként :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Lina14

2016. április 17.

nagyon finom, virágos illata van, kellemesen habosodik, nem szárít, krémes, jól tisztít. én nagyon szerettem használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Bebek

2016. március 18.

Szerintem egyáltalán nem erős az illata, nekem tetszik. Kellemes. Csak az a baj, hogy zuhanyzás után szinte nem is érezni a bőrön. :(
Nem szárít, habzik amennyire kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 18.

Nem szárít, habzik amennyire kell.

kismadár

2016. március 2.

Az illatát nem tudom pontosan behatárolni, erős, virágos parfümre emlékeztet talán.. Az ilyen erős illatoktól általában rosszul vagyok, megfájdul a fejem, hányingerem lesz, de ezt valamiért el tudom viselni. Egyébként krémes, lágy textúrájú, nem irritál, nem szárít. Nem rossz, de nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

mokkalany

2015. október 18.

Sokáig tanakodtam, mire emlékeztet az illata, és végül rájöttem: Avon Flower by Cynthia Rowley EDP. A parfümöt már nem tudnám viselni, pedig nagy kedvenc volt, viszont tusolni nagyon kellemes vele. Sajnos nem hidratál eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 18.

Raven0904

2015. augusztus 9.

Az illata nagyon tetszik, de sajnos zuhanyzás után semmit nem érezni már belőle. Nem szárítja az amúgy tusfürdőktől rendszerint kiszáradó bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.