Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2013. április 15.

Kategória:   Szappanok

Pipereszappan narancsvirág kivonattal.

lilbenike

2016. október 9.

Igazi nyári frissítő szappan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Igazi nyári frissítő szappan!

Szpanna

2014. szeptember 21.

Krémes és jól habzó szappan. Az illata szerintem teljesen olyan mint a
Palmolive Refreshing Moisture Szappané, de ennek tartósabb valamivel. Mindennapos használatra tudom ajánlani mert nagyon kellemes az illata, jól leöblíthető és nem szárította a bőröm heteken keresztül sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

Krémes és jól habzó szappan. Az illata szerintem teljesen olyan mint a

kozlokova73

2013. május 29.

Ebben a szappanban nem ereztem narancsviragot inkabb valami lagy citruszos illata van. Nem szaritott. A rendes narancsvirag illat nem is tudom milyen,de ez nagyon finom. Egyszer vettem csak,de ujra veszem,mert kezmosasnal sem szaritotta ki a kezemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 29.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színezék. Narancssárga.