Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: linda.nemeth, Módosítva: 2018. június 22.

Kategória:   Samponok

A Palmolive Naturals Silky Shine Effect sampon kiegyensúlyozottan táplálja a normál hajat. Selymes összetétele a selyemproteineknek és a 100%-ban természetes olíva- és Aloe vera-kivonatnak köszönhető, amely jól ismert hidratáló hatásáról. Gyengéden tisztítja és selymesen ragyogóvá teszi a hajat mindennap.

linda.nemeth

Korcsoport: >54
2018. május 29.

Első sorban DM-ben meg a Rossmannba kerestem, de miután egyik helyen se volt, ezért betértem egy eurós boltba és láss csodát ott volt 5 féle kiszerelésben. Mindjárt lekaptam a polcról mert én sok aloés terméket használok mert nagyon szeretem. Mindjárt meg is mostam vele a hajamat és nem használtam utána hajbalzsamot és még is könnyen kitudtam fésülni a félhosszú hajamat. Szerintem a továbbiakban is meg leszek vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 29.

Bogica92

2017. november 20.

Egy kínaiba vettem, drogériàkban sosem làttam, olcsó volt a méretèhez kèpest, gyakran mosom hajat, gondoltam elpocskálom ha nincs más. És annyira megkedveltem a sürű csúszós jól habzós àllagàt meg illatát, hogy örültem neki. Ha még ràtalálok, veszek egyet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

betrayers

2017. április 14.

Szerintem eletemben nem volt meg samponom, amit ennyire szerettem. Poundlandben vettem(angliaban elek) es annyira nem erdekelt akkor a vasarlas, hogy itthon vettem eszre, hogy zsiros hajra valot vettem (nekem nagyon szaraz a hajam). Mar elso hasznalat utan lattam, hogy jot tesz a hajamnak. Csillogo es egeszsges volt raadasul a hajamat sem zsirositja es az illata is kellemes. Nagyon szeretem! Biztos, hogy ujra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

Angyalkaja

2017. április 2.

Ajándékba kaptam, gondoltam elhasználom, ha nagyon rossz jó lesz másra. Meglepődtem, pozitívan csalódtam. Nem tud kevesebbet, mint egy drágább sampon. Nem zsírosított, nem szárított. Szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Honey, Prunus Persica Juice, Hydrolyzed Silk, Honey

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!