Best of Beauty 2019

Palmolive

Ár:   520 Ft   Kategória:   Szappanok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 520 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: richrd, Módosítva: 2011. augusztus 30.

Kategória:   Szappanok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 520 Ft

Tápláló folyékony szappan tejjel és mézzel. Szappanmentes készítmény a tej és a méz természetes kivonatával. Gyengéden tisztítja és táplálja a bőrt.

Kiszerelés: 300 ml

Ár: 520 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
silence

2018. november 14.

Finom, krémes állagú, jól habzó és jó tisztító hatású, kellemes illattal. Nem szárítja a bőrt, még az én allergiás-ekcémás kezem is jól tolerálja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 14.

fradika01

2017. július 17.

Többször vásároltam már: az illata nagyon jó, könnyen habzik, szépen tisztít, a kezem puha lesz utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Kriszta72

2016. április 29.

Rég óta rendszeresen vásárolom, nagyon kellemes illata van. Könnyű, praktikus, nem szárít, relatív sokáig elég. Az ára is teljesen rendben van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 29.

hollieme

2016. február 29.

Borzasztóan elbánt a kezemmel, kirepedezett, kiszáradt, piros foltok jelentek meg rajta... az illata az egyetlen pozitívum, biztos, hogy nem veszek soha ilyen förmedvényt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

KuliKali

2016. január 13.

Mindent imádok ami tej és/vagy méz,szóval ő sem maradhat ki! Puha lesz tőle a bőröm,és az illata is fantasztikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 13.

vador

2015. október 16.

Barbár vagyok, nem kezet mosok vele, hanem habfürdőzök, de ha egyszer nem szárít, intenzíven illatozik és nincsenek rémisztő összetevői sem (nézzetek meg egy Maliziát például), akkor nem látom ördögtől való ötletnek.
Kifejezetten jó cucc, pedig nem vagyok a márka iránt maradéktalan bizalommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 16.

Kifejezetten jó cucc, pedig nem vagyok a márka iránt maradéktalan bizalommal.

JudithBeauty

2015. május 31.

Nagyon finom tejes-mézes illata van, amit sokáig érezni a kezeimen. Sűrű állagú, jól habzik, és a pumpás kiszerelés gazdaságos is. Tisztít és nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 31.

kessi91

2015. május 5.

Nagyon finom az illata, sokáig megmarad, és jó sűrű, krémes az állaga. Nagyon nem preferálom azt a szappant, ami túl híg, mert csomót kell azokból használnom, hogy tisztaság érzetem legyen. Ez a szappan szárította nekem a legkevésbé a kezem, úgyhogy hidratálásban is megállja a helyét. Lehet kapni belőle 1 literes utántöltőt (legalábbis pár hónapja még tuti volt), mi azt szoktuk venni, megéri szerintem az árát.:) Ajánlom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 5.

pampamacska

2015. február 20.

emlékszem, hogy szerettem az illatát. a hatásában nincs semmi kiemelni való, teljesen átlagos, bár kissé nehéz volt rendesen lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

starflo

2015. február 10.

Nagyon finom az illata, nem szárít és jól is habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

Nagyon finom az illata, nem szárít és jól is habzik.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Lactose, Honey, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.