Palmolive

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. augusztus 19.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Tusfürdők

Gyengéd formulája 100%-ban természetes eredetű mandula és aloe vera kivonattal gazdagított.

Gyermekorvosok felügyelete alatt tesztelt, bőrgyógyászatilag tesztelt, pH semleges.

Kiszerelés: 750 ml

Pappetra99

2021. július 19.

Imádom, ez a top3 kedvenc tusfürdőmben benne van. Nagyon puha és hidratált lesz a bőröm tőle, valamint nagyon kellemes, igazi baba illata van, amit nagyon szeretek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 19.

sziszo

2018. szeptember 3.

Nagyon nagyon szeretem. A baba mellet a palmolive lett a kedvenc tusfürdőnk. Főleg ezt szeretem nagyon. Nagyon kellemes vele pancsolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Makk Zsuzsó

2018. március 27.

Ezt miért nem lehet drogériákban kapni?! Hihetetlenül jó fürdőszer, ráadásul jó ár/érték arányban. Az illatáért egyenesen odavagyok: van a Palmolive-nak egy jellegzetes illata, bármelyik termékükből kiérezni, amit imádok. Krémes, jól habzik, gyengéden tisztít, nem szárít, nem irritál. Leginkább a Babylove Waschbalsamjához hasonlít, ami szintén nagy kedvenc. Sparban fogtam ki (ott sem mindig van!) épp egy nyuszisat, de tuti, hogy rendszeresen fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 27.

Sz. Csilla

2017. december 6.

A cukisága és a natúrsága fogott meg. Azután szépen habzik és pumpás, amit én is nagyon díjazok. Illata kellemes, de illóolaj mehet mellé még nyugodtan a kádba. Tusoláshoz viszont ilyenkor télen tökéletes ez a finom mandula illat a melegségével. A természetességre apellálva, azért kihagyhattak volna belőle pár káros összetevőt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 6.

laracroft

2016. december 3.

Viszonylag olcsó és praktikus ez a pumpás kiszerelés. Megfelelően habzik a bőrömet különösebben nem szárítja. Nekem mondjuk pont az illata nem tetszik, olyan aldehides szappanszag, épp ezért valószínűleg nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

Cinti94

2016. december 1.

Amikor meglattam illetve megszagoltam, nem igazan erdekelt hany eves vagyok, kellett!!!!🙈😃 es milyen jol tettem, azota is imadom, a pumpas kiszereles, az illat, es a hatas egyszeruen tokeletes! 😍🐰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

kata_peternai

2015. november 29.

Fantasztikus illat, jó tisztító hatás, hatalmas kiszerelés és remek ár - hát kell ennél több? :)
Már berendeltem a második flakonnal is, megunhatatlan darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 29.

Már berendeltem a második flakonnal is, megunhatatlan darab.

Zsakov

2015. november 8.

A bőröm szereti, nincs a használata után feszülő érzés. Ráadásul a kiszerelése és az ára is nagyon barátságos...az illatáról nem is beszélve :) Már a második fog elfogyni nemsokára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

natalia.horvath

2014. december 6.

A kislányomat fürdetem vele és azt kell mondjam hogy eléggé bevált.Nem irritálja a bőrét,nagyom kellemes illata van, jól habzik és a pumpás doboz nagyon praktikus.Ha elfogy újra vásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 6.

kémecske

2014. október 18.

Nem érdekelt hogy kisbabáknak, gyerekeknek szánták., megszagoltam és nagyon megtetszett szóval megvettem. Nagyon jó! Általában ami kisgyerekeknek van felnőtteknek is jó, és ez igaz! Ápol, tisztít, jó az illata. Mi kell még?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Színezék. Barnás sárga.