Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2011. december 3.

Kategória:   Tusfürdők

Az édes narancsolaj és a homoktövis kivonatával gazdagított egyedi összetétele kényezteti a bőrt.

Kiszerelés: 250 ml

burberry

2013. november 1.

Egy ideje nem találom ezt a fajtát, de remélem kapható még. Nekem édeskés grapefriutra emlékeztet az illata, és állagra a Turkish bath-hoz tudnám hasonlítani. Sajnos ez is szárít, szóval 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

sissy93

2012. szeptember 3.

Már csak ez volt a boltban az akciósak közül, így ez jött velem haza. Az illata nagyon tetszik. Régebben bejöttek a Palmolive tusik, remélem benne sem fogok csalódni.
Szuper áron, mindössze 1 euróért szereztem be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

Szuper áron, mindössze 1 euróért szereztem be.

hena

2012. augusztus 19.

Tényleg nagyon jó az illata, és nem is szárít. Ettől függetlenül nem lett a kedvenc tusfürdőm, nem vettem újra. Így tőlem csak 4 pontot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

fatime

2012. április 2.

Kellemes illata van, jó vele tusolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

Kellemes illata van, jó vele tusolni.

szandra2019

2012. március 26.

Nagyon szeretem,ez a kedvenc tusfürdőm a Nivea apricot creme után:) nem szárít,az illata pedig nagyon finom,és hosszan tartó!Én ajánlom,nekem bevált,és imádom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 26.

varadi85

2012. március 20.

Nagyon fincsi illata van, szeretem az állagát is, nem szárítja a bőrömet, már a többedik tubussal használom váltogatva a Palmolive Thermal Spa thermal Fresh-sel, mikor éppen melyiknek tetszik jobban az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 20.

Csilluska

2012. február 20.

Nagyon szeretem az illatát, krémes, nem szárítja ki a bőrömet. Ez a jelenlegi kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 20.

onecrimsonnight

2011. december 4.

Kellemes, édeskés narancs illata van, - engem narancsos cukorkára emlékeztet - ami nagyon jóleső, ellazító érzést ad, ráadásul krémes az állaga, így egyáltalán nem szárítja a bőrömet. Barátom is szereti, mindig szagolgat fürdés után :) Újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 4.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Barnás sárga.