Pandhy's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Girmi, Módosítva: 2013. január 9.

Lelőhely:   kozmetika

A ceruzák organikus eredetű természetes viasz és olaj alapból készülnek. A szint tiszta ásványi pigmentek adják, a ceruzák semmilyen kémiai festékanyagot, tartósítószert nem tartalmaznak.

HDorina

2019. február 16.

Régebben használtam. A 2684-es árnyalatban (sötétbarna). Lehet vele erős, pigmentált vonalat húzni. Pozitívum, hogy vegyi anyagokat nem tartalmaz a ceruza, viszont hátrány, hogy hegyezni kell, ami nem feltétlen sikerül úgy, ahogy kéne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

annanoszvai

2014. október 27.

Sötétbarna színem van belőle, de nagyon kemény állaga van, ezért nem tudok vele szépen dolgozni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 27.

Battike

2014. május 6.

2529 nagyon szép nude/mályvás szájszíne van (ritka ilyet találni), jól pigmenntált, könnyen kenhető és viszonylag tartós is. Teljes áron nem venném meg (elég drága olyan 3000 Ft körül van), de most a Glamour-hoz volt hozzácsomizva 450 Ft-ért így mikor láttam milyen jó gyorsan vettem még egyet :D Szerencsém van , hogy ezt a színt fogtam ki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 6.

sternesamu.szilvia

2014. április 19.

Nagyon kíváncsi voltam már erre a bio termékre! Sikerült szert tennem rá a tegnap, nagyon szép pigmentált szín, könnyen lehet kenni, olyan selymes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 19.

eyeye

2013. május 24.

Egy szép nude színű van belőle. Igazán szeretem, amolyan kis multifunkciós darab. Világosítom vele a szem belső zugát, a szemöldököm alatti részt de ha az arcomra kell egy kis igazítás akkor korrektor helyett is jó. Szépek az összetevői. Ha elfogy biztos újra vásárolom de szerintem kipróbálok majd más színeket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate