Pannonhalmi Főapátság

Ár:   790 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. január 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krém 17 gyógyító tulajdonságú növény hatóanyagokban gazdag, koncentrált kivonatát tartalmazza. Ezek közül az apátsági kertben terem a levendula, a zsálya, a kakukkfű és a körömvirág, és itt történik az esszenciák előállítása is. A krém benzoé, galbanum és indiai nárdus komponense a hagyományos gyógyászat különleges tulajdonságokkal és illattal rendelkező, ma már ritkán használt hatóanyaga volt. A krémalap növényi eredetű olajokból és viaszokból áll.

A készítmény a mindennapos és elkerülhetetlen – orvosi kezelést nem igénylő -, apró, mechanikai, kémiai valamint hőhatásra bekövetkező sérülések (rovarcsípés, kisebb égés, zúzódás, húzódás) esetén a bőr regenerálását és védelmét szolgálja. Illóolajai aromaterápiás (fájdalomcsillapító, stresszoldó, frissítő, légúttisztító) gyógyhatással is rendelkeznek. Ezen tulajdonságaira alapozva a krém fejfájás, megfázás és stressz esetén halántékbalzsamként is ajánlható.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Soraya

2021. augusztus 16.

Remek kis krém ez! Az Apátsági Termékek budapesti üzletében, az V. kerületi Károlyi utcában vásároltam. A krém kicsi üvegcsében van, kissé zsíros állagú, tele sokféle gyógynövény illóolajaival, mely az illatán is jócskán érződik. Nekem kifejezetten tetszik, nagyon kellemes. Nagyon jól funkcionált viszkető, gyulladt szúnyogcsípésekre. Ezerszer jobb mint az Antivakarin krém, amelynek az összetevői közt alig van olyan komponens, ami hathatósan segítene is egy csípésen. Ez a kis pannonhalmi krém remek horzsolásokra is. Szerintem megéri az árát. Újra fogom vásárolni, ha elfogy, de igen kiadós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

zonga

2021. augusztus 9.

Kicsi, de tartalmas üvegcse. Én is szeretem. Mivel csak alkalmanként használom, még mindig van belőle, pedig lassan 2 éve, hogy vettem. Csípésekre használom, vagy valamilyen viszketésre. De volt már, hogy fejfájáskor bekentem vele az érintett részt, és jót tett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

Gica81

2020. július 22.

Egyik ismerősöm indított egy rendelést és így jutottam én is ehhez a kis csoda kencéhez.
Magamnak szúnyogcsípésre használom, kislányomnak úgyszintén szúnyogcsípésre és horzsolásra is használtam már. A csípések a kislányomnál egy nap után már nem látszódtak, a horzsolása pedig 2 nap alatt szépen lehámosodott.
Az illata nagyon jó levendula. A tégely kis cukiság. Bánom, hogy nem többet rendeltem belőle. De újra vevős biztos!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 22.

katalin7

2019. július 8.

Elixír. Bármire. Csípésre, száraz bőrre vagy csak úgy. Az illata zseniális, tele van minden földi jóval. A kis üveg edény újrahasználható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

VickyV

2019. május 28.

Ez a kis tégelynyi levendula egy csoda😍
Tényleg hihetetlen hangulata van az Apátságnak is, tökéletes egy kis feltöltődéshez és elmélyüléshez.
Én ezt egész véletlenül próbáltam ki, anyánál pillantottam meg a fürdőszoba polcán.
Brutál tömény hatóanyag, száraz bőrre hihetetlen jó, saját példámból kiindulva ajánlom orrfújásos időszakban nózi alá:), vagy ha SOS segítség kell, száraz ajkakra/könyékre stb. is szuper, bár ezt az illat miatt én éjszaka szoktam tolni😁
Mióta felfedeztem, azóta sóvárgok az újabb kis kirándulás után, és akkor tuti betárazok!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Ez a kis tégelynyi levendula egy csoda😍

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.