Pannonhalmi Főapátság

Ár:   790 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. január 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krém 17 gyógyító tulajdonságú növény hatóanyagokban gazdag, koncentrált kivonatát tartalmazza. Ezek közül az apátsági kertben terem a levendula, a zsálya, a kakukkfű és a körömvirág, és itt történik az esszenciák előállítása is. A krém benzoé, galbanum és indiai nárdus komponense a hagyományos gyógyászat különleges tulajdonságokkal és illattal rendelkező, ma már ritkán használt hatóanyaga volt. A krémalap növényi eredetű olajokból és viaszokból áll.

A készítmény a mindennapos és elkerülhetetlen – orvosi kezelést nem igénylő -, apró, mechanikai, kémiai valamint hőhatásra bekövetkező sérülések (rovarcsípés, kisebb égés, zúzódás, húzódás) esetén a bőr regenerálását és védelmét szolgálja. Illóolajai aromaterápiás (fájdalomcsillapító, stresszoldó, frissítő, légúttisztító) gyógyhatással is rendelkeznek. Ezen tulajdonságaira alapozva a krém fejfájás, megfázás és stressz esetén halántékbalzsamként is ajánlható.

zonga

2021. március 30.

Kicsi, de tartalmas üvegcse. Én is szeretem. Mivel csak alkalmanként használom, még mindig van belőle, pedig lassan 2 éve, hogy vettem. Csípésekre használom, vagy valamilyen viszketésre. de volt már, hogy fejfájáskor bekentem vele az érintett részt, és jót tett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 30.

Gica81

2020. július 22.

Egyik ismerősöm indított egy rendelést és így jutottam én is ehhez a kis csoda kencéhez.
Magamnak szúnyogcsípésre használom, kislányomnak úgyszintén szúnyogcsípésre és horzsolásra is használtam már. A csípések a kislányomnál egy nap után már nem látszódtak, a horzsolása pedig 2 nap alatt szépen lehámosodott.
Az illata nagyon jó levendula. A tégely kis cukiság. Bánom, hogy nem többet rendeltem belőle. De újra vevős biztos!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 22.

katalin7

2019. július 8.

Elixír. Bármire. Csípésre, száraz bőrre vagy csak úgy. Az illata zseniális, tele van minden földi jóval. A kis üveg edény újrahasználható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

VickyV

2019. május 28.

Ez a kis tégelynyi levendula egy csoda😍
Tényleg hihetetlen hangulata van az Apátságnak is, tökéletes egy kis feltöltődéshez és elmélyüléshez.
Én ezt egész véletlenül próbáltam ki, anyánál pillantottam meg a fürdőszoba polcán.
Brutál tömény hatóanyag, száraz bőrre hihetetlen jó, saját példámból kiindulva ajánlom orrfújásos időszakban nózi alá:), vagy ha SOS segítség kell, száraz ajkakra/könyékre stb. is szuper, bár ezt az illat miatt én éjszaka szoktam tolni😁
Mióta felfedeztem, azóta sóvárgok az újabb kis kirándulás után, és akkor tuti betárazok!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Ez a kis tégelynyi levendula egy csoda😍

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.