Pantene Pro-V

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: p1nkp4nth3r, Módosítva: 2018. február 26.

Kategória:   Hajápolók

A hajmaszk ereje egy hajbalzsamban. Zsírosodásra hajlamos, vékonyszálú hajra.

zsoxcore

2019. július 14.

Nem nehezítette el a hajam, könnyen kifésülhetővé vált tőle a hajam és nagyon jó illatú volt, tette a dolgát annak ellenére, hogy egy könnyedebb, hígabb balzsam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

SzabinaL

2019. június 4.

Kellemes krémes állagú ,az illata nagyon finom, a barátom hajmosás után többször is megjegyezte milyen kellemes illata lett a hajamnak. Nekem vékonyszálú hullámosan-göndörödő hajam van, valóban fényesebb és puhább lesz a hajam tőle, a loknik rugalmasabbak lettek, de sajnos nekem elnehezítette és sokszor hamarabb is bezsírosodott a hajam a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

Banszky

2019. január 1.

Nem sokat használt és szárítás után büdös volt tőle a hajam pedig nagy imádója vagyok a Panten samponoknak. Hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

BSDori

2018. november 3.

Nagyon jó illata van, a hajam pedig szuper puha lesz tőle, nem nehezíti el. Sajnos "kiárusított-kifutó" termékként vettem egy drogériában, remélem azért ha ott nem is, de máshol még kapható lesz..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

szederke

2018. október 29.

Én teljesen rákattantam erre. Hajmosás után, hajszárítás nélkül annyira szépen beáll tőle a hajam, az alja enyhén hullámosra, a teteje egyenes, valami varázslat lehet benne. Az egyik rossmann-ban megvettem az összeset a Glamour napokon. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Zsofii88

2018. október 28.

Én az Elseve Total Repair 5 samponnal használom,samponozás után kicsavarom a hajam és ezt a csodát olyan 4-5 percig rajtahagyom kontyban a hajamon és tökéletesen puha és fényes lesz a hajam és emellett eszméletlen finom az illata is. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

KuliKali

2018. október 8.

Azért vettem meg,mert használtam az aqualight fehér dobozos balzsamját,és az szuper volt(eleinte). Ez nyomában sincs,egynek jó,puhít de ugyanolyan zsíros tôle a hajam 2 nap után. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 8.

bebuska94

2018. október 3.

Nem tudom megunni az illatát.. Nem zsírosítja a hajam, elképesztően puha lesz és könnyen kifésülhető.(bár én még így is fújok rá 1 kevés Gliss Kurt :D ) 300-400forintért vettem, de remélem azért még kapható lesz, ha rákattanok.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

dododo

2018. augusztus 8.

Nagyon szeretem az illatát és a hatását is. Felváltva használom a Pantene Aqua light habbalzsamával. Ettől talán még puhább a hajam. Nem nehezíti el, nem lapítja le és nem zsírosítja jobban az amúgy arra hajlamos, vékonyszálú hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

wildrose

2018. augusztus 8.

Kellemes illatú, közepesen testes állagú hajbalzsam, könnyen eloszlatható és jól beszívódik. Szépen puhít és ápol, a hajat nem nehezít el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Hidratálók: Glutamic Acid, Histidine
Vitaminok: Panthenol