Pantene Pro-V

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. február 1.

Kategória:   Samponok

Könnyed formulája páratlan tisztító hatással bír anélkül, hogy elnehezítené a hajat.

Melcsike8

2020. július 14.

Szeretem ezt a terméket, hajmosás után mindig olyan jó fogása van a hajamnak, bár a zsirosodásra nem használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 14.

amalaschwinta

2020. július 10.

Nagyon megszerettem ezt a sampont, télen mindig a nehezebb olajokban gazdag ápolást igényli a hajam, de nyáron a minél könnyebb verziók a nyerők. Abszolút bevált, jól tisztít, nem kell belőle túl sok, mégis jól habzik, isteni finom az illata és szárítás után nem ismerek rá a hajamra, olyan könnyed, ragyogó, selymes. A balzsamával együtt használom, mert egy ombre nagyon szárítja a hajam végét, teljesen elégedett vagyok mindkét termékkel. Derékig érő természetes szőke hajam van amúgy, ami igényli a gyakori hajmosást, ezzel szemben pedig a fejbőröm is érzékeny, amire már évek óta érdemes odafigyelnem. Ilyen esetben sem okozott csalódást, mert nem irritált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 10.

Coconutoil

2020. június 5.

Ha ezzel a samponnal mosom meg festett hajam, mindig gyönyörű fényes lesz, amit sokan dicsérni szoktak. Nem vagyok egy márkahű típus, de elég gyakran visszatérő vendèg szokott lenni ez a termék fürdőszobai polcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

matanee

2020. május 30.

Szeretem a Pantene samponokat, és ez sem kivétel. Isteni az illata, és nekem nagyon szereti a hajam, nagyon puha és fényes lesz hajmosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

Bevimici

2020. május 6.

Nagyon szeretem! A hajam nagyon könnyű és szálas lesz tőle. Nem zsírosít egyáltalán és az illata is finom szerintem. Már többször is újra vettem. A többi hasonló termékhez képest ennek az ára is nagyon jó4

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 6.

riacska

2020. május 2.

Sok sampont kipróbáltam már, de végül mindig visszatérek ehhez. Én megvagyok vele elégedve, teszi a dolgát, bár voltak napok, mikor nem tett jót, ezért a minusz 1 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 2.

LSTE

2020. március 25.

Nagyon zsírosodásra hajlamos a hajam, cserébe szinte nem is törik. Ez a sampon sem csodaszer, vele is kétnaponta hajat kell mosnom, Az illata finom, de nagyjából ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 25.

lovecreams

2020. február 18.

Szerintem az egyik legvállalhatóbb sampon zsíros hajra. Ugyan nem csodaszer, de legalább nem zsírosít még jobban, jó az illata és nagyon légiessé teszi a hajat. Kevés is elég belőle, jól habzik, jól is tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 18.

Frenki

2020. február 16.

Eleinte én is nagyon szerettem, de 32évig hírből sem ismertem a korpát, na ettől a sampontól olyan szinten lettem az, hogy hetek kellettek még elmúlt. Sajnálom, pedig jó termék lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

jadegirl

2020. február 6.

Nagy kiszerelést vettem mert a marka tobbi terméke altalaban jol bevalt. Eleinte ez sem volt rossz, de még nem értem a flakon aljara amikor elkezdett mar masnap zsirososni es viszketni a fejborom. Nekem a hajam az erzékeny pontom,igy nagyon negativ elmeny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 6.

Vitaminok: Panthenol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.