Pantene Pro-V

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. február 1.

Kategória:   Samponok

Könnyed formulája páratlan tisztító hatással bír anélkül, hogy elnehezítené a hajat.

koviubi77

2021. augusztus 22.

Szuperjó ez a sampon. Igaz még csak egyszer használtam, de olyan fényes lett tőle a hajam hogy ihajj. Pedig nem is festem. Tényleg nem nehezíti el a hajat. Pantene provis balzsammal egyutt hasznaltam, konnyen kitudtam fesulni a hajam, pedig ez nalam mindig egy rémálom. Nagyon dús a hajam, meg jó hosszú is mar. Igy első hasznalatra megadom neki a maximalis 5 pontot, remelem hosszabb távon is bevállik majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 22.

adriennf28

2021. július 16.

Nekem eddig ez a sampon vált be a legjobban. Fényes és illatos lesz tőle a hajam, nem lesz hamar lapos és zsíros. Sokkal tovább bírja a hajam mosás nélkül, mint a többi samponnal. Tény, hogy hajmosás után nem lesz könnyen kezelhető a haj, de ez a legkevesebb... De legalább tisztaságérzetet biztosít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 16.

emagdi

2021. július 8.

Szép volt a doboza, gondoltam kipróbálom. Eddig kb a 75%át használtam el, de már alig várom, hogy végre elfogyjon, nem szeretem. Mindig az az érzésem, hogy nem tisztítja meg elég alaposan a fejbőröm, akármennyit is használok a samponból, vagy akármeddig dörzsölöm. Ezen kívül szerintem nagyon rossz a kupak megoldása, viszonylag nehéz kinyitni (vagy legalábbis nem kényelmes). Persze gond nélkül elhasználom, egyszer elment, de az biztos, hogy többet nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 8.

HolbF

2021. július 1.

Könnyen kezelhető a hajam tőle. Nem zsirosodok olyan hamar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Könnyen kezelhető a hajam tőle. Nem zsirosodok olyan hamar.

kataa0105

2021. július 1.

Hajmosás közben kicsit száraz érzete lesz a hajamnak tőle, de utána balzsam és puha is a hajam :)
Két nappal ki tudtam tolni a hajmosast ezzel a samponnal, amit eddig egyikkel sem :)

update:
ideig óráig jó volt, utána ismét zsírosodott a hajam, lecseréltem. A puhasággal nem volt gond.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 1.

update:

Vudubaba

2021. június 29.

Iszonyatosan habzik, csínján kell bánni vele de nagyon sokáig elég. A barátom vette, magamtól nem választottam volna ezt a sampont, nem voltak emiatt nagy elvárásaim, de megfelelően tisztított és a szokott 4-5 naponta elég volt hajat mosnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.

hzs

2021. június 11.

Szkeptikus voltam azokkal a véleményekkel, amik azt írták, hogy tényleg kitolja a hajmosások közti időt, de TÉNYLEG KITOLJA. Korábban nekem már a hajmosás utáni második napon szörnyű volt a hajam, de most kb a 4. napon kezd el romlani (zsírosodni). Nem azt mondom, hogy az első három nap minden hiperszuper és csodálatos a frizurám, de tényleg az első 3 napon nem látszik a hajamon, hogy zsíros, hogy vékonyodik, stb. Nekem nagyon vékony és nagyon gyorsan zsírosodó hajam van (korpám nincs), úgyhogy tényleg nagyon sűrűn mostam hajat, kétnaponta muszáj volt, ha emberek közé mentem (kb csak akkor nem mostam, ha napokig nem mentem sehova). De most tényleg 3-4 napot kibírok hajmosás nélkül. Mondjuk nem hordom kiengedve a hajam a lakáson kívül, úgyhogy ha már zsírosodik sem olyan para. De azért tényleg látható a különbség.
Balzsamnak a Pantene Volume balzsamot használom, de ezeknek a hatását sosem éreztem sajnos.

Előtte amúgy a Pantene Pro-V Miracles Grow Strong Sampont használtam, azzal is elégedett voltam. Annál azért még mindig gyakrabban kellett hajat mosnom, de tényleg erősítette a hajam. Szóval azt hiszem ezt a két sampont fogom váltogatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

Fairy0124

2021. május 6.

Hirtelen az eddig használt samponomtól összeesett 2 nap után a hajam, így váltottam erre. Most 4.napnál járok és most olyan a hajam, mint a másikkal 2 nap után. Mikor megmostam könnyű volt a hajam, szinte "lebegett" , kellemes illatú lett. Nekem bevált, régóta ki akartam próbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 6.

vrgdo1991

2021. április 21.

Régóta Pantene termékeket használok a hajamra. A leírás alapján az én hajamra való lenne ez a sampon, viszont hatalmas csalódás volt számomra. Többszöri használat után sajnos bekorpásította a fejbőrömet és a hajamat iszonyatosan zsírosította. Ez az egyetlen samponuk, ami nem vált be nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 21.

missdodie92

2021. április 4.

Nagyon sokféle sampont kipróbáltam már könnyen zsírosodó, vékonyszálú hajamra, de eddig ez a legjobb! Kitolta a hajmosást 3-4 napra, nagyon könnyű lett a hajam. Ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 4.

Vitaminok: Panthenol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.