Pantene Pro-V

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. február 1.

Kategória:   Samponok

Könnyed formulája páratlan tisztító hatással bír anélkül, hogy elnehezítené a hajat.

PSophiee

2019. november 29.

Szeretem használni, és a két napos hajmosast kitolja három naposra, egy kicsit lassabban zsírosodik tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 29.

lavender

2019. november 19.

Jó illata van nagyon, és szépen fénylett tőle a hajam, de másnapra már vállalhatatlan bezsírosodott, illetve viszketett is tőle a fejbőröm már a flakon végére. Nem ajánlom senkinek, és újra sem veszem többet tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

lilaszilva

2019. november 11.

Az elején rettentően megörültem, itt egy sampon, ami nekem készült. Hát mégsem :( Furcsa mód az első pár mosáskor csodás volt a hatása, aztán valahogy "elromlott". Ugyan szépen tisztít, finom az illata, de alig bír ki 2 napnál többet a hajam vele. Ja és amire az itteni kommentekből jöttem rá: szárítja a fejbőrt, a hajtöveknél szinte korpásodást váltott ki. Szóval nagy reményeket fektettem bele, de sose többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

brigi50c

2019. augusztus 16.

3, nagyon max 4 napot bír ki a hajam vele sok szárazsamponnal. Jó illatú, és nekem kell az a szilikonos csúszás, amit csinál a hajon. Nem rossz, de a tesóját, az olajosat jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

bohub

2019. július 12.

Szinte csak ezt a sampont használom évek óta (egyéb próbálkozásaim kurdarcba fulladtak). Nyaranta tökéletes, télen érzékenyebb a fejbőröm és ilyenkor érezhetően jobban szárítja is azt (ezért -1*). Viszont évszaktól függetlenül, ezzel a samponnal elég kétszer hajat mosnom hetente.

Up: leváltva egy ideje és összehasonlítva más samponokkal le is vontam két csillagot. Nem zsírosodott tőle a hajam, viszont nem is tisztított eléggé (vagy szárította a fejbőrömet), így meglehetősen korpásodtam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

natasa

2019. június 17.

Vékonyszálú hajamra nem vált be. 3-4 naponta mosom, és ez a sampon sem javított semmit a helyzeten. A hajam gyorsan "összeesett" és "összeállt", valahogy rosszabb lett az egész, semmi tartást nem adott. A tapintása sem volt valami jó a hajamnak, szóval semmilyen téren nem szeretem ezt a sampont. Az illata jó, ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

Maji

2019. május 30.

Az én hajamra sajnos ez egyáltalán nem való úgy tűnik, pedig gyorsan zsírosodó, vastagszálú hajam van. Körülbelül egy hónapja használom, azt hittem kell egy kis idő még megszokja a hajam az átállást és jobb lesz, de sajnos nem. Az illata nekem nagyon tetszik, az állaga is, könnyen habzik, viszont a pozitívumok itt ki is merültek :/ Hajmosást követőt nap még szép friss, aztán másnap már szívem szerint mosnám megint a hajam.... Borzalom. Nem hogy kitolta volna a 2 hajmosás közötti napokat, hanem lerövidítette. Soha többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

Pofike

2019. május 29.

Kellemes volt az illata, nem éreztem hogy hamarabb zsírosodna tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Kellemes volt az illata, nem éreztem hogy hamarabb zsírosodna tőle a hajam.

Nikici05

2019. május 28.

Tökéletesen bevált, a hajam pihe puha!
Nem nehezíti el a hajam! Csodás illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Tökéletesen bevált, a hajam pihe puha!
Nem nehezíti el a hajam! Csodás illata van.

saeszti

2019. május 22.

Nekem nem vállt be. Az illata jó, viszont nagyon kiszárítja a febőröm. Kb 2 naponta kell vele mosni a hajam és mosás után is olyan, mintha nem lenne teljesen tiszta a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

Vitaminok: Panthenol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.