Pantene Pro-V

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   150ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lenastewart, Módosítva: 2016. május 23.

Kiszerelés:   150ml
Kategória:   Hajápolók

Tápláló hajspray

alexandra9607

2020. január 1.

Sokkal egészségesebb, fényesebb a hajam tőle. Az illata is nagyon kellemes, és ár-érték arányban is teljesen jó. Újraveszem. 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 1.

LiiL

2019. augusztus 15.

Jó az illata. Ez tény. Tetszik hogy könnyedebbé teszi a hajamat. Sajnálom, hogy ez a puha, selymes érzés, egy idő után elillan. Nem tartós. De nyilván ez lehet az én kezelhetetlen hajam hibája is :) Akciósan megéri újravenni, hogy azért mégis legyen valami amit hajmosás után ráfújok, egyébként nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

szokezita

2019. május 20.

Többször is újravásároltam már, nagyon nagyon jó illata van, elsősorban hajmosás után szoktam használni a könnyebb kifésülhetőség érdekében, de van, hogy hajvasalás után is fújok 1-2-t. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

SzAngel

2019. május 19.

Kellemes illatú, kiadós kiszerelés. Könnyebben fésülhetővé vált a hajam, tápláló hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

Martu0508

2018. november 1.

Egèsz jò termèk, szèpen hidratál. Annyira azèrt nem aqua light, a loknijaimat elnehezìti, használata után inkább sűrű hullámaim vannak, mint csigáim, pedig nagyon bìztam benne, hogy működni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Nairam

2018. szeptember 19.

Imádom az illatát! Évekig Gliss kur hajsprayt használtam, nem is tudom miért, mert hogy abból akármelyiket használtam semmit sem segített,csak azért fújkáltam,hogy a hajamnak legyen valamilyen illata! Aztán kipróbáltam ezt, és nagyon jó! Száraz a hajam, az évekig tartó platinaszőkítés megviselte, használata után tényleg kitudom fésülni a hajam,érzem,hogy segít!!!! A hajamat már nem festem próbálom kímélni, és csak pantene termékeket használok rá! Eddigi véleményem pozitív, remélem hosszútávon is így marad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

wildrose

2018. augusztus 8.

Kellemes illatú, könnyű állagú hajspray, száraz és nedves hajon is hatásos, szépen puhít és ápol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 8.

szabina357

2018. július 23.

Nagyon szeretem. Vékonyszálú hajamra hajmosás után használom, pár perc után sokkal könnyebben ki lehet fésülni, hidratálja, de nem nehezíti el. Mostanában viszont drogériában már nem látom, remélem csak átmeneti készlethiány vagy csomagolásváltás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

Niuska

2018. június 23.

Nagyon szeretem! Főleg az illatát :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

Nagyon szeretem! Főleg az illatát :D

Juhiorsi

2018. június 8.

Probakent vettem, akciosan. Én nem vettem észre semmi változást a hajamon a használata alatt.. jó az illata , könnyebben fesulheto lett a hajam, ezen kívül semmi extra dolgot nem tapasztaltam. Egynek elmegy, de nem veszem újra :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.