Pantene Pro-V

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   150ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lenastewart, Módosítva: 2016. május 23.

Kiszerelés:   150ml
Kategória:   Hajápolók

Tápláló hajspray

B.Ali

2021. október 27.

Még puhábbá teszi a hajam és még jobb illata lesz. Amiket eddig próbáltam ez a legjobb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 27.

Regi1

2021. július 13.

Ősszel nagyon gubancos lett a félhosszú hajam. Ezt a terméket vettem meg. Azóta is nagy örömmel használok. Mosás után elég 2-3 fújás és könnyen siklik a hajkefém. Ha szükséges a többi napon is használom. Az illata fantasztikus, de csak szolidan marad meg a hajban. Nem zsírosít, sokáig elég. Nekem ennél több nem is kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 13.

nagybarbii

2021. március 20.

Nagyon szeretem, már harmadszorra veszem újra.
A hajam könnyen kifésülhető tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

Nagyon szeretem, már harmadszorra veszem újra.
A hajam könnyen kifésülhető tőle.

hgabriella97

2020. április 28.

Szerettem, mert ezáltal nagyon könnyen ki tudtam fésülni a hajam hajmosás után. Amióta elfogyott azóta ismét szenvedés fésülködni, de sajnos nem találom a boltokban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 28.

alexandra9607

2020. január 1.

Sokkal egészségesebb, fényesebb a hajam tőle. Az illata is nagyon kellemes, és ár-érték arányban is teljesen jó. Újraveszem. 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 1.

LiiL

2019. augusztus 15.

Jó az illata. Ez tény. Tetszik hogy könnyedebbé teszi a hajamat. Sajnálom, hogy ez a puha, selymes érzés, egy idő után elillan. Nem tartós. De nyilván ez lehet az én kezelhetetlen hajam hibája is :) Akciósan megéri újravenni, hogy azért mégis legyen valami amit hajmosás után ráfújok, egyébként nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

szokezita

2019. május 20.

Többször is újravásároltam már, nagyon nagyon jó illata van, elsősorban hajmosás után szoktam használni a könnyebb kifésülhetőség érdekében, de van, hogy hajvasalás után is fújok 1-2-t. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

SzAngel

2019. május 19.

Kellemes illatú, kiadós kiszerelés. Könnyebben fésülhetővé vált a hajam, tápláló hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

Martu0508

2018. november 1.

Egèsz jò termèk, szèpen hidratál. Annyira azèrt nem aqua light, a loknijaimat elnehezìti, használata után inkább sűrű hullámaim vannak, mint csigáim, pedig nagyon bìztam benne, hogy működni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Nairam

2018. szeptember 19.

Imádom az illatát! Évekig Gliss kur hajsprayt használtam, nem is tudom miért, mert hogy abból akármelyiket használtam semmit sem segített,csak azért fújkáltam,hogy a hajamnak legyen valamilyen illata! Aztán kipróbáltam ezt, és nagyon jó! Száraz a hajam, az évekig tartó platinaszőkítés megviselte, használata után tényleg kitudom fésülni a hajam,érzem,hogy segít!!!! A hajamat már nem festem próbálom kímélni, és csak pantene termékeket használok rá! Eddigi véleményem pozitív, remélem hosszútávon is így marad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.