Pantene Pro-V

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kamelia, Módosítva: 2018. március 23.

Kategória:   Hajápolók

Intenzív hajpakolás gyenge, károsodott hajra.

A tápláló mikroelemeket tartalmazó gazdag pakolás segít a hajszálaknak mélyen megkötni a nedvességet. Segít megóvni a hajat a formázás okozta káros hatásokkal szemben. Egészséges és ragyogó megjelenést, valamint simaságot és ragyogást kölcsönöz a károsodott haj számára. Intenzív megoldás, amely mindössze 2 perc alatt felveszi a küzdelmet az elgyengülés jeleivel szemben.

Katica0919

2022. július 10.

Ezt és a Garnier hair foodot használom, és ezt is nagyon megszerettem, szinte minden hajmosásnál ezt használom és nem lesz tőle zsíros érzetű, elneheződő.
Az illatát is imádom. Biztosan újra fogom még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 10.

Az illatát is imádom. Biztosan újra fogom még venni.

Fiszuli

2022. május 23.

Hajápoló családot változtattam már lassan két hónapja, visszatértem a Pantene-hez. Nagyon megtetszett ennek a típusú pakolásnak a leírása - amikor sok-sok éve használtam a Pantene-t, ez még nem volt kínálatban - így gondolkodás nélkül jött haza velem és azóta is ezt használom, hatalmas megelégedéssel. Két körben megmosom a hajam, először Alpecin C1-el, aztán egy Pantene samponnal, majd jöhet ez a pakolás és végül szintén egy márkatárs balzsam. A termékek összhatása nagyon nagyon jó, isteni illatú a hajam, nagyon könnyen kezelhető, pikkpakk kifésülhető, csak úgy ragyog, a hajmosások közötti időt simán ki lehet tolni 4-5 napra is. Nem viszketek, nem korpásodok, szerintem a zsírosodást is nagyon jól kordában tartják - főleg azért is, mert ebből a termékből maximum a hajam alsó felére teszek, a hajtöveknél semmi keresnivalója nincs. Nagyon jó állaga van, nagyon könnyen felvihető és ugyanígy kiöblíthető. A pár perces hatóidőt mindig megvárom, de ennél többet nem is kíván a termék sem és a hajam sem. Selymes és puha lesz tőle a hajam, de nem nehezíti el, simán jöhet utána a balzsam tesó, alig várják a hajszálaim, hogy befogadják a hatóanyagokat. Már öblítés közben érezni lehet, hogy a hajam olyan, mint a selyem. Csak ezt tudom ismételgetni, de tényleg így van. Ahogy beköszöntött a jó idő, elhagytam a hajszárítót, magától, levegőn szárad a hajam és nem tudom ennek köszönhető-e, vagy a samponnak, vagy a termékeke összességének, de szerintem az életben nem volt még ilyen piszok jó tartása semmitől sem a hajamnak, ez látszik valamennyire a tükörben is, de az utóbbi időben több kamerás felvétel is készült rólam, és piszokul szembeötlő a különbség... pedig régen sem volt szopottgombóc fejem. Maximálisan meg vagyok vele elégedve, örülök, hogy rá esett a választásom és nagy örömmel fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 23.

Adrus08

2022. április 29.

Nagyon szerettem ezt a hajbalzsamot amég drogériás termékeket kentem hajamra! Egyik legjobb szerintem. Az olaj és kondicionalot mai napig használom. Puha és szebb a hajam tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 29.

Csinsta

2022. január 26.

Ez egy valóságos csodaszer! Ezelőtt sok ember ajánlására a Balea rózsaszín dobozos hajpakolását vettem meg, de az én hajamra az nem vált be. Ugyanolyan szalmaszerű, fénytelen, kócos maradt. Múltkor megláttam ezt a terméket a boltban és úgy gondoltam teszek vele egy próbát. Hát nagyon jól tettem! Első alkalom után mintha csoda történt volna a hajammal. Fényes, nagyon puhajó illatú tőle a hajam, csak ajánlani tudom. Nálam egyértelműen 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 26.

whyteangel

2022. január 10.

Nagyon dizájnos a doboza, és valamennyire javított a hajam szárazságán, de nem csodaszer. Az illata viszont nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 10.

hogbara

2021. szeptember 16.

Finom illat, jól táplál. A hajam szereti

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Finom illat, jól táplál. A hajam szereti

Csene

2021. július 6.

20 percig szoktam rajtahagyni a vizes hajamon, nekem így vált be a legjobban, finom illata sokáig érezhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 6.

Tamaranna

2021. június 9.

Jó az illata, puha és fényes lesz tőle a hajam :) és pár perc után már látványos a hatása. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

Queen16

2021. március 1.

Nagyon puha és hidratált lesz tőle a hajam és jó illatu.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 1.

Nagyon puha és hidratált lesz tőle a hajam és jó illatu.

vassviktoria

2021. február 26.

Nagyon jó az illata és utána puha, fényes lesz a hajam. Hajpakolásként eddig ez jött be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

Hidratálók: Histidine
Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.