Pantene Pro-V

Ár:   1000-1500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml és 360 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2015. november 5.

Ár:   1000-1500 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 360 ml
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Gyenge, sérült hajra.

Azonnal felveszi a küzdelmet a hajkárosodás olyan jeleivel, mint a haj egyenetlensége vagy fakósága. Oszlassa el a hajtövektől a hajvégekig, majd öblítse le.

kisbobitas

2021. január 11.

Csodás balzsam, jó az illata és a hajam nagyon könnyen kezelhetővé válik általa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 11.

Colormonkey

2021. január 4.

Puha és selymes tőle a hajam. Én tíz percig szoktam fenthagyni, aztán kiöblítem és onnantól kezdve napokig szaglászom a hajam, imádom az illatát. Vajon mennyire néznek hülyének közben?! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

Mano1234

2020. december 15.

Legjobb hajbalzsam amit eddig használtam. A szőkítéstől nagyon száraz hajam puha és sokkal egészségesebb kinézetű lesz tőle. Az illata is nagyon finom,sokáig megmarad, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

ChubbyCat

2020. október 14.

Megvettem a sampont, jött hozzá azonnal ez is. Ritka jó választás volt. Inkább mondanám pakolásnak, mint balzsamnak, nagyon intenzív, szeretem. Öblítéskor már érzem, hogy sima a hajam. Újravettem és fogom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

Frenki

2020. augusztus 8.

Szeretem ezt a balzsamot, szépen hidratál, a samponja sajnos nekem durva korpásodást okozott, ami előtte soha nem volt, szóval azt inkább leváltottam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

Snowflake96

2020. július 19.

Nekem ez egy kicsit már túl szilikonos. Persze így szép puha és fényes lesz a hajam, de azt érzem közben, hogy ez csak egy bevonatot képez a hajon és valójában nem táplálja. Az illata amúgy nagyon jó és a hatása is végülis, csak jobban örülnék, ha ez nem átmeneti lenne. Emiatt ezt nem venném újra, csak a samponját. Nincs bajom amúgy a szilikonos termékekkel, de ennél már tényleg azt éreztem, hogy túl sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

hippiesaur

2020. július 15.

A sampon mellé előbb használtam a 3-minute miracle verzióját az Intensive Repair termékcsaládnak, ezzel pontosan ugyanolyan hatást érek el. Szép fényes, puha a végeredmény. Jobban elolvasva az összetevőket betűre pontosan ugyanaz ez a balzsam, mint a 3-minute miracle verzió, 1-2 összetevő van csak felcserélve, így nem csodálom, hogy teljesen ugyanolyan a hatásuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

gki

2020. július 14.

Évek óta használom a samponnal együtt. Puha, fényes lesz tőle az igénybevett hajam. Imádom az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Tviki993

2020. június 7.

Kipróbáltam a sampont együtt a balzsamjával.
Az illata tetszik , nem rossz , de nem is az én hajamnak való.
Kifésülni utánuk a hajamat nem volt a legkönnyebb , másnapra kicsit le is lapult a hajam tőle és úgy érzem hamarabb is kell majd hajat mosnom.
Nem az igazi, elhasználom de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Kipróbáltam a sampont együtt a balzsamjával.
Az illata tetszik , nem rossz , de nem is az én hajamnak való.
Nem az igazi, elhasználom de biztosan nem veszem újra.

Amberger

2020. május 24.

Nagyon szeretem ezt a terméket, samponnal együtt használom és szeretem azt a puha, kellemes érzést, ami a hajamon marad utána. Csodát nem tesz, de nagyon szép a hajam a használata után. Ami miatt biztos, hogy megéri az 5 csillagot az, hogy az illata mesés és nagyon sokáig (több napig, akár a következő hajmosásig) érezhető a hajon. Előtte még sose volt ilyen sampon-balzsam kombóm. Féláron vetten Glamour-napokon, de azóta teljes áron is mindig újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 24.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol