Pantene Pro-V

Ár:   1000-1500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml és 360 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2015. november 5.

Ár:   1000-1500 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 360 ml
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Gyenge, sérült hajra.

Azonnal felveszi a küzdelmet a hajkárosodás olyan jeleivel, mint a haj egyenetlensége vagy fakósága. Oszlassa el a hajtövektől a hajvégekig, majd öblítse le.

macsek0728

2020. január 22.

A termék jó , teszi a dolgát! Viszont amit negatívumként jegyeznék meg , az a flakon , amiből vizes kézzel igencsak nehézkes kinyomni a tartalmát, főleg ha már csak félig van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 22.

esszter01

2019. december 30.

Head&Shlouders samponnal használva telitalálat! Ez egy olyan balzsam, ami nem zsírosít, hanem könnyedén hidratál. Nem cserélném le, és az illata fergeteges.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

Jotunderkeresztanyu

2019. december 15.

Elég jó balzsam, segíti a kifésülést. Elég belőle kb 15 ml is egy mosásra a fenékig érő hajamra. Viszont iszonyat szillikonos, néha kipattog ettől a hátam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

kovacsnikoletta92

2019. november 13.

Nagyon finom az illata, de túl sűrű, alig lehet kinyomni a dobozból, ezért nehéz eloszlatni a hajon, kimosás után pedig semmilyen puhaságot nem éreztem. Nekem sajnos nem jött be, nem tudott segíteni a sötétről világos barnára melírozott hajamat, de találtam másik balzsamot ami szépen táplálja a hajamat. Nem venném újra már csak az állaga miatt sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Maja92

2019. november 3.

Kedvenc balzsamom lett, kellemes az illata és puha könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam, a hajtövekre is szoktam tenni picit, segít szöszösség ellen.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

glilla

2019. október 29.

Glamour napokon sikerült féláron beszerezni, de a teljes árát is megérné. Nagyon jó illatú és puha haj az eredménye,csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Nitusss

2019. október 26.

Nekem ez a kedvenc balzsamom! :) Kicsit dragabb, mint a legtobb balzsam, viszont kellemes az illata, fenyesse es puhava varazsolja a hajam, es sokaig eltart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

biju94

2019. október 17.

Először próbálok Pantene terméket. Barátnőm nagyon ajánlotta, neki bevált, a samponjával együtt használja+Pantene hajolaj
Itt KM-n is pozitívakat olvastam róla,így bátorkodtam megvenni, nagy reményekkel . :D
Drágább, mint az elseve balzsamok, viszont nagyobb kiszerelésű is.
Az illata isteni, elég sűrű az állaga ami plusz pont, na és a hatása... első körben jól hidratált, meglátjuk,hogy később hogyan teljesít.

Sokadik használatra, sem érzem az áttörést, sőt inkább zsírosít. Nem rosszabb a többinél pl. Elseve, de nem is jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Drágább, mint az elseve balzsamok, viszont nagyobb kiszerelésű is.

szata1

2019. július 20.

Nagyon szeretem, iszonyat puhává és fényessé teszi a hajam, gyorsabban is nő tőle, könnyen kifésülhető lesz és az illata sem rossz. Sokáig kitart mert egy kicsi is elég belőle. A barátnőim mindig mondják, hogy milyen puha és selymes a hajam. Jól ki kell öblíteni különben nekem picit elnehezíti a hajam és akkor tapintásra olyan tőle mintha zsíros lenne, bár nem látszik. Én a hajam tövére is szoktam használni, tudom hogy a balzsamot alapból csak a hajvégeken kell de nekem ott is ki szokott száradni a hajam ha nem használom ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 20.

heather

2019. június 15.

Nyáron a napfény és víz kombó, kiegészítve a 6hetenkénti festéssel nagyon megviseli a hajam.
Végigzongoráztam sok terméket, ez valahogy kimaradt, pedig régről is csak jó tapasztalataim vannak.
Most újra meggyőzött: a szalon minőségű cuccok nem tudják ezt a puhaságot adni,amit ez a balzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol