Pantene Pro-V

Ár:   1000-1500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml és 360 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2015. november 5.

Ár:   1000-1500 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 360 ml
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Gyenge, sérült hajra.

Azonnal felveszi a küzdelmet a hajkárosodás olyan jeleivel, mint a haj egyenetlensége vagy fakósága. Oszlassa el a hajtövektől a hajvégekig, majd öblítse le.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Amberger

2020. május 24.

Nagyon szeretem ezt a terméket, samponnal együtt használom és szeretem azt a puha, kellemes érzést, ami a hajamon marad utána. Csodát nem tesz, de nagyon szép a hajam a használata után. Ami miatt biztos, hogy megéri az 5 csillagot az, hogy az illata mesés és nagyon sokáig (több napig, akár a következő hajmosásig) érezhető a hajon. Előtte még sose volt ilyen sampon-balzsam kombóm. Féláron vetten Glamour-napokon, de azóta teljes áron is mindig újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 24.

Fiszuli

2020. május 19.

Évekkel ezelőtt használtam, a samponjával, amikor még az "olajos világban" mozogtam. Nagyon szerettem az illatát, a fenék alá érő hajzatomat nagyon szépen rendben tartotta. Sosem tapasztaltam, hogy elnehezedne, vagy jobban zsírosodna a hajam a megszokottnál, pedig én a dupla körös hajmosás után a full nedves hajhosszra vittem fel, amit utána összetekertem a fejem búbján és így hagytam pár percig. Táplált, puhított, hidratált, minimálisan könnyebbnek éreztem a fésülködést is, amit én szigorúan csak száraz, vagy éppen csak minimálisan nyirkos hajon végzek el. Szép volt a hajam fénye tőle. Piszok jól együtt dolgozott a samponnal, tényleg le a kalappal, jó páros voltak. Ha visszatérek az "olajos vonalra", szerintem újra fogom őket venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Meoi

2020. május 18.

A sampon mellé használom és mindkettő csodaszer! Pihe puha a hajam és nem zsírosodik nem lapul le. Az illata is nagyon jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Anita97

2020. április 29.

Nagyon szeretem. Friss, puha, jó illatú lesz tőle a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 29.

Nagyon szeretem. Friss, puha, jó illatú lesz tőle a hajam

KittiASzuperpocok

2020. április 25.

A legjobb balzsam ami valaha a kezembe akadt az igénybe vett hajamra. Az illata is mesés. Együtt használom a samponnal és nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 25.

macsek0728

2020. január 22.

A termék jó , teszi a dolgát! Viszont amit negatívumként jegyeznék meg , az a flakon , amiből vizes kézzel igencsak nehézkes kinyomni a tartalmát, főleg ha már csak félig van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 22.

esszter01

2019. december 30.

Head&Shlouders samponnal használva telitalálat! Ez egy olyan balzsam, ami nem zsírosít, hanem könnyedén hidratál. Nem cserélném le, és az illata fergeteges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Jotunderkeresztanyu

2019. december 15.

Elég jó balzsam, segíti a kifésülést. Elég belőle kb 15 ml is egy mosásra a fenékig érő hajamra. Viszont iszonyat szillikonos, néha kipattog ettől a hátam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

kovacsnikoletta92

2019. november 13.

Nagyon finom az illata, de túl sűrű, alig lehet kinyomni a dobozból, ezért nehéz eloszlatni a hajon, kimosás után pedig semmilyen puhaságot nem éreztem. Nekem sajnos nem jött be, nem tudott segíteni a sötétről világos barnára melírozott hajamat, de találtam másik balzsamot ami szépen táplálja a hajamat. Nem venném újra már csak az állaga miatt sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Maja92

2019. november 3.

Kedvenc balzsamom lett, kellemes az illata és puha könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam, a hajtövekre is szoktam tenni picit, segít szöszösség ellen.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol