Pantene Pro-V

Ár:   1000-1500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml és 360 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2015. november 5.

Ár:   1000-1500 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 360 ml
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Gyenge, sérült hajra.

Azonnal felveszi a küzdelmet a hajkárosodás olyan jeleivel, mint a haj egyenetlensége vagy fakósága. Oszlassa el a hajtövektől a hajvégekig, majd öblítse le.

glilla

2019. október 29.

Glamour napokon sikerült féláron beszerezni, de a teljes árát is megérné. Nagyon jó illatú és puha haj az eredménye,csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Nitusss

2019. október 26.

Nekem ez a kedvenc balzsamom! :) Kicsit dragabb, mint a legtobb balzsam, viszont kellemes az illata, fenyesse es puhava varazsolja a hajam, es sokaig eltart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

biju94

2019. október 17.

Először próbálok Pantene terméket. Barátnőm nagyon ajánlotta, neki bevált, a samponjával együtt használja+Pantene hajolaj
Itt KM-n is pozitívakat olvastam róla,így bátorkodtam megvenni, nagy reményekkel . :D
Drágább, mint az elseve balzsamok, viszont nagyobb kiszerelésű is.
Az illata isteni, elég sűrű az állaga ami plusz pont, na és a hatása... első körben jól hidratált, meglátjuk,hogy később hogyan teljesít.

Sokadik használatra, sem érzem az áttörést, sőt inkább zsírosít. Nem rosszabb a többinél pl. Elseve, de nem is jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Drágább, mint az elseve balzsamok, viszont nagyobb kiszerelésű is.

szata1

2019. július 20.

Nagyon szeretem, iszonyat puhává és fényessé teszi a hajam, gyorsabban is nő tőle, könnyen kifésülhető lesz és az illata sem rossz. Sokáig kitart mert egy kicsi is elég belőle. A barátnőim mindig mondják, hogy milyen puha és selymes a hajam. Jól ki kell öblíteni különben nekem picit elnehezíti a hajam és akkor tapintásra olyan tőle mintha zsíros lenne, bár nem látszik. Én a hajam tövére is szoktam használni, tudom hogy a balzsamot alapból csak a hajvégeken kell de nekem ott is ki szokott száradni a hajam ha nem használom ezt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 20.

heather

2019. június 15.

Nyáron a napfény és víz kombó, kiegészítve a 6hetenkénti festéssel nagyon megviseli a hajam.
Végigzongoráztam sok terméket, ez valahogy kimaradt, pedig régről is csak jó tapasztalataim vannak.
Most újra meggyőzött: a szalon minőségű cuccok nem tudják ezt a puhaságot adni,amit ez a balzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

anita33

2019. június 3.

Puha és jó illatú lesz tőle a hajam. Az illatát pedig külön imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

Puha és jó illatú lesz tőle a hajam. Az illatát pedig külön imádom!

anitram

2019. május 15.

Nagyon hamar zsírosodott a hajam, mostanra megtaláltam azokat a termékeket, amelyekkel ki tudom tolni 1, de van, hogy még 2 nappal is hajmosást, ami nálam nagy szó :) Mindig ezzel a balzsammal zárom a hajmosást, és lehet, hogy furcsa, de fejbőrömnek szüksége van arra, hogy a balzsamot kicsit beledörzsöljem. Ennek ellenére nem zsírosítja a hajamat és hihetetlenül puha és fényes lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

petrucsita

2019. május 11.

Igaz még lehet korai véleményezni,de első használat után,isteni puha,könnyű a hajam,ha így marad kedvenc lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 11.

annroi

2019. május 7.

Április 20.
Megvettem az egész termékcsaládot, sampon, balzsam, hajvégápoló olaj.
Imádom az illatát! Nagyooon puha hajam lett már az első mosásnál. A töredezésről egyelőre nem tudok nyilatkozni, még csak 2 hete használom.

Május 7.
Továbbra is nagyon szeretem, viszont azért van 1-2 szálkás hajvégem. De kevesebb töredezett hajam van, sőt nem is nagyon töredezik, pedig már 2 hónapja vágattam utoljára és ilyenkor nekem már sokkal rosszabb állapotban szokott lenni a hajam, úgyhogy úgy tűnik hatásos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Április 20.
Megvettem az egész termékcsaládot, sampon, balzsam, hajvégápoló olaj.

Május 7.

Kremcica

2019. április 24.

Elképesztően puhává teszi a hajamat. Kísérleteztem szilikonmentes balzsamokkal, de egyiktől sem lett ilyen finom tapintású. Ami jó is volt az is max puhított valamelyest, de mióta ezt használom lágy tapintású, sima (vagy épp hullámos ha hagyom magától száradni, nem nehezíti el a hajszálakat), szöszmentes, puha, illatos, nem érzem hogy pluszban zsírosítana. Nem túl olcsó, de Glamour-napokon most is volt rá kupon így 400 Ft-ért vettem utánpótlást igaz a 300 ml elég sokáig elegendő rendszeres hajmosás mellett is mert kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol