Pantene Pro-V

Ár:   1000-1500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml és 360 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2015. november 5.

Ár:   1000-1500 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 360 ml
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Gyenge, sérült hajra.

Azonnal felveszi a küzdelmet a hajkárosodás olyan jeleivel, mint a haj egyenetlensége vagy fakósága. Oszlassa el a hajtövektől a hajvégekig, majd öblítse le.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Dia82

2019. április 14.

Szeretem, nagyon jó a samponjával együtt, puha selymes a száraz hajam tőle, ők ketten alapok a samponjaim között:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Szandra1983

2019. március 26.

Csodaszer!a samponjával együtt!Igaz,zsírosít egy kicsit,de megéri!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

Csodaszer!a samponjával együtt!Igaz,zsírosít egy kicsit,de megéri!

rekucccc

2019. március 4.

Csodát tett az én eszméletlen száraz hajammal, és most, hogy más balzsamot használok, érzem a hiányát:D Szeretem az illatát is, és nagyon puhává, könnyen fésülhetővé teszi a hajam. Ha a jelenlegi balzsamom elfogy, biztos, hogy ehhez fogok visszatérni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

Dianaponi

2019. február 8.

Sokaig hasznaltam a samponnal egyutt egyetlen gondom van csak vele, megunta a hajam.. probaltam kideriteni hogy vajon a sampont vagy a balzsamot.... de sajnos a balzsamot. Szalas kicsit sepru szeru lett tole a hajam. De elotte egy szavam nem lehetett ra szep fenyes taplalt (mar amennyire az enyem az lehet ) hajam volt tole honapokon keresztul.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

NovErke

2019. február 1.

Tegnap használtam először, együtt a samponjával,amit szintén véleményezem. Fürdés közben szoktam a hajamat is megmosni, tehát először simán hajatmostam a samponnal, utána jött rá ez. Zsíros tövű töredezett végű hajam van így a tövére csak keveset mertem kenni, a végére pedig többet. Rajta hagytam állni amíg fürödtem, utána öblítettem ki. Jó bő vízzel kellett kiöblítenem, nagyon ragaszkodott a hajam hoz, mintha képzett volna valami bevonatot a hajamon. A végeredmény könnyen kifésülhető, kevésbé kócolódó mégis loknis (olvastam volt akinek egyenesítette, nekem loknisabb lett mint amilyen alapból) frizura lett, valamint a töredezéseim is kevésbé látszódnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

SBarbi11

2019. január 12.

Jó az illata jó az állaga.A hajam hullámos,ezt annyira ellágyítja,hogy sok habbal sem tudom formázni.Ezért csak akkor használom ha egyenes haj a cél, vasalás előtt tökéletes.Puha,selymes eredményt ad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

acsreka

2018. december 30.

Hajmániás vagyok. Hosszú szőkített hajam van, amit vasalok is. Állandó dilemma nálam a hajápolás. Nagyon nehezen találok olyan terméket ami beválik, aztán jön egy módosítás és már nem ugyanaz. Amióta ezt újracsomagolták, azóta ez valami álom lett. Tényleg masszívan táplál, selymes tőle a hajam, de nem nehezíti el. Imádom. Remélem nem mostanában változtatnak rajta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 30.

kdorci

2018. december 30.

A téli hónapokra szerettem volna valami extra ápolást. Ráesett a választás, de naagyon ügyes voltam. :D Nagyon szuperül ápolj a hajamat. Selymes, puha, fényes lesz tőle. :) Nem is nehezíti el. Szuper termék!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Vanesszaeszter

2018. december 17.

Kiváló termék! Illatos, jó az állaga és nagyon szépen puhítja a hajamat, selymessé és fényessé teszi azt. Nagyon kevés ilyen jó balzsam létezik.Gazdaságos a kiszerelése, praktikus a csomagolása. Élmény használni, csak ajánlani tudom!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

bernatd

2018. december 9.

2x használtam eddig, de a szálkás végeket eltűntette. Használata után a végeredmény puha, könnyen kifesuleto, fényes haj. Az illata pediiig a kedvencem. Nagyon kellemes és élmény vele hajat mosni. Sokkal könnyedebb a hajam és nem tűnik kócosnak sem. Jár az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol