Pantene Pro-V

Ár:   1000-1500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml és 360 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2015. november 5.

Ár:   1000-1500 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 360 ml
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Gyenge, sérült hajra.

Azonnal felveszi a küzdelmet a hajkárosodás olyan jeleivel, mint a haj egyenetlensége vagy fakósága. Oszlassa el a hajtövektől a hajvégekig, majd öblítse le.

mókincs

2017. október 7.

Hozza azt, amit egy balzsamtól elvárok. Puha, könnyen fésülhető lesz a hajam tőle. Hidratálása is megfelelő, az illatát is imádom, de nem marad meg sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 7.

Dea

2017. október 1.

Jó illata van, elég nehéz kimosni, jól hidratálva tartja a hajat, de ha nem mosom ki eléggé ragacsos lesz a hajam tőle, emiatt nem veném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

sfreku

2017. augusztus 31.

Tartja amit ígér, imádni valo az illata es leárazva mar 600ft ert hozza lehet jutni. Ar értek aranyban nagyon rendben van, de extra esetre nem nyújt csodát:) ! Ezen kívül imadom mert tenyleg napokig erezheto az illata, es nem zsirosodik tole a hajam, nem annyira szálkás mint no name termekkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

CoolLittleFox

2017. május 29.

Ez tényleg a balzsam!:3 Finom az illata, 2 nap után is érzem, ami nálam nagy szó. Puhepuha lesz tőle a hajam. Szóval tud egyenlőre mindent, amit tudnia kell. Hosszabb távon még nem tudok nyilatkozni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

Candy21

2017. május 25.

Nekem ez a balzsam kevés a nagyon száraz hajamat nem táplálja eléggé az illata isteni finom picit fényesebb meg puhább lett a hajam de a hidratáló hatása sajnos nekem kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Paloma

2017. április 17.

Imádom, jó illatú puha és telt érzésű lesz tőle az amúgy szárazvégű, gyenge hajam.
Hajtőre nem tenném.. arra amúgy is ott a pakolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Hajtőre nem tenném.. arra amúgy is ott a pakolás.

JEN18

2017. április 17.

650 ft-ért vettem a DM-ben ezért az árért aranyat ér! Nagyon finom illatú és könnyed állagú, nagyon szereti a hajam. Fényes és puha lesz mindenképp újra veszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Viktoria26

2017. április 7.

Ez A balzsam számomra. Nem találtam még nála jobbat. Selymes, kifésülhető ès gyönyörűen fényes tőle a hajam de nem nehezíti el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

berni88

2017. március 16.

Számomra ez A hajbalzsam! Imádom az állagát, az illatát (ami napok után is érződik) és hogy hihetetlen puha, selymes és lágy lesz a hajam használata mellett, mégsem zsirositja azt. Nem látszanak a töredezett hajvégek, ápolt, egészséges(nek tűnő) a hajam.
Kissé borsos az ára ,mármint ahhoz képest, hogy nagyjából 3hétig elegendő számomra a 200ml verzió (800ft alatt már nem igen találom sehol)

És még mindig ő az igazi! Akármit vehetek én, nem véletlen évek óta mindig ennél kötök ki, ha nincs itthon rohanok venni! Puha és illatos haj, két hajvágás közötti idő a használata mellett kitolódott És nem bebeszélem, ténylegesen jobb állapotban tartja a hajam :)

update 2017. 03.16.
Megváltozott az illata, nekem sajnos nem tetszik. Bár szerencsére nem marad sokáig meg a hajamban - ez pozitiv
Hatásilag szerencsére nem lett rosszabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

update 2017. 03.16.
Hatásilag szerencsére nem lett rosszabb.

p1nkp4nth3r

2017. február 5.

Pontosan azt kaptam, amit vártam! :)
Erősen hidratál, nem nehezíti/zsírosítja el a hajam, finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

Pontosan azt kaptam, amit vártam! :)
Erősen hidratál, nem nehezíti/zsírosítja el a hajam, finom illata van.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol