Pantene Pro-V

Ár:   1000-1500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml és 360 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2015. november 5.

Ár:   1000-1500 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 360 ml
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Gyenge, sérült hajra.

Azonnal felveszi a küzdelmet a hajkárosodás olyan jeleivel, mint a haj egyenetlensége vagy fakósága. Oszlassa el a hajtövektől a hajvégekig, majd öblítse le.

Szabina911213

2017. január 30.

A hajápoló spray-t már régóta használom, így ezen felbuzdulva fél áron beszereztem ezt a terméket is, hasonlóan nagy elvárasokkal, mint amit a spray-től megszoktam. A 2 termék nagyon jó szinkronban van egymással. Töredezésmentes, csillogó, illatos fürtökre vágyók vegyék előszeretettel 😊😉
Ha az összetevőlista jó lenne, akkor megilletné a csodaszer jelző is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Ha az összetevőlista jó lenne, akkor megilletné a csodaszer jelző is.

Banszky

2017. január 21.

Samponja után vettem meg,mert az brutál jó,lekőrözi az összes sampont. Szóval ezek után megvettem a balzsamját is és hát isteni :) Hidratál,puha,fényes lesz tőle a hajam,jobban fésülhető,gyorsan kimosható nem hagy ragacsos érzést a hajon. Ezentúl csak őket veszem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

GNóri

2017. január 8.

A samponja nem vált be, elnehezítette a hajam. A balzsam viszont szuper, selymes, erős, fényes lesz tőle a hajam, kevésbé töredezik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Jelizz

2017. január 7.

Vonakodva de megvettem teljes áron, tetszik az illata és szép puhává teszi a hajam, újra vevő, csak kicsit sajnálom rá a pénzt, meg nálam gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

Pancsi27

2016. november 20.

Isteni az illata, ami még 3-4 nap után is tart. Selymessé, puhává és könnyen kifésülhetővé teszi a hajam, ami amúgy állandóan kócos és száraz volt ezelőtt, akármilyen balzsamot/sampont használtam. Más terméket is használok ezzel párhuzamosan, felváltva, hogy ne szokja meg a hajam, mert ez a legjobb balzsam, amit eddig használtam és nem akarom lecserélni :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

ojessicat

2016. október 30.

Majdnem egy éve használom és még mindig tart! :D Finom illat, selymes , fénylő, egészséges, törésmentes hajkorona - és tényleg. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

Feketemacska

2016. október 29.

Mikor megvettem és kipróbáltam nekem nem vált be, mosás után zsíros érzetű maradt a hajam, lehet csak én nem mostam ki alaposan vagy túl sokat raktam fel nem tudom, de utána egy ideig inkább félre tettem és mást használtam. Valamiért nemrég megint elővettem és most bevált! Lágy és puha lett tőle a hajam, én is rajtahagyom a végeken pár percig és utána mosom csak ki. A hajam könnyen kezelhető lett tőle, nem szénakazal, szépen áll és nem kell még pluszban olajozni és kifésülő sprayt alkalmazni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

Rika90001

2016. október 20.

10 év kihagyás után vettem a kupon napokon. Fantasztikus, de sajnos csak a balzsamot vettem. Száraz vékonyszálú a hajam, de már az első mosásnál éreztem ahogy helyreteszi a hajam és puha lesz. Olyan jó illatta van. A tinédzser éveim idézi.jön a joy napok veszek egy raklappal az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

orsisro

2016. október 20.

Nagyon szeretem, bár ha sokáig csak ezt használom egymás után akkor már nem érzem azt az intenzív puhulást a hajamon, így időről-időre visszatérek hozzá. Puha, jól kifésülhető haj a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

gojibogyo

2016. október 18.

Kedvenc balzsamom! Isteni illata mellett, lággyá és bársonyossá varázsolja a hajamat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol