Pantene Pro-V

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: toti, Módosítva: 2015. április 20.

Kategória:   Samponok

Segít megerősíteni a hajat a hajtőtől a hajvégekig. Csökkenti a töredezés okozta hajhullást. Véd a fésüléstől és a hajformázásból eredő károk ellen.

krsztmlnr

2023. január 31.

Még mindig nem találtam meg a megfelelő sampont, így vándorolok ide-oda márkák között. Ez eddig bevált, rozmaringolajjal használom pár napot, max 1 hetet kibír vele a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 31.

Timi15

2023. január 18.

Kellemes tapintású, puha-fényes lesz a hajam tőle. DE akinek gyorsan zsírosodó a fejbőre (mint nekem), annak nem biztos hogy jó választás.Elhasználom mert ajándékba kaptam, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 18.

Jdit04

2022. december 28.

Számomra pozitív csalódás, bízom benne, hogy hosszantartó lesz a szerelem. Vékony szálú, világos, zsírosodásra hajlamos hajam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 28.

dorinabognar

2022. december 15.

Régóta használom ezt a sampont, nekem nagyon bevált, szépen tisztítja a hajam és selymessé varázsolja, az illata is nagyon jó. Nem zsírosodik tőle a hajam. Mindenkinek ajánlom, legalább kipróbálásra. Most kezdtem el más Pantene sampont is kipróbálni, hátha az még jobb, de mindenesetre, ehhez bármikor visszatérhetek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 15.

Szaffie

2022. november 1.

Évek óta használom,bár néha kipróbálok mást. Én nagyon szeretem a pantene termékeket, szép fénye lesz a hajamnak és imádom az illatát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 1.

jdori92

2022. augusztus 12.

Nagyon szép fényes, puha lesz tőle a hajam, az illata pedig isteni. Én időközönként váltogatom a samponokat, mert különben zsírosodna a hajam, de cserekor mindig visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 12.

sophieberke

2022. július 11.

Felváltva használom Nizorallal, nekem puhitja a hajamat és az illata is nagyon jó. Mindig újra veszem, rendben tartja a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 11.

MLotti

2022. április 6.

A márka Grow Strong samponját használtam jó 1 évig, majd gondoltam kipróbálom ezt a klasszikus darabot. Míg az előbb említett terméknél bőven elegendő volt heti 1x hajat mosnom, az ő esetében sajnos már a 3. napon indokolt egy kis szárazsamponos csalás. Mivel rendkívül sötétre van festve a hajam, így nem célszerű a túl gyakori hajmosás, hiszen csak koptatja a festéket. Korrigálásképp áttértem egy olasz gyártású fodrászati samponra, ami szintén száraz hajra alkalmazandó, príma az illata, és visszatérhettem a heti 1 hajmosásomhoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 6.

Bettii98

2022. február 26.

Kb 1 napig bírja a hajam hajmosás nélkül ezzel a termékkel. Jó állaga van, és az illata is jó. Nem venném újra, mert a könnyen zsírosodó hajamra nekem olyan kell, ami 3 napig is bírja akár.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 26.

m.vanessa

2022. február 19.

Én már mindenféle sampont kipróbáltam, az egyszerű drogériástól, a fodrászati boltban kaphatón át, a külföldről beszerezhetőig tényleg mindent, pénzt nem sajnálva rá, de a végén mindig azon kapom magam, hogy megyek a dm-be ezért a termékért. Sajnos nagyon hamar zsírosodik a hajam, erre nem nyújtott még segítséget egyik sampon sem, így arról nem tudok nyilatkozni, hogy hamarabb zsírosodna-e a hajam ettől, mint mástól. Ellenben fényes, egészséges és selymes az eredmény minden hajmosás után. Én imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 19.

Vitaminok: Panthenol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.