Pantene Pro-V

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: toti, Módosítva: 2015. április 20.

Kategória:   Samponok

Segít megerősíteni a hajat a hajtőtől a hajvégekig. Csökkenti a töredezés okozta hajhullást. Véd a fésüléstől és a hajformázásból eredő károk ellen.

Heike

2020. június 27.

Vegyesek az érzelmeim ezzel a samponnal kapcsolatban. Az biztos hogy dúsabb hatást keltett és nem kellett olyan gyakran mosnom a hajam mikor ezt használtam mert sokáig friss maradt tőle. A puhaság és a jó illat is pipa. De emellett nekem valamiért iszonyatosan szárította és kócosította is a hajszálaimat mintha ragacsosak lettek volna tőle. Szenvedtem a fésülésnél különösen a mosás után. Ez elég nagy hátrány így biztosan nem veszem újra, kár érte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

mlexa

2020. június 22.

Biztosan nem veszem újra. Az én hajamat is lelapítja, és 2 naponta mosnom kell, mert sokkal jobban zsírosodik. Valamint viszket is néha a fejbőröm, ami egyáltalán nem jellemző. Az illata nekem nagyon tetszik, és az állaga is megfelelő, könnyen habzik. De a hajhullásom inkább erősödött tőle, mint sem csökkent. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

ngyorgyike

2020. június 19.

Életem samponja volt, amíg allergiás nem lettem az egyik összetevőjére (Metyliso...ne).
Csak bőrgyógyász tudta helyre tenni a fejbőrömet, pedig egy darabig a hajamra nagyon jó volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

SkinKitti

2020. június 8.

Huhh.. Az itt olvasottak, értékelések alapján vettem meg az egész családot. Iszonyú nagy reményeket fűztem hozzá.
Az illata jó, de brutál erős. Ez lehet valakinek be jön lehet valaki rókázik tőle..
Nekem se fényességet nem okozott, össze is gubancolta a hajat ráadásul iszonyúan viszketett tőle a fejbőröm és korpás is lett... Nagyon nagy csalódás. :(
Én ez előtt egy magasabb kategóriát használtam. L'oréal ProFiber termékcsaládját. Szerettem volna valami pénztárca barátabb megoldást hasonló tudással rendelkező márkától.
Rá kell jönnöm, hogy a minőséget meg kell fizetni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 8.

Rá kell jönnöm, hogy a minőséget meg kell fizetni...

Tviki993

2020. június 7.

Kipróbáltam a sampont együtt a balzsamjával.
Az illata tetszik , nem rossz , de nem is az én hajamnak való.
Kifésülni utánuk a hajamat nem volt a legkönnyebb , másnapra kicsit le is lapult a hajam tőle és úgy érzem hamarabb is kell majd hajat mosnom.
Nem az igazi, elhasználom de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Kipróbáltam a sampont együtt a balzsamjával.
Az illata tetszik , nem rossz , de nem is az én hajamnak való.
Nem az igazi, elhasználom de biztosan nem veszem újra.

SzAngel

2020. június 1.

Megvettem, kipróbáltam, elfogyott. Illata kellemes, jól habzik, kicsi is elég belőle. Sajnos az én hajamnak nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Petravagyok

2020. május 25.

Több évig használtam Head&shoulders samponokat, aztán megunta a hajam es erre valtottam. Mondanom sem kell, itteni velemenyek alapján ;) Nagyon megszerettem, nem nehehiti el, vagy zsirositja a hajam, az illata sem tolakodó, viszont sokáig érezni, kellemes. Lemosaskor puha, selymes a hajam. Hosszú, obre festestol megviselt hajra kiváló valasztasnak bizonyult👌🏾

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Betti89

2020. május 25.

Nagyon szépen rendben tartotta a hajamat! Az illata fantasztikus és sokáig benne maradt a hajamban. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 25.

Picur999

2020. május 21.

Ő lett a kedvenc samponom, jó illata van, és nagyon szép lesz tőle a hajam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Ő lett a kedvenc samponom, jó illata van, és nagyon szép lesz tőle a hajam. :)

Fiszuli

2020. május 19.

Évekkel ezelőtt használtam, a balzsamjával, akkor, amikor még az olajos samponok-balzsamok világában mozogtam. A fenék alá érő hajzatomat nagyon szépen rendben tartotta, valóban ápolt és táplált volt, nagyon szép fényt adott, de természetesen a hajvégekkel már voltak gondjai, amit nem negatívumként írok, mert a tönkrement hajvégen véleményem szerint csak az olló segít. Viszont sokáig távol tartotta tőlem a fodrászt. Amit lehetett, megtett. Az illatát szerettem. Az első körös hajmosásnál nehezebben habzott, a második körben már ilyen probléma sem volt. Valamivel többet kellett belőle használni, mint ahogy azt megszoktam. Ha visszatérek az "olajos" vonalra, szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Vitaminok: Panthenol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.