Pantene Pro-V

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: toti, Módosítva: 2015. április 20.

Kategória:   Samponok

Segít megerősíteni a hajat a hajtőtől a hajvégekig. Csökkenti a töredezés okozta hajhullást. Véd a fésüléstől és a hajformázásból eredő károk ellen.

Ár: 500 Ft , Eladó: Annie25
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Debrecen, fizetés: Csak személyes átvétel lehetséges
Boglarka28

2019. november 15.

Ezt a véleményt több krémmániázó is házirendellenesnek jelölte, így a szövege adminisztrátori jóváhagyásra vár.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 15.

Eperkelany

2019. november 11.

Csoda hajat csinál.. Olyan fodrásztól kilépőset, és az illata is nagyon finom. Balzsam nélkül is szuper. Mégsem ezt használom legtöbbször, inkább természetes samponhoz nyúlok, ha tehetem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Lorna

2019. november 11.

Pozitívumok a samponhoz tartozó kondícionálóval használva: kifésülés egy álom vele.
Fényes, csillogó haj. Meg is dícsérték egyszer, a csillogását, pedig nekem aztán nem szokták.
Finom kellemes illata van, talán eper? nem tolakodó, hogy bármikor is zavart volna.
Sérült, roncsolt gubancos hajra kivállóak együtt a hajkondíciónálójával.
De mégsem veszem újra, mert zavaróan összecsapja a frizurámat. Teljesen elnehezíti, lelapítja. Negyede van vissza és várom, hogy elfogyjon, mert amióta vele mosok hajat azóta még a jól bevált szárazsampon tőemelő por kombóm se tud a hajamba valami tartást csempészni. Így frizurákat se tudok nagyon készíteni, úgy érzem vagy egy hónapja csak összegombócolva csücsül a hajam a fejem tetején, mert más frizurát nem tudok össszehozni vele.
Egy nap után már szívesen újramosnám a hajam, mert olyan hamar kezd újra zsírosodni és vállalhatatlannak lennni.
Szóval vékonyszálú hajra nem ajánlom.
De akinek pl. sok, vagy vastagszálú haja van, annak szerintem nagyon bejöhet, amit a sok pozitív vélemény tükröz is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Sérült, roncsolt gubancos hajra kivállóak együtt a hajkondíciónálójával.
Szóval vékonyszálú hajra nem ajánlom.

Monaaaaa

2019. november 11.

Nagyon szeretem a Pantene samponjait, szinte nem is kell hozzá balzsam, olyan jól kifésülhető és puha a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

pirospipacsocska

2019. november 6.

Nekem bevált!Ajándékba kaptam.Már az első használat után éreztem,hogy puhább,fényesebb lett tőle a hajam,ami egyébként eléggé töredezett a sok hajfestéstől!Hajmosás után meg is jegyezte barátnőm,hogy olyan szép fényes a hajam,mintha most festettem volna(pedig 3 hete festettem!).Szóval ajánlom mindenkinek,hajregenerálásra,beváltja az ígéretét! 😁Egy pontot azonban le kell vonnom,mert sajnos jobban zsírosodik a hajam tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 6.

Zita1991

2019. október 29.

Jó pár hónapja Pantene márkát használok, pont a krémmánián olvasott pozitív vélemények miatt tértem át. Újravevős nekem ez a márka mind a samponjai, mind a pakolások vagy balzsamok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

teus0022

2019. október 22.

nekem ez a legjobb sampon a hajamra. 1 hetit is kibír zsírosodás nélkül és korpásodás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

AnnaLAKK

2019. október 11.

Szőkitett hajam tragikus állapotba került. Próbálkoztam mindennel végül egyszer Anyukámnál próbáltam ki ezt a sampont és egyből neleszerettem. Gyönyörű lett a hajam selymes, puha, csillogó, csak a sampontól a balzsamomat még nem is cseréltem le mert még rengeteg van belőle, de a kövdtkező a panthene balzsama lesz. Nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 11.

catyst

2019. október 9.

Sokáig kísérleteztem mindenféle hajápolási termékekkel. Hát azt hiszem megjöttem! Csoda ez a kis termékcsalád, mind a sampon, mind a balzsam! Mintha frissen lenne festve a haj, az a jó érzés: puha, csillog,illatos, imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 9.

Niki0215

2019. szeptember 7.

Nagyon jó sampon, könnyen kifésülhető és lágyabb tőle a hajam..mindenképp használok utána balzsamot, kellemes illata van..Régóta használom, nagyon elégedett vagyok a termékkel, és a Pantene több változatával is, eddig egyik sem okozott még csalódást :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Vitaminok: Panthenol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.