Pantene Pro-V

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: toti, Módosítva: 2015. április 20.

Kategória:   Samponok

Segít megerősíteni a hajat a hajtőtől a hajvégekig. Csökkenti a töredezés okozta hajhullást. Véd a fésüléstől és a hajformázásból eredő károk ellen.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

kamillaanemeth

2021. augusztus 19.

egy flakon utan ki merem jelenteni, hogy szerintem ebben a kategoriaban a legjobb sampon. a hajmaszkkal együtt hasznalom, a hajam sokkal fenyesebb es kevesbe töredezett, mint korabban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

aletta97

2021. július 9.

Pár hónapig használtam és nagyon szerettem, de lehetnének szebb összetevői.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 9.

Pár hónapig használtam és nagyon szerettem, de lehetnének szebb összetevői.

Csene

2021. július 6.

Évekig használtam együtt a balzsamjával és az olajával együtt. Nagyon jó termékcsalád.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 6.

koczor84

2021. július 3.

Balzsammal együtt használom, hihetetlen finom illata van, selymessé és puhává varázsolja a töredezett hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 3.

RczKitti

2021. július 1.

Nekem nagyon száraz lett tőle a hajam és töredezni is elkezdett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Nekem nagyon száraz lett tőle a hajam és töredezni is elkezdett.

SvLilla

2021. június 14.

A használat elején nagyon meg voltam elégedve. Jelenleg nagyon viszket a fejbőröm tőle, sajnos nem tudom haszálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 14.

S.K

2021. június 6.

Azért vettem meg, mert untam a régi samponom. Eddig hajpakolás-sampon-hajbalzsam-hajolaj négyes bűvkörében éltem....valamelyik nap viszont nem volt hangulatom a pakolással kínlódni és ezzel mostam meg.....azt hiszem spórolok 2.000 forintot a pakolás árán!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 6.

purplekiwi

2021. április 8.

Már régóta használom ezt a sampont. Puha lesz tőle a hajam és szép fényes. Nem szárítja a fejbőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 8.

barbixd

2021. március 23.

eleinte úgy voltam vele, hogy milyen jó, nagyon tetszett az állaga a hajamnak, de aztán megjelent a száraz fejbőr :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

nilla29

2021. március 10.

A legjobb sampon, a hosszú és dús hajam puha tőle, könnyen ki tudom fésülni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 10.

A legjobb sampon, a hosszú és dús hajam puha tőle, könnyen ki tudom fésülni.

Vitaminok: Panthenol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.