Pantene Pro-V

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krixtina13, Módosítva: 2015. február 23.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Balzsam száraz, töredezett és sérült hajra.

hennith

2019. április 15.

Nagyon szuper termék, első használat után látványos a változás. Samponnal együtt tökéletes kombináció!!!! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

senskin

2018. február 21.

Én is nagy Pantene kedvelő lettem! Legjobb a hajam számára. Egyébként a samponnal együtt ez a balzsam mesés, nincsen más mondanivalóm róla! :) durva összetevői miatt nem bírom használni. Viszketés, allergia...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

berni88

2017. március 3.

Visszatérek a Pantene termékekhez, nem is értem, hogy minek veszek mást, amikor ennek a márkának a sampon balzsam kombójával látom szépnek a hajam.
Most ezt vettem meg, ha lehet, még jobb, mint a repair kategória.
A samponja se zsirosit, a balzsamtól könnyű, fényes és illatos a hajam, nem kell semmilyen hajvágápoló sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

Most ezt vettem meg, ha lehet, még jobb, mint a repair kategória.

April13

2017. január 22.

(A samponnal kombinált hatásáról tudok nyilatkozni, eddig csak együtt használtam őket.) Eléggé kényes hajam van: sok, vastag szálú, erősen hullámos, a töve zsírosodásra, a vége pedig kiszáradásra hajlamos, bónuszként még szőkére is van festve. Nem is nagyon tudtam soha megregulázni. Egészen mostanáig. Ez a sampon-balzsam kombináció nálam csodákat tett, puha, selymes lett tőle a gyapjasodásra (xD) hajlamos hajam, még nem találtam ennyire radikális javulást eredményező termékeket. Az eddig elengedhetetlennek számító hajpakolások alkalmazását is szükségtelenné tette. Nekem nem bántja a fejbőrömet (a samponnal kapcsolatban volt valakinek ilyen gondja), hozzáteszem, hajtípusomból adódóan igen ritkán mosok hajat (néha hetente, de inkább kéthetente). Hasonló hajtípus és mosási gyakoriság esetén szívből merem javasolni, nálam osztatlan sikert aratott :-) Ja, és az illata is szuper, napok múlva is érzem, és frissen mosott hatást kelt :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

lkcsdra

2015. november 19.

Hosszú keresgélés után végre rátaláltam es megvettem. Ketszer samponozas (Pantene Moisture Renewal) utan, torolkozoszaraz hajra két diónyi nagyságú balzsamot oszlattam el. Tudni kell, hogy derekig érő, göndör, dús hajam van es, amit előzőleg említettem mennyiségű balzsamot az egész hajhosszamra elég volt:) Balzsamozas utan az Aqua ketkomponensű spray-t használtam, majd az Avontol az arganolajas hajolajat illetve a joico hajvegragasztoval zártam a procedúrát. Mar egy hajmosas utan érezhetően erősebb, puhább a hajam:) A sampon es a balzsam nélkül nem értem el ezt a hatást, pedig próbálkoztam! Használtam mar a legolcsobbtol a legdrágábbig sampont, balzsamot, hajolajat stb. De ez az egyetlen, ami bevált! Ajánlom!*****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 19.

krixtina13

2015. február 25.

Nagyon jó kis balzsam :) Nem nehezíti el a hajat, nem zsírosodik tőle előbb :) Nem egy csoda szer,de azért 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 25.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol