Pantene Pro-V

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. július 28.

Kategória:   Hajápolók

Hajbalzsam argánolaj tartalommal.

senskin

2017. december 17.

Dm- bem vettem,próbaképp.Fantasztikus! Vékony és lapos a hajam, de a vilume termékeket eldobva, végre rátaláltam a tökéletes balzsamra!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 17.

zahraa

2017. július 27.

Samponjaval kombinalva egyszeruen csoda! Fenyes, puha, kezelheto lesz tole a hajam, es ami a legfontosabb: nincs tobb hajhullas! :) Csak ki ne vonjak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

svekits

2017. július 8.

Én nagyon szeretem. Selymes, fényes tőle a hajam, könnyű kifésülni. Korábban egy jóval olcsóbb balzsamot használtam, amivel meg voltam elégedve, de szerettem volna mást kipróbálni, illetve a párom nagyon szereti a az oil therapy vonalnak egy másik termékét, mondom akkor én meg kipróbálom ezt.
Sok hidratáló típusú termék hajlamos arra, hogy vagy nagyon feltölti a hajat elektromossággal, és akkor száll mindenfelé, vagy pedig elnehezíti azt. Ez az én hajammal egyiket se csinálta, csak puha és csillogó haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

Jucus91

2017. június 28.

Nekem nagyon bevált. Eddig itthon nehezen beszerezhető balzsamot használtam, nagyon szerettem. De miután elfogyott nem volt alkalmam újat beszerezni, ezért próbálkoztam hasonló összetevős balzsamokkal. Az argán olaj miatt választottam, azóta nagyon megszerettem, maradok ennél. Nem nehezíti el a hajam, selymessé, puhává teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Kingácska0807

2017. május 7.

Nem győzött meg, az egészséges,de festett hajam sem hidratálta eléggé. Az illata kellemes, illetve tartást ad a hajnak a samponjával együtt, de számomra így is csak átlagos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

berni88

2016. október 14.

Szokásos Pantene minőség és illat. Balzsamból akárhogy is próbálkozom, csakis a márka termékeivel vállalható a hajam. Ez is mint többi, jó. Bár az árát sokallom, igy akciósan mindig tárazok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Propylene Glycol