Pantene Pro-V

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. június 17.

Kategória:   Hajápolók

livtyke91

2019. június 12.

Egészen jó balzsam, könnyen fésülhetővé tette a hajam, funkcionálisan tökéletesen tudja, amit egy balzsamnak tudnia kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

abicicaaa

2018. április 8.

Nagy kedvencem volt a szilikonmentesseg előtt, pihepuha hajat varázsolt mindig, az illatát külön imádtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

papramona

2017. december 26.

Féláron vettem a dm-ben, mert elfogyott otthon a balzsamom, nagyon elégedett voltam vele. Mint a könnyű selyem olyan lett tőle a hajam, fényes és nagyon lágy tapintású. Nagyon jó az állaga és az illata is. Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

Burya

2017. november 22.

Samponjával együtt vettem meg, miután a méregdrága csodasamponom (Tigi Bed Head - senkinek nem ajánlom) tönkretette a hajam, viszketett, rettentően hullott tőle, ráadásul a hajmosást követő napon már zsíros volt, és ami hajam maradt, az ugyan selymes lett, de szanaszét tört. Erre esett helyette a választásom. Könnyű eloszlatni, nem is kell belőle sok, hajmosás után pedig könnyen ki tudom fésülni a hajam, nem gubancolódik, és szép fényes. Csodát nem tett, de eddig tetszik. Adok neki egy kis időt, amíg rendbeszedi a hajam, addig is megy a 4 csillag.

UPDATE:
Másfél hónapja használom a samponját, a balzsamot már két hete egyáltalán nem, ugyanis ha rákentem a hajamra, már aznap este mosni kellett újra, pedig csak a hosszára tettem és csak keveset. A sampon sem segített semmit, a hajmosást követő második reggelen már mosni kellett. Mostanában már fele-fele arányban hígítom vízzel, így "csak" a 2. estén kell mosnom... Közvetlenül mosás után pihe-puha, szép a hajam, de összességében ez a termékcsalád egy borzalom. Zsíros hajra senkinek sem ajánlom, aki nem szeretne sírógörcsöt kapni a tükör előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

UPDATE:

taboriester

2017. október 3.

A samponnal és a Pantene hajvégápoló olajával együtt szoktam használni, már hosszú ideje újravevős.
Nekem abszolút bevált, nem nehezíti vagy zsírosítja a hajam, jól hidratál és könnyen fésülhetővé teszi azt.
Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

Csak ajánlani tudom.

superdori

2017. augusztus 29.

A legfinomabb illat, amit valaha éreztem. Kiválóan hidratál, hosszantartó frissesség a hajnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

jnka

2017. július 31.

Két naponta mosom a hajam, akármit is használok, szükséges sajnos. De ez a balzsam tényleg nagyon könnyű, pihe-puha lesz tőle a hajam, és nem nehezíti el. Így legalább 2 napig szép marad, és nem lapul, mint máskor. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

mLK235

2017. február 16.

Kipróbáltam és sajnos nem vált be olyan semmilyen!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 16.

Kipróbáltam és sajnos nem vált be olyan semmilyen!

Emsi

2016. október 29.

Hat egy hetetet tartott a csoda.. aztan masnap mar vallalhatatlan haj es szornyen kiszaradt hajvegek..sokat kiserleteztem az elmult egy evben szoke hajamon: fejteto zsiros-vegei borzasztoan szarazak. Wellara valtottam, eddig ugy nez ki a legjobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 29.

Vyvcsyke

2016. október 24.

Puha lesz tőle a hajam, kis mennyiség is elég, jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Puha lesz tőle a hajam, kis mennyiség is elég, jó az illata.

Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2