Best of Beauty 2019

Pantene Pro-V

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. szeptember 4.

Kategória:   Hajápolók

eszter123123123

2017. július 22.

hujuj tuti cuccc

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 22.

hujuj tuti cuccc

mLK235

2017. február 16.

Könnyebben siklott a hajamban a fésű a kibontásnál, az illata a világoskék panten termékeknek nagyon finom, viszont a haj szárazabb részeire nem volt semmilyen hatással!
Drága és nem venném újra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 16.

Drága és nem venném újra!

LiiL

2016. január 3.

Imádom. Alapból csak a Pantene Aqua Light szériát használom (sampon-balzsam-tápláló spray kombó) és ez alól ő sem kivétel. Igaz csak két hetente szoktam beiktatni balzsam helyett (volt mikor többször használtam de akkor elkezdett a hajam hamarabb zsírosodni, így a jóból is megárt a sok! - elvet követve leszoktam róla.) és valami csoda amit véghezvisz. Elvileg két percre írja, de én van amikor fél óráig rajta hagyom a bebugyolált hajamon, és mikor kimosom akár a selyem. Imádom azt az érzést. A sima balzsam is hasonlót ad, de mintha a hajpakolástól még durvábban selymesebb - tudom paradoxon :D - lenne. Ráadásul sokáig kitart, én akcióban vettem kb fél éve és még mindig van, pedig rendszeresen használom. Biztos hogy újra veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

szivecske

2015. június 15.

Nagyon jó pakolás, balzsam helyett is kiválóan működik, szépen kifésülhetővé és illatossá varázsolja a hajamat. Kifejezetten tetszik a tubusos megoldás, egyszerűen ki tudom nyomni, mert gyenge a tubus, szépen el lehet használni. Ebben a nyári melegben az egyik legjobb választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Nyuszoka

2015. március 4.

Én balzsam helyett használom és mindig rajta hagyom a hajamon egy pár percig. Puha és selymes lesz tőle a hajam anélkül, hogy elnehezítené és nekem szerencsére nem is zsírosítja a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

dorci993

2014. március 17.

Ha ezt a pakolást használom a hajmosás végén, a szárítás után majdnem kétszer annyinak tűnik a hajam, mint rendesen, igazi oroszlánsörényt varázsol :) tényleg nem nehezíti el a hajat; viszont én úgy látom, nem igazán segített a hajvégeimen, és érezhetően puhább sem lett a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

pajeri

2014. február 2.

Nagyjából a 3. használat után a kukában landolt. Borzasztóan mű (alapjáraton semmi bajom a mű dolgokkal, nem vagyok "otthon kotyvasszunk mókus"), és semmit sem ér. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

_-Mia-_

2013. november 27.

Tetszik ami benne van, csak ne lenne ilyen idétlen anyagból a tubusa.... Második használatnál kicsúszott a (száraz!) kezemből, ahogy le akartam venni a polcról, visszaesett vagy 10-15 cm magasból: hát nem letörött egy darab a kupakból? A bosszantóan silány műanyagkupak nálam mínusz egy csillagot ér....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

Cu2tka-baba

2013. május 21.

Pihe puha lett tőle a hajam, pedig nekem száraz hajam van amire tonna balzsamot olajat mindent szoktam kenni, viszont nekem zsírosítja a hajam vagy nem tudom:/ Nemrég festettem hajat és váltottam hajszínt és azóta mintha lelapítaná a hajam most kipróbálom mindenféle hővédő nélkül és feleannyit ( fél borsónyit) hátha, de nagy csalódás lenne:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

heno

2013. február 28.

wow...ki fogom próbálni!!! főleg, hogy szilikonmentes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 28.

wow...ki fogom próbálni!!! főleg, hogy szilikonmentes.

Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2