Pantene Pro-V

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: albertinablogg, az összetevőket feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2016. március 16.

Kategória:   Hajformázók

Hajlakk az extra erős tartásért és dús hatásért.

Vika

2016. szeptember 17.

Vegyesek az érzéseim. Fixálja a frizurát, de milyen áron....Összetapasztja a tincseket, mintha ragasztó lenne a hajamon.... Kifésülni utána pedig vmi rémálom. Ez az első Pantene hajlakkom, de minden bizonnyal az utolsó is. A kedvező ára csábított el, de inkább maradok a bevállt Elnett-nél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

honey79

2016. május 18.

A régi verzóját (fekete-kék flakon) egyszerűen imádtam! Évekig használtam minden nap, mert vékonyszálú, lelapuló, szálló babahajam van. Ez volt az egyetlen lakk, ami nem szárította a hajam, és egész nap tartott, szépen ki lehetett fésülni. De mióta ez az új verziója van, teljesen kiábrándultam. A közelébe sem ér az elődjének, és nagyon durván kiszárította, tönkretette a hajam... Ami jó, ahhoz miért kell hozzányúlni? :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

senskin

2015. június 15.

Valóban ragad, nem jött be ez a lakk nekem. Olyan nedves, zsíros haj érzetet és látványt csinál. Sorry...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

Libra

2013. november 21.

Amióta megváltozott a külseje (és sajnos a belseje is), azóta pocsék. Hihetetlenül ragad. Már nem tudok olyan keveset fújni, hogy ne ragadjon össze tőle a hajam, és nagyon büdös. A régi összetétellel sokkal jobb volt. Nagyon sajnálom, mert nagyon-nagyon sokáig volt ez a hajlakkom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 21.

Flami

2013. november 9.

Nekem a sötét(kék) változat van meg, az illata kicsit erős, de a hatása nagyon jó. Extra erős, elég pár fújás és tényleg egész nap ugyanúgy áll a hajam, úgyhogy szeretem és újra fogom venni. Megkockáztatom, hogy jobb, mint a Taft argánolajos lakkja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 9.

natasha

2013. március 10.

A Pantene lakkok mellett mindig vhogy elsuhantam,a Rssmannban le volt akciózva mondom egy próbát megér! Gazdaságos,nem kell sokat fujni,és tartja a hajat, nem nehezül el tőle,nem tapad össze,mégis érezni hogy belakkoztam.
Nekem a kék változat van meg. Ezer valahányszáz forintot nem tudom kipengetnék e érte,már akkor ugyanilyen minőségben kétszer ennyit kapok fodrászkellékesben,de akciósan ha tudom hogy ilyen jóminöségü vettem volna belőle vagy 3-at is! Barátnőmnek is nagyon bevált,befujtuk buli előtt a haját és egész éjszakán át ugyanolyan volt,megszerette ő is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

ramnaat

2013. március 9.

Sikerült vennem a Müllerben ilyen lakkot, igaz, már megváltozott a csomagolása (alig vettem észre a polcon a fekete flakont). Az illata számomra elképesztően nosztalgikus, nagyon szeretem. Jól tart, bár kicsit ragaszt. Ha nem nyomom eléggé a szórófejet, akkor cseppecskés lesz a hajam, ezt nem komálom, de majd megtanulom rendesen fújni. :-) Egy kicsit drága, úgyhogy ha lesz akciósan másmilyen, nem ragaszkodom ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 9.

mili

2012. december 28.

Évekig ő volt a kedvenc, és nagyon szerettem is, az illata is tetszett, de aztán volt egy hosszabb időszak amikor semmilyen lakkot és habot nem használtam. Most meg egy olcsóbbat próbáltam ki, és az is bejött, így ezt a lakkot, egy darabig biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 28.

beauté

2012. november 12.

Nagy kedvencem már évek óta. Más hajlakkot nem is vagyok hajlandó használni. Az az egyetlen bajom vele, hogy sok helyen (dm, tesco) nem kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 12.

Ryana

2012. július 3.

Még én sem találtam jobbat a Pantene hajlakkoknál.
Nem ragad, nem tapad, nem tapasztja össze a hajat sapkává, nem nehezít, rugalmas, dúsításra is kiváló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 3.

Még én sem találtam jobbat a Pantene hajlakkoknál.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.