Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2012. május 16.

Kategória:   Hajápolás

Hidratálás és védelem a száraz/károsodott haj számára.

Normál-vastagszálú hajra.

kovacskatalin1992

2015. augusztus 19.

Csodaszer! Vilàg legjobb balzsama szàmomra. Mindenkinek megér egy próbàt. Egyszerűen tökéletes. :) Próbàljàtok ki!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

fayless

2014. május 14.

Legjobb? És igen...tényleg a legjobb. :) Kolléganőm is mondta, hogy nem Pantene-t kéne használnom, mert nekem vékony szálú a hajam..."Ohh, I don't care!". Az Intensive Repair 2in1 samponnal használva maga a tökély. Zsíros hajúaknak csak szólok, hogy a hajtövekre felejtsék el, mert különben Steven Seagal fejük lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

tuce95

2014. március 23.

A legjobb balzsam, amit valaha használtam. A 4 tubust fogyasztom most és még mindig hatásos, nincs vele olyan bajom se, hogy hozzászokott volna a hajam.
Biztosan megint újra fogom venni... Ugyan nem a legolcsóbb fajta, de abszolút megéri az árát.
Mindenkinek ajánlom, akinek kiszálkásodott a hajvége. Nekem teljesen eltüntette a töredezést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 23.

paranoidcat

2014. március 1.

Nem sokat javított a kifésülhetőségen, pedig én leginkább ilyen célból használok balzsamot, és a hajam nem lett kevésbé száraz sem. A festett hajra való társa jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 1.

dalena1994

2014. január 16.

Csak ajánlani tudom! Hosszú hajra főleg szépen ki lehet fésülni utána

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

Csak ajánlani tudom! Hosszú hajra főleg szépen ki lehet fésülni utána

katuska8

2014. január 10.

Nagyon jó kis balzsam, nekem tökéletesen bevált, de van olyan ami még ennél is jobb egy kicsivel és az árban is jobb, csak ezért nem kap 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

cutecurly

2013. december 26.

Száraz, göndör hajcsim nagyon szereti. :) Illata a szokásos "Pantene illat". Árban egész kedvező, fogok még belőle vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

d.hanna

2013. szeptember 13.

Nem rossz, könnyű kifésülni a hajam hajmosás után, - mert amúgy én balzsam nélkül nem tudom, olyan gubancos lesz - de az intensive repairt nem tapasztalom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

eprescsoki

2013. június 7.

Háááát,nem rossz,nem rossz de nem csodaszer..egy olyan közepesnek mondanám,semmi extrát nem tett a hajammal..ugyanolyan nehéz volt kifésülni a göndör tincseket,az illata nagyon jó viszont ehhez képest drága..többet vártam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 7.

Jessica

2013. március 15.

No...elvileg, azt hiszem, vastag szálú hajra van, az enyém vékony. De 4 fajta volt a drogériában, és erre esett választásom. Nem nehezíti el a hajam, siklik benne a fésű, előző egyszerű balzsammal nem tettem és utána se látszik annyira a töredezés, mint azzal. Felüdülés visszatérni a pantene-hez, örülök, hogy volt ez a féláras akció, hogy megtehettem, de ezentúl inkább lemondok 2 tábla csokiról, de nekem nem kell más, csak pantene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2