Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2021. augusztus 16.

Kategória:   Hajápolók

Károsodott, festett hajra.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

OCsilla

2015. május 26.

Akciósan vettem a DM-ben. 2 percig hagyom csak a hajamon, és puha, selymes és könnyen kifésülhető lesz. Nagyon finom illata van. Teljes áron viszont nem éri meg, mert ennél olcsóbban is lehet jó pakolást találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

nanne

2014. október 12.

Nem vált be. 15-20 percet mindig állt a hajamon, de az nem lett se simább, se jobban kifésülhető. Nem volt túl gazdaságos, mert elég sokat kellett belőle használni egyszerre. Az illata nem volt rossz, de nem is lett a kedvencem. Nagyon vártam, hogy elfogyjon. Nem veszem újra. Azért a két pont, mert nem tett semmi rosszaságot a hajammal, viszont feleslegesnek éreztem a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

dorkka

2014. augusztus 27.

Nem ezt a hajápolót kerestem, véletlenül vettem meg, de nem bánom. Este hajat mostam vele, és másnap szebb volt a hajam, mint eddig bármikor, nagyon meglepődtem, hogy nem kócolódik úgy, ahogy mindig, és nem érzem azt öt percenként, hogy bár fésülködhetnék.. És a formáját is megtartotta. Balzsam helyett tettem rá, olyan 10 percre, elég sokat, így gazdaságosnak nem mondható, pedig csak vállig érő hajam van. Nagyon örülök, hogy kipróbáltam és várom a hosszútávú hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

lovaslany13

2013. május 5.

Hátközépig érő festett hajam van és már a 2.at használom belőle ugyanis érezhető ha nem használom. 2-3 perc és sima. csillogó puha a hajam tőle.
Hetente 2* mosok hajat és mind2nél használom, balzsam helyett.
Az illata nem utolsó, napokig érezni, párom kifejezetten imádja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 5.

Hetente 2* mosok hajat és mind2nél használom, balzsam helyett.
Az illata nem utolsó, napokig érezni, párom kifejezetten imádja :)

lau0825

2013. március 2.

Nővéremnek van ilyen, 1x próbáltam csak. Nem ájultam el tőle. Semmi extra hidratálást nem nyújtott, pedig legalább fél óráig a hajamon volt. Jó illata van, kifésülhető lett a hajam és ennyi. Nem éri meg az árát.
A csomagolás tényleg értelmetlen, sokkal egyszerűbb, ha letekerem a fedelét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

A csomagolás tényleg értelmetlen, sokkal egyszerűbb, ha letekerem a fedelét.

sephora

2013. február 20.

2 perces hatóidejű hajmaszk, de még akkor sem igazán érezni a jótékony hatását, ha tovább marad a hajon.
Hátközépig érő, egészségesnek mondható hajam van, de szembetűnő változást nem tapasztaltam a maszk használata során. Nemigen lett jobb, lágyabb textúrájú a hajam, a kifésülést sem könnyítette meg.
A csomagolása praktikusnak tűnik első látásra, de a gyakorlatban teljesen felesleges innováció.
A kupak lecsavarásával a védőfólia eltávolítása után, majd a tetejét visszahelyezve - a tető felpattintható módon nyílik, ezáltal egy mozdulattal nyitható, zárható.
A gyakorlatban annyira mégsem praktikus, mert a maszk olyan sűrű, hogy nem folyik ki a nyíláson...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 20.

Antioxidánsok: Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Hidratálók: Glutamic Acid, Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol