Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: moonlitnight, Módosítva: 2012. augusztus 14.

Kategória:   Hajápolók

Lefekvés előtt fújjon egy leheletnyit közvetlenül a haj tövére. Öblítés nem szükséges.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Sziszkó

2012. december 6.

Én pont ma találkoztam ezzel a termékkel, ráadásul elég olcsó volt és meg is örültem neki, mert azért a Pantene termékek nem a "párszázas ajánlat" közé tartoznak:D Éppen mikor tettem volna be a kosárba, a párom azt mondta, hogy ez amúgy mit csinál majd a hajammal? Hmmm ezen én is elgondolkoztam, hogy nem volt ráírva igazán, azt leszámítva, hogy egy magyar nyelvű "termékismertető" volt ráragasztva, amin az állt, hogy megnöveli a haj volumenét és fújjam a haj tövére..aztán mondta a párom viccesen, hogy ki tudja mi van benne ennyi pénzért.Így rájöttem, hogy nekem ez már nem is kell igazából:D De most, hogy olvastam a véleményed, legalább tudom, hogy nem vesztettem sokat..bár engem is érdekelne, hogy akkor ez a cucc mire is jó??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 6.

moonlitnight

2012. augusztus 8.

Nem igazán tudom mi ez a permet, semmi leírás nincsen róla, csak , hogy éjszakára a hajtőre kell fújni és nem kell kiöblíteni, na kössz. Nagyon nagyon gyanús ez a valami, mert ma teljesen sokkot kaptam a használatától. Először is, ha a hajtőre mehet , akkor gondoltam én a hajvégekre is, fújtam is bőségesen mindenhova mér több alkalommal is, de mivel nem tudom mit igér, nem tudom értékelni sem, nem tudom mit várhatok, hogy egyáltalán mire kellene figyelnem, a flakonban átlátszó a permet, de ma teljesen véletlenül a nagy fújkálásban ment az arcomra is, de nem is vettem észre, el is voltam jobbra balra , majd véletlenül belenéztem a tükörbe és majdnem hanyatvágódtam hirtelen, ahol a bőrömet érte ott baromira sárgás festékfoltok jelentek meg az arcomon és baromira kesernyés szaga is volt, na most azt hozzátenném, hogy nem volt éppen egyszerű levakarnom az arcomról és utána vettem észre, hogy a körömágyamat is befogta. Most akkor ez mi?? Valaki tud valamit. Pontozni nem tudok, de egyenlőre megöl a kíváncsiság, hogy ez mire jó és hogy kell használni és miért full sárga és kesernyés( tipikusan nekem arra a növényre hajaz, amit szedni lehet itt ott és ilyen sárgás lötyi folyik belőle és ha minden igaz tyúkszemre meg szemölcsre szokták kenni, na egy az egyben ugyan olyan a színe meg a szaga is), mikor amúgy a flakonban illatos és átlátszó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

Hidratálók: Histidine
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.