Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hibiszkusz, Módosítva: 2012. június 28.

Kategória:   Hajápolók

Védi a festett haj színét.

Kiszerelés: 200 ml

lilielli

2013. február 9.

Ennek régen olyan jó illata volt!! Olyan édeskés, édesebb, és gyerekkoromban a fodrászom tanácsára ezt használtam, mert nagyon problémás volt a hajam /most is/, mert nagyon dús, göndör. De ma már megtanultam kezelni... A nagyon göndör hajam nem fésülöm, csak olyan balzsamot/hajpakolást használok, amit nem kell kiöblíteni- és így sokkal jobban áll a hajam- olyan természetes, csigás, fürtös, sok dícséretet kapok rá. Kimosható balzsamot ritkán használok. Három csillagot adok, de csak a régi nosztalgia miatt...! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 9.

Hibiszkusz

2012. június 28.

100 forintosban vettem potom pénzért és meg vagyok vele elégedve. Bár elég nagy adagot teszek a hajamra, utána viszonylag könnyen ki lehet fésülni még az én gubancaimat is. Az illata nagyon jó, és még napokig érzem utána a hajamon, amit igazán értékelek. Nem is zsírosít. Hogy mennyire színvédő azt nem tudom, mert már nem festem a hajam, viszont az egyik legjobb balzsam azok közül amiket próbáltam. Az összetevőkről most mélyen hallgatok, mert tudom, hogy nem valami emberbarát, de egyenlőre olyat még nem találtam ami natúr is, meg hatásos is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 28.

Hidratálók: Glutamic Acid
Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.