Pantene Pro-V

Ár:   500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angry, Módosítva: 2015. május 15.

Kategória:   Hajápolók

Intenzív színvédelem a festett vagy melírozott haj számára. A Pantene legintenzívebb színmegőrző kezelője záró réteget képez a hajszálak felületén, segít helyre állítani a károsodott haj külsejét, és akár 8 héten át tartó színvédelmet nyújt a festett haj számára. Alkalmazás: heti egy alkalom.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

ribizlizizi

2015. október 22.

Két tubuson vagyok túl. Egyet azért vettem, mert le volt árazva, egyet meg ajándékba kaptam. Hajszínvédő? nem. Nem vettem észre, hogy jobb lenne tőle, pedig az én hajammal van ám dolog, mivel imádja ledobni a festékek felét. Puhább haj? Nem vettem észre. Adagolás? Nem jön be. Megnyomom a tubust, és kiszalad a fele. Pazarló. Az illata elmegy. Szóval, értelme nem volt megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

aalexaa

2015. október 10.

Még valamikor február körül vettem egy ilyet, a leárazott termékek között találtam az intersparban, majd miután kipróbáltam, gyorsan betáraztam belőle. Leginkább nyáron, nyaralások, utazások alkalmával vettem hasznát, ezt vittem magammal mivel pici a tubus. Meglepően sokáig elég, mert egyszerre keveset kell használni. Nagyon szép fényes és puha lett tőle az erősen igénybevett hajam is, így nem kellett elpakolnom az összes hajápolómat, elég volt egy sampon és ez. Néha hajfestés előtt is használtam, mikor nem volt időm festeni, de már nagyon ki volt fakulva a hajam. Azt nem mondom, hogy olyan, mintha frissen festés után lettem volna, de nagyon szépen felfrissítette a színt és így vállalható volt a hajam a festésig. Sajnos nyár végére sikerült elfogyasztanom az összeset, pedig nagyon szerettem, boldogan megvenném akár nagy kiszerelésben is. Amúgy hónapok óta nem látom sehol, nem tudjátok, hol lehet beszerezni?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 10.

Hidratálók: Glutamic Acid
Vitaminok: Panthenol