Parfums de Marly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. június 3.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatcsalád: orientális- virágos

Fejjegyek: piros ribizli, bolgár rózsa, virágos jegyek

Szívjegyek: szilva, mimóza, frangipáni, petalia

Alapjegyek: szantálfa, tonkabab, vanília

Parfums De Marly Cassili kiadó fújós
Ár: 9000 , Eladó: Shine83
Állapot: 10ml.frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után,ajánlottan postán maradóra.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

daliah

2021. október 3.

Én a Delina körüli hype-ot sem értem, de ott legalább éreztem a minőséget, főleg az Exclusif esetében.
Hát nekem ez a parfüm olyan, mintha egy Betty Barclay-t és drogériás testpermetet használó ifjú hölgy megnyerné a lottót, és megkeresné az eddig ismert illatvilág lehető legdrágább megfelelőjét. Van egy kis dezodoros jellege is a leszáradásban.
Talán az üvege és a tartóssága érne két csillagot, de ennyi pénzért nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 3.

Talán az üvege és a tartóssága érne két csillagot, de ennyi pénzért nem.

Plusskutya

2021. szeptember 9.

Azt kaptam, amire számítottam a csomagolása alapján - a Delina visszafogottabb kishúga, hasonlóan gyönyörű ruhában. Tartósságára nem lehet panasz, ugyanúgy, mint a "nővére", fújás után másnap is érezhető.
Akinek a Delina túl sok vagy harsány, biztonságos választás lehet a Cassili.
Számomra furcsa, hogy az itteni értékelésekben lekörözte a Delinát - aminek én megszállottja lettem az első szimatolás után - , a Cassili nálam inkább bronzérmes a D. és a D.Exclusif után.
Ettől még nem pontozom le, mert egy szépen megkomponált, különleges és tartós parfüm.
Az ára nem marad le a ház többi illatától, de az előbbiekben felsorolt tulajdonságai miatt szerintem érdemes megfontolni a beszerzését - bár én a Delinák mellé, mivel velük vagyok óriási szerelemben, és emlékeztet rájuk - nem ruházok be rá, de a Neroli-s mintámat örömmel elhasználom :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 9.

Akinek a Delina túl sok vagy harsány, biztonságos választás lehet a Cassili.

Krisztocska

2021. augusztus 31.

Szerintem fenomenális, bár nem annyira szeretem, mint a Delinát. Kifújáskor savanykás, de mikor megjelenik a frangipani, végem. Csodás, krémes, édes finomság. Kellően tartós, nyugodtan hordható akár irodába is, mert finom, nőies, nem fog ledominálni senkit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

vadbarack

2020. október 18.

Kaptam próbára 5 ml-t, póbáljunk niche illatokat is jeligével. Valóban tartós, nagyon sokszínű illat, ahogy megy előre a nap úgy változik. Elképesztően kellemes, egyedi kombó, nem nyálkásan édes, kicsit puha, mégis van benne valami kis lágyan fűszeres melegség és csavar,szerintem őszre is bevállalható. Az ára nekem brutál, de szerencsére vannak lehetőségek és van egy szuper forrásom, akinél kis mennyiségben is kipróbálhatok ilyen nagyágyúkat, mókás a tudat , amikor az ember pl.Chanelbe burkolva leugrik két zsömléért :D.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 18.

Bernadett78

2020. szeptember 3.

Imádom! Reggel fújom..este is illatozom.
Ha őt viselem valaki mindíg megdícséri az illatomat..nem lehet vele elbújni.
5 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Imádom! Reggel fújom..este is illatozom.
Ha őt viselem valaki mindíg megdícséri az illatomat..nem lehet vele elbújni.
5 csillagos.

Martili

2020. június 17.

Nekem nagyon bejött, pedig nem fűztem nagy reményeket hozzá. Gondoltam,hogy a Delina a nagyágyú ez pedig csak kullog jóval mögötte. De nálam nem így lett, sőt. Ezt különlegesebbnek, kifinomultabbnak érzem. Mindkettő szuper, vidám, nőies illet, de ez talán kicsit árnyaltabb. Abszolút jó tavaszi, nyári irodai viselet vagy délutáni randira is passzol. Drámaiság nincs benne, de a férfiak dicsérik rajtam. A tartósságára nálam nincs panasz, másnap is érzem a hajamon. A leszáradása nálam egy szuper izgalmas tisztaság illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 17.

silence

2020. május 29.

A Delina olyan nagy szerelem lett nálam, hogy üvegében is megvettem, és ösztönzött a Marly parfümház egyéb kreációi tesztelésére is.
Azt kell, hogy mondjam; sajnos a Cassili egy hatalmas csalódás.
Lehet, hogy túl nagyok voltak az elvárásaim a Delina után, vagy tényleg ennyire más?
Gyorsan visszaolvastam az itteni véleményeket, mert nem akartam hinni az orromnak: vajon csak rajtam ennyire borzasztó, vagy másokon is hasonlóan viselkedik?
Látom, nagy a rajongótábora ennek az illatnak is, de megnyugodtam, amikor szeliger hozzászólását olvastam, miszerint “kissé öregasszonyos rózsa” - pontosan ebbe a vonalba húz nálam is...
Amennyire a Delina friss, ropogós, fiatalos rózsa, úgy a Cassili rajtam sajnos elnyanyásodik.
Amíg rajtam volt, egyszerűen nem tudtam kiverni a fejemből azt a gondolatot, hogy ez teljesen olyan, mint amikor a 80-as években az öreg nénik telifújták magukat valami erős dezodorral.
Lehet, hogy a szilva - mimóza - frangipáni elegy teszi ezt, az is lehet, hogy csak az én bőrkémiám hozza ki belőle, de tény, hogy rajtam így viselkedett.
Nem szeretném megbántani azokat, akiknek tetszik, mert biztosan van, akin szebben mutat.
Ráadásul hosszan tartó, hatalmas hatósugarú parfüm, ami szinte lemoshatatlanul ragaszkodik a bőrhöz. Kedvelőinek ez mindenképp plusz pont lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 29.

Azt kell, hogy mondjam; sajnos a Cassili egy hatalmas csalódás.

nekoSX

2020. január 29.

Egy nagyon finom, de mégis vidám virágos tavaszváró illat, pici gyümölcsösséggel. Szerintem jól eltaláltak az arányok, szép kerek egészet alkot egyes jegyek harsánysága nélkül. Rajtam végig egységes, felfújás után már nem igazán változik, de nem is kell hogy ezt tegye, jó érezni egész nap. Nem csíkhúzós, csak diszkréten körbelengős szilázzsal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 29.

Phoenix19

2019. október 16.

Isteni finom illat! Szóval Marly ilyet is tud! Az Oajan a másik nagy kedvenc, de pl.a Delinán nagyon elszontyolodtam, mert rózsás. Nekem a Cassili klasszisokkal jobb és igényesebb. Szerencsére rózsát egyáltalán nem érzek. Végtelenül szelíd szilva, amit imádok parfümben, a frangipáni hihetetlen puha krémességet, lágyságot kölcsönöz a szilvának, a tonka-vanília édesíti. Nagyon krémesnek érzem. Csodálatos illat. Az üveg színe manipulálja az agyat, barackot vélnek érezni, pedig az nincs benne. Ritkán találkozni ennyire ízléses illattal. Ez egy modern, elegáns nő illata. Ledöbbentem mikor megszagoltam, hogy ez milyen finom. Már a második üveg megvételén gondolkodom, annyira tetszik! Puha, krémes, rendkívül nőies, kifinomult illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 16.

szeliger

2019. június 21.

1 ml fiola. Nem ér összehasonlítani, de nekem a háztól még mindig a Delina a kedvesebb. Azt sem igazán tudom, hogy ez a parfüm miért öltözött barackos ruhába, mert rajtam nem mutat semmi barackosságot. Kifújáskor édeskés, megkockáztatom, hogy kissé öregasszonyos rózsa, teszi mindezt a szilva és a mimóza. Szóval ha nem akarunk beülni az időgépbe, igencsak oda kell figyelni, hogy a mellé hordott rúzs ne az öreglányos pink legyen és a ruha se púderes árnyalatú kiskosztüm, mert különben könnyen húsz évvel előreszaladhatunk.
Nekem nem is ez a kezdeti rész tetszik igazán, hanem a több óra múlva érezhető szantálos leszáradás. A parfüm édessége múlttá válik, a rózsa modern és vagány, szárazabb oldalát mutatja, picit kesernyés is lesz az illat, ez az, amiben szívesen üldögélek és újra és újra rácsodálkozok. Tartósság szerencsére szuper jó, másnap is ott a bőrön, a hatósugár is kényelmes.
Calice Becker és Nanako Ogi jó kis illatot hozott össze, üvegnyit ugyan még ajándékba sem használnék el belőle, pár ml minta is megteszi, de az feltétlenül:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol