Paris Hilton

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos- gyümülcsös

Illatjegyei: narancs, passiógyümölcs, őszibarack, lonc, jázmin, ylang-ylang, tiare virág, tonkabab, fás jegyek

Paris Hilton illatok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Melani79
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalással, postán maradóra
Paris Hilton Heiress+Avon Maxima+ Banani Daring
Ár: 2000 Ft + posta , Eladó: Masnuci
Állapot: Leírásban, Helyszín: Miskolc, fizetés: Posta vagy személyes

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

tundying

2021. május 14.

Kifújáskor rágógumi illatú, de nem kell megijedni, ez csak pár pillanatig tart. Nem tolakodó, tartós ,könnyedsége ellenére mégis jelen van az egyedisége.
Tavasztól őszig bármikor és bármivel viselhető . Rózsaszín papírlapra ezüst/arany csillámos filccel rajzolt virágok illata:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 14.

MissScorpio

2020. május 30.

Vidám, csajos, bulis illat! Édes, barackos, pezsgős. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

Vidám, csajos, bulis illat! Édes, barackos, pezsgős. Szeretem.

szyvyke

2020. május 12.

Ez az egyik kedvenc nyári illatom. Olyan frissen virágos az illata. Nagyon egyedi könnyed illat. Kedvező az ára is és az üvege igazán csajos csillogós. Nyárra kötelező darab😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 12.

Pamcsilla

2018. szeptember 4.

Szerintem ez Paris Hilton lejobb parfümje. Csajos, könnyed, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Szerintem ez Paris Hilton lejobb parfümje. Csajos, könnyed, tartós.

biusjj

2017. szeptember 27.

Most találtam meg a szekrényem mélyén.. Amikor kimenten Angliába dolgozni, az akkori munkahelyemen használta egy lány, és én nagyon imádtam ezt az illatot. Bárhova ment érezni lehetett és azt hittem, h ez tuti valami baromi drága parfüm lehet, mert annyira tiszta és különleges illat. Soha nem kérdeztem meg, hogy mit használ, hanem egy teljesen véletlen folytán akadtam rá egy üzletben. Na de magáról az illatról: szerintem egy rendkívül különleges és tiszta (éteri) illat ez, nagyon jó tartóssággal. Felfújáskor rágó illatú, egy kis pezsgővel, majd később mikor lecsillapodik, letisztul virágos lesz. Harsány és édes, de nem tolakodó vagy közönséges. Végig csodás marad. Valahogy ez az illat számomra olyan megfoghatatlan. Imádom. Az üvege nagyon szép. Tökéletes!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

tunderelefant

2017. január 20.

Elsőre tényleg rágó illata van, de aztán letisztul. Én nagyon szerettem, aztán elfogyott és megfeledkeztem róla. Szerintem újra veszem, ha találok valahol, csak a nosztalgia kedvéért :) Nagyon tartós volt, az üvege meg nagyon kis kedves. Hétköznapi használatra kitűnő választás, nem túl hivalkodó és harsány, de mégis érezni. Különleges, még nem igazán találkoztam ehhez hasonlóval.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Cintia04

2016. június 12.

Hát egyem meg de drága illat ez.:) kifújáskor tényleg tömény rágógumi illat majd ahogy tisztul kicsit virágos lesz majd kis idő elteltével olyan kislány sampon illatú lesz. A gyermekkorra emlékeztet. Bájos, aranyos illat legfőképpen olyan anyukákon tudom elképzelni akik imádják csemetéiket és ahogy körbeöleli őket az a finom baba illat evvel a parfümmel tökéletes páros lehet. Cseréltem ezt az illatot igaz nálam nincs még kis csemete de elhasználom mert jó emlékezni a gyermekkora olyan ártatlan olyan érzékeny ez a parfüm. Nem vagyok celeb illat kedvelő de ő olyan bájos tiszta illat aki néha vissza vissza vágyik gyermeki énjéhez szerezzen be egyet olyan lelket simogató érzés, főleg hűvös kardigános időben is olyan jó lesz hozzábújni mivel friss ezért tavaszra nyárra is tökéletes.:) és valóban olyan pezsgős is leszáradáskor, egy bulira vagy akár egy kávéra beülős illatnak is el tudom képzelni. Tartóssága is nagyon jó és intenzív.:) Összesítve finom-édes, virágos gyümölcsös, pezsis kb olyan 1-2 óra múlva talán már a rágógumi illat is háttérbe vonul.:)

Ismét.:) végül is túladtam rajta mert rájöttem, hogy ez nem én vagyok és sajnos rajtam nem maradt meg úgy ahogy én szerettem volna ruhámban viszont egész nap érződött. Azt viszont még mindig tartom, hogy egy aranyos, kedves illat. Aki szereti a nagyon gyümölcsös édeskés illatokat annak jó kis hétköznapi illat lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

pomme

2016. május 10.

Vakon vásároltam, nem így képzeltem el az illatjegyek alapján. Talán a pezsgőt nem vettem számításba, nem tudom, de én egy Escadás full édes gyümölcsbombára gondoltam. Feltettem, ha valakit érdekel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

Husiii

2013. október 19.

Nagyon kellemes kis parfüm én inkább kora ősszel és télen használom, bár lehet sokan nem gondolják egy téli illatnak. Rajtam elég tartósan bizonyul. 100 ml egy életre is elég, de ha idő előtt elfogyna biztos, hogy újravásárolnám.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

Orsyna

2013. június 20.

Tényleg jó egyedi friss gyümölcsös pezsis nőcis.Csak lehetne tartósabb.Imádom a glitteres üvegét.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 20.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.