Paris Hilton

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 21.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatösszetevők: Mandarin, Sárgabarack, Frangipani, Lonc, Kókuszorchidea, Vízililiom, Vanília, Szantálfa, Pézsma

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kvin

2017. december 28.

Tipikus virágos-gyümölcsös illat. Ahogy az előttem szóló leírta, friss és édes. Édes, mint egy hableány, de friss, mint a tenger hűsítő habjai. Rajtam a barack és a vanília nagyon érződik, sajnos nem szeretem az efféle édes illatokat... hol marad a szantál és a pézsma? Nyári, tengerparti, napsütéses, fiatalos illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

pomme

2017. március 2.

Annak ellenére, hogy virágos illat, nagyon szeretem! Úgy látszik a frangipánival jóban vagyok, mert más parfümökben is szeretem. Mindenképp nyári parfüm, kicsit édes, de friss is. A barack és a vanília nagyon visszafogott benne, nem az a koktélos illat, simán lehet viselni bárhova.

Update: kicsit hasonlít a Burberry woman-re, simán elmehetne egy nyári verziójának.
Update2: drasztikus parfümszelektálás áldozatává vált, akinek kell feraktam eladni/cserélni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.