Best of Beauty 2019

Parodontax

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. június 20.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

A parodontax® speciálisan azok számára lett kifejlesztve, akiknek vérzik a fogínye fogmosáskor. A parodontax® mindennapi használatra kifejlesztett fogkrém. A parodontax® Ultra Clean több lepedéket távolít el, mint egy átlagos fogkrém és rendkívül tiszta, friss érzést ad szájának.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
kispajkos

2019. február 20.

Nagyon jól tisztít, de borzalmasan csípős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

Nagyon jól tisztít, de borzalmasan csípős.

Mea90

2018. október 14.

A fogorvostol kaptam belőle termékmintat, minek után panaszkodtam, hogy minden egyes fogmosaskor vérzik az inyem. Figyelmeztetett, hogy nem lesz túl jó íze... Nos, ez való igaz. Jól tisztít, és tényleg kevésbé vérzik az inyem, de az is lehet, hogy ez inkább a fogkő leszedesnek köszönhető. Egyébként nagyon mar, meg vagyok fázva, így a számon át veszek levegőt, s konnyeztem, mire a fogmosas végére értem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Annus1345

2018. augusztus 24.

Korábban vettem piros parodontax classicot az íze megszokhatatlan és borzasztó volt. A lilahoz 2-3 fogmosás után hozzászoktam. Iszonyúan vérzett korábban az inyem, pár hét alatt elmulasztotta teljesen. Frissnek érzem tőle a szám, kiválóan eltávolítja a lepedeket! Már pár hónapja csak ezt használom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

baba_girl_16

2018. június 7.

Sajnos nem vált be ez a fogkrém, semmit sem segített a fogínyvérzésemen. Mellesleg az íze is borzalmas, alig bírtam elviselni az elején, elég sok idő kellett hogy megszokjam. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Luiselotte

2018. január 11.

Aki gasztronómiai élményt vár fogmosás közben egy gyógyfogkrémtől az nagyon el van tévedve :D
Amire vettem arra tökéletes, nagyon jól tisztít és elég belőle egy nagyobb borsószem , sokáig elég lesz .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

ipszilonze

2017. október 22.

Nem vagyok túl válogatós fogkrémek esetében, de ez valami gyötrelmesen rossz. Iszonyatosan erős, sós-tisztítószeres íze van, amitől majdnem elhánytam magam, és hiába öblögettem a számat, sokáig nem ment el az íz.
Próbáltam azért esélyt adni neki, hátha a fogínyemnek jót tesz, de ott sem éreztem változást, plusz még tisztának sem érzem tőle a számat. Kész rablás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

Mandy133

2017. szeptember 3.

Tényleg jól tisztít, de olyan szinten csípi, marja a számat, hogy biztos nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Nap

2017. július 16.

Olyan fogkrémet kerestem, ami nemcsak a fogakat tisztítja, hanem az ínyre is jótékony hatással van. Mivel nagyon megtetszettek az összetevői, és fluoridot is tartalmaz (ami tényleg megelőzi a fogszuvasodást), így erre a termékre esett a választásom. Jellegzetes, gyógynövényes, picit szódabikarbónás, sütőporos íze van, de az számomra nem probléma, mert cserébe viszont nem irritálja, nem marja a száj nyálkahártyáját. Amit ígér, azt be is tartja, tényleg rendkívül alaposan távolítja el a lepedéket: még a fogak tetején: egészen a fogak és az íny találkozásánál is hatásosan tisztít. Megfigyeltem viszont, hogy érzékeny fogak esetén mindenképpen érdemes puha sörtéjű fogkefével együtt használni, mert a közepesen erős sörtéjű fogkefére nyomva szemcsés állagánál fogva már túl erős lehet a dörzsölő hatása. Puha sörtéjű fogkefével együtt viszont teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

hmanita1989

2017. július 11.

Még mindig ott lapul a fürdőszoba szekrény egyik zugában. A Lacalut simán veri, az legalább mentolos. Tény, hogy tisztábbnak éreztem tőle a fogaimat, de az a borzasztó rossz sós íz elvette a kedvem a használatától.s

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

mbettina

2017. július 10.

Ez előtt próbáltam a zöld csomagolást, gondoltam, ez sem lehet rosszabb, sőt. Viszont nagyot csalódtam, mert nagyon intezíven mentolos, ha sokat tartom a számban irritál és csíp. Viszont hatásosnak hatásos, fertőtlenít. Valahogy elfogy a tubus, de nem fogom újravenni, az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.