Parodontax

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. június 20.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

A parodontax® speciálisan azok számára lett kifejlesztve, akiknek vérzik a fogínye fogmosáskor. A parodontax® mindennapi használatra kifejlesztett fogkrém. A parodontax® Ultra Clean több lepedéket távolít el, mint egy átlagos fogkrém és rendkívül tiszta, friss érzést ad szájának.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

NSarah

2021. június 15.

Évek óta parodontax fogfrémeket hazsnálok -fogínyvérzés miatt - és ez a kedvencem! Már nem is emlékszem, hogy az elején rossznak találtam az ízüket, igazából nekem már finomak :D az "átlag" fogkrémeket találom már furcsának. Itt érzem, hogy tisztít és felfrissíti a számat! Az ínyem is nagyon szereti, sokkal egészségesebb lett tőle. Abszolút ajánlom érzékeny ínyűeknek, kitartást az első 2 héthez, utána ízleni fog!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 15.

Beya93

2020. december 6.

Gusztustalan. "Homokos" állaga van és sós mosogatószer íze. Szeretem a sót, de nem fogkrémben. Nekem az a nagyon tiszta érzet sem volt meg. Egyszóval fúj, nem újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

wildrose

2020. október 13.

Az eddigi legrosszabb fogkrémem. Már a színe is bizarr, és bár az illata rendben lenne, az íze valami förtelmes. Amúgy jól habzik és jól tisztít, de soha többé nem megyek a közelébe, pedig nem vagyok egy finnyás csaj.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 13.

Tindolini

2020. február 24.

Imádom! A kedvenc fogkrémem. Tudom ez a mondat furán hangzik olyan számára, aki most próbálkozik ezzel a márkával, én sem voltam vele másképp, de ma már nem tudok mást használni. Más fogkrém után egyszerűen nem érzem tisztának a fogaimat, és mióta ezt használom a fogínyvérzést még hírből sem ismerem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 24.

BlackLee

2020. január 5.

Az ízén nem tudok túllépni, ilyen rossz kombinációt még nem éreztem fogkrémnél.
Valószínűleg a szekrény alján fog landolni, huzamosabb ideig képtelenség használni.
Elvileg segítene a fogínyvérzésen, de amióta használom minden alkalommal vérzett tőle a fogínyem, ami a többi fogkrémre nem volt igaz, szóval teljes pénzkidobás volt nekem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Az ízén nem tudok túllépni, ilyen rossz kombinációt még nem éreztem fogkrémnél.

Mea90

2019. október 11.

A fogorvostól kaptam belőle termékmintát, minek után panaszkodtam, hogy minden egyes fogmosáskor vérzik az inyem. Figyelmeztetett, hogy nem lesz túl jó íze... Nos, ez való igaz. Jól tisztít, és tényleg kevésbé vérzik az ínyem, de az is lehet, hogy ez inkább a fogkő leszedésnek köszönhető. Egyébként nagyon mar, meg vagyok fázva, így a számon át veszek levegőt, s könnyeztem, mire a fogmosás végére értem.

Update:
Egy évvel később újra rákényszerültem, hogy megvegyem, ám most kevésbé vált be... Az ínyem ugyanúgy vérzik, ráadásul érzékenyebb is lett a fogam. Nem tudom mindennaposan csak ezt használni, váltom egy másik fogkrémmel, és szájvízzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Update:

rszandra

2019. augusztus 6.

Legjobb fogkrém! Most épp ezt az Ultra Cleant használom, de bármelyik Parodontax szuper. Én ezerszer jobban szeretem az ízét, mint a legtöbb másik fogkrém mű mentolos ízét. Egyébként nagyon jól tisztít a szódabikarbóna miatt is, de ha valaki kizárólag egy fogkrémcserétől várja az ínyvérzés megszűnését, akkor lehet, hogy csalódni fog, mert a fogkrémválasztás a helyes szájhigiéniának csak egy része.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

kispajkos

2019. február 20.

Nagyon jól tisztít, de borzalmasan csípős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

Nagyon jól tisztít, de borzalmasan csípős.

Annus1345

2018. augusztus 24.

Korábban vettem piros parodontax classicot az íze megszokhatatlan és borzasztó volt. A lilahoz 2-3 fogmosás után hozzászoktam. Iszonyúan vérzett korábban az inyem, pár hét alatt elmulasztotta teljesen. Frissnek érzem tőle a szám, kiválóan eltávolítja a lepedeket! Már pár hónapja csak ezt használom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

baba_girl_16

2018. június 7.

Sajnos nem vált be ez a fogkrém, semmit sem segített a fogínyvérzésemen. Mellesleg az íze is borzalmas, alig bírtam elviselni az elején, elég sok idő kellett hogy megszokjam. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.