Paula's Choice

Ár:   15 800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 15 800  Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: jns.melinda, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2019. augusztus 8.

Ár:   15 800 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 15 800  Ft

Megújult változat!

Extra magas, 10% niacinamide-ot (B3-vitamin) tartalmazó booster a pórusok méretének látványos csökkentésére és a bőröregedés jelei ellen. Használd önmagában vagy kedvenc szérumodhoz/hidratálódhoz cseppentve!

• Hatásos tág prósok és bőröregedés esetén
  • Nagyon magas B3-vitamin-tartalma minimalizálja a pórusokat
  • Antioxidánsai egységesítik a bőrt
  • Könnyű, olajmentes folyékony formula, ideális minden szérumhoz és hidratálóhoz
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 15 800  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
v.alexandra27

2019. szeptember 29.

Nekem még a régebbi változat volt meg, elhasználtam az egészet, de semmi változást nem tapasztaltam :( a pórusaim ugyanúgy látszottak, a mitesszereimmel sem csinált semmit. Sajnálom, hogy megvettem, főleg hogy nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Telihold

Korcsoport: >54
2019. július 25.

Az új kiszerelést vettem meg, már egy kicsit másképp néz ki, mint itt a képen. Az üvegcséje nagyon mutatós, egyébként szeretem a cseppenként adagolható boostereket. És itt sajnos véget is ér az összes pozitívum, amit el tudok róla mondani. Ha nem történt volna semmi a használatakor, az is jobb lett volna annál, hogy abszolút kipirosította az arcomat. Tudom, hogy csak óvatosan, tudom, hogy csak néhány cseppet adagolva, de nekem még egy csepp is sok belőle, sajnos. Kevésbé érzékeny bőröknek talán jót tesz. A pirosság mellé ugyanúgy megmaradtak a tág pórusok. Paula három másik boosterét viszont nagy megelégedéssel használom, a retinolosat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 25.

Johanna989

2019. január 10.

Ez a másik csalódás a márkától. Hetekig használtam és semmilyen változást nem tapasztaltam. Azt hittem maga a hatóanyag nem olyan klassz a bőrömnek, de a TO niacinamide széruma már első használat után több eredményt mutatott mint ez hetek alatt. A maradékot ki is dobtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

zsofiab

2018. december 12.

Én sem tapasztaltam pozitív hatást a használata óta, nem lettek kisebbek a pórusaim, és ha igen, akkor szerintem nem ennek köszönhetem. Ajándékba kaptam egy amerikai rendeléshez, gondoltam tök jó lesz, biztos jobb mint a TO, mert ez aranyárban van. Nagyon folyékony formula, szinte zavaró is, hogy össze-vissza folyik. Elhasználom, de nem fogom megvenni az tuti. Így hogy semlegesek az érzéseim vele kapcsolatban 3 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Riababa

2018. augusztus 14.

3 hete használom rendszeresen. Eleinte más szérumhoz csepegtettem belőle, de egy ideje már önmagában használom. Nagy változást nem tapasztaltam. Mindenesetre hiszek a niacinamid erejében. Nagyon tetszik, h vizes állagú, így könnyen beilleszthető a rutinomba. Az összetevőlistája gyönyörű. Majd jövök update-elni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Makk Zsuzsó

2017. augusztus 6.

Semmilyen ígért hatása nincs a bőrömre. Rendszeresen használom, a világoskék Resist szérumhoz keverek 5-6 cseppet minden reggel. A pórusaim méretén nem változtatott. Kellemes használni egyébként, mert hamar felszívódik és hidratál is valamelyest, de azt egy jobb tonik is tudja. Még majd teszek egy próbát az Ordinary hasonló termékével, de ezt nem veszem újra, az biztos. Nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Cindi

2017. július 4.

Nagyon bevált ez a szérum. Már egy használat után is csökkenti a pórusok méretét. Viszont nagyon drága, így sajnálom elhasználni, mert még egyszer nem szánok rá ennyi pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.

kolbyzs

2017. június 5.

Nagy elvárással kezdtem próbálkozni ezzel a szérummal, de csatlakozva az előttem szólókhoz, nagy változást nem tapasztaltam. Más szérumokkal együtt elhasználom, de nem valószínű, hogy újra veszem. Talán a zsírosságot egy picit csökkentette, de a pórusokat méretét nem, és 3 hónap után más pozitív hatást sem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

kiskacsa01

2017. április 21.

Ennyi pénzért többet vártam volna. Kentem hűségesen reggel, este, krémbe, magában, mindenhogy, de semmi. Elhasználtam, mert a lelkiismeret furdalásom lett volna ennyi pénzért a polcon állni hagyni, viszont semmi változást nem vettem észre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Tunderka

Korcsoport: >54
2017. március 31.

Több mint három hónapja használom, becsületesen, minden nap. Az ég világon semmi nem történt a pórusaimmal, ugyanolyan nagyok és hamar tele lesznek mitesszerrel, amit rendszeresen tisztíttatok már csak azért is, hogy a booster hatása erősebb lehessen. Egyedüli pozitívum, hogy jó az állaga, könnyen keverhető más krémmel és kellemes tapintású lesz tőle a bőr. Ezért nem nullára értékelem. Csak azt nem teljesíti, amire hivatott. Ennyi pénzért total rip off, ahogy az angol mondja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. március 31.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Boerhavia Diffusa Root Extract, Ubiquinone, Epigallocatechin Gallate, Beta-Glucan, Carnosine
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Boerhavia Diffusa Root Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Epigallocatechin Gallate, Beta-Glucan, Carnosine
Hidratálók: Acetyl Glucosamine, Butylene Glycol, Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide, Ascorbyl Glucoside, Panthenol

Növényi kivonat, aminek állatkísérletek szerint erőteljes gyulladáscsökkentő hatása van. Ezen túlmenően valamennyi antioxidáns tulajdonsága is van. A növény levele a quercetin nevű antioxidáns jelentős forrása. (forrás)

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.