Paula's Choice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2015. január 5.

Kategória:   Testápolók

Könnyű, gél textúrájú önbarnító természetes karamell árnyalatban. Gyorsan szárad.

Kiszerelés: 148 ml

Kencefice

2014. június 11.

update: bár eloszlatni az állaga miatt továbbra is nehézkesen tudom, de igy pár heti használat után adok neki még egy csillagot, mivel már többen megjegyezték, hogy milyen jó színem van és csak egyszer voltam napon (árnyékban) ott is 30 faktorral.

Naivan azt hittem, hogy ezért az árért nem lesz klasszik önbarnító szaga. Dehogynem és valószínűleg mindnek van, hiszen ez adja a lényegi funkcióját. Eloszlatni lehet, hogy könnyű, nekem nem igazán sikerült, legalábbis lábon nem, amire elsősorban szántam. Enyhén narancssárgás is.
A dekoltázson, karomon mondjuk jobban mutat érdekes módon.
Ár érték arányban nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 11.

A dekoltázson, karomon mondjuk jobban mutat érdekes módon.
Ár érték arányban nem éri meg.

PAncsi79

2014. május 29.

Tavaly felhagytam a napozással/szolizással, de a nyár közeledtével szerettem volna kissé barnább színt. Kipróbáltam több drogériás önbarnítót, de az arcbőrömre jobb minőségű terméket szerettem volna használni. Mivel a Paula's Choice termékek nagyon beváltak, kockáztattam és megrendeltem ezt nagy kiszerelésben (ráadásul egyből kettőt is, én balga)
Ami tetszik benne: a szuper összetevők, a szép, napbarnított, mégsem sárga szín, amit ad illetve az, hogy színezett a termék
Ami mégsem jött be: a gél állag
Nem emlékszem, hogy nem figyeltem, hogy ez gél állagú vagy csak nem számítottam rá, hogy ahogy nem szeret más gél állagú krémeket a bőröm, úgy talán ezt sem fogja.
Első alkalommal csak egy hidratáló szérumot kentem alá, másnap rettenetesen húzódott a bőröm tőle, mintha nagyon kiszárította volna. Ráadásul az arcomon egy foltban már reggel ébredés után pöndörödött a barnaságom, majd a nap folyamán további helyeken is lehámlott.
Következő alkalommal finoman aláhidratáltam, de az eredmény hasonló volt. Harmadszor lotion kémiai hámlasztót kentem alá, majd az ajánlott száradási idő után rá is hidratáltam, így a bőröm másnap nem húzódott ugyan, de ugyanúgy lejött reggelre egy foltban (ugyanott).
Nagyon sajnálom és kissé értetlenül állok a dolog előtt, de mivel más önbarnítók a testemen működtek és a többi PC termékemmel meg vagyok elégedve, csak arra tudok gondolni, hogy ez a gél egyszerűen nem kompatibilis az én bőrömmel (és nem adom fel, kipróbálom Paula habját is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 29.

Ami mégsem jött be: a gél állag

Bajbus

2014. május 26.

Bátran állíthatom, hogy ez az a bizonyos nagybetűs önbarnító krém! Állagra olyan zselészerű, áttetszős aranybarna színű, és igen, olyan szoliszaga vagy napsütötte bőrszaga lesz tőle az embernek, de én szeretem, és nem mellesleg a következő fürdéssel megszűnik, így aki ezen problémázik, egészségére... Én reggel szoktam bekenni magam fürdés után (radírozást is megejtve természetesen), előtte pedig a szokásos testápolóm megy fel. Aki nem tudja egyenletesen elkenni az biztos hogy nem tartja be az önbarnítók eme alapköveit, ezek nélkül lehetetlen a szép eredmény, így ezért szintén ne egy barnítókrémet húzzunk le.... Fél órát szoktam várni felöltözés előtt, így nekem nem fogja össze a ruháimat sem. Estére szokott látszani a végleges szín, ami szép mézes karamellás napsütötte a narancsos színhez semmi köze! Már az első használatkor megjegyezték este hogy olyan színem van mint aki egy hetet nyaralt, én ezt tovább építettem két nappal később még egy használattal, így most tökéletes. Örök hálám Apolkának a soron kívüli beszerzésért!! :* Minden centet megér! Ha lehetne az öt csillagból tízet adnék! Nálam a nyár kötelező alapköve lesz minden héten 1x! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

zsu044

2014. május 25.

Csak 2 db mintát rendeltem belőle, nagy kár, mert azóta eltűnt a shopból.. :(
Tökéletes önbarnító!!! Csak arcra és dekoltázsra használtam, éjszakára kentem fel, reggelre csodaszép árnyalatú (nem sárga!!) barna bőrrel ébredtem! :)
Azt hiszem nem is kell tovább ragoznom a dolgot, tökéletesen működik, könnyű dolgozni vele, az eloszlatásnál segít a karamell színű árnyalat, jó az állaga, ENNYI! :)
Ja, és büdös, bár engem nem foglalkoztat, ez az önbarnítók velejárója..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 25.

Csak 2 db mintát rendeltem belőle, nagy kár, mert azóta eltűnt a shopból.. :(
Ja, és büdös, bár engem nem foglalkoztat, ez az önbarnítók velejárója..

klaris171

2014. március 15.

Nagyon- nagyon szeretem én is ezt az önbarnítót. Arcra és testre is használom, remek állaga van, ami elsőre furcsa lehet, mert mézszerű (színre is, de ez pluszban segít az egyenletes felkenésben), de azonnal beszívódik és nem hagy ragacsos utóérzetet. A szín pár óra után alakul ki gyönyörű aranybarnára, elsőre is látható, de továbbépíthető. Ami még fontos, hogy észrevétlenül kopik es az illata is kellemes, nem az a tipikus "önbarnító szag" és nagyon- nagyon sok teljes testes használatra elegendő az egy tubus.
Talán nem jön át a rajongásom, pedig tényleg csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

Rozix

2012. július 2.

Idén ráparáztam az öregedésre és minimum 25-ös SPF-es krémet kenek az arcomra még akkor is, ha csak a postaládához megyek ki a házból. Nagy barátom viszont a barna bőr, úgyhogy az egyik Paula's Choice-os rendelésnél betettem a kosárba egy önbarnítót is. Hát nagyon nem bántam meg. A korábban használt önbarnítók óta eltelt 10 év, úgy tűnik, sokat fejlődött a techniika. Nyoma sincs annak a sárgás színnek, amit a 2000-es évek elején még a Lancome is produkált. Teljesen olyan a bőröm, mintha napoztam volna. A szín építhető ráadásul, kb egy hetes használat után barnultam le úgy igazán. Ez nem is baj, mert először kifelejtettem a hajtövemet, és az meglátszott azért. Nyilván be kell tartani az önbarnítókra vonatkozó szabályokat (ld. hámlasztás, hidratálás előtte, kézmosás utána, stb.), de a ráncnélküli barnaság eléggé megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Butylene Glycol, Cyclomethicone, Propylene Glycol